Tahrif edilmiş Tevrat'ın Yeşaya kehaneti mi? Hak olan Kur'an'ın verdiği haber mi gerçekleşecek?

İsrail Başbakanı Netanyahu Aksa Tufanı sonrası yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında muharref Tevrat'ı referans göstererek Yeşaya'nın kehaneti gerçekleşecek deyiverdi. Halbuki tek harfi değişmemiş, hak olduğu bilimsel olarak da ispatlanan Kur'an'da ise Yahudilerin iki kez büyük bir yükselişle yükseleceği ama her defasında yerle bir olacağı yazıyor. Yani dünya büyük bir inkılabın arifesinde.. Hak-Batıl mücadelesinde büyük bir final yaşanacak.

7 Ekim'de Hamas'ın işgalci güç İsrail'e karşı başlattığı Aksa Tufanı harekatı başarılı sonuç verince Siyonist Haçlı Batı panik halinde topyekûn saldırıya geçti.

Ancak çaresizlik içinde verdikleri bu karşılık yeni çaresizlikler doğurdu. Hastane bombaladı, çocuk öldürdü, sivillere katliamdan başka bir karşılık veremedi.

Kara harekatına ne zaman yeltense ağır kayıp vererek geri çekilmek zorunda kaldı. Ne yapacağını bilemeyen Siyonist Haçlı Batı şimdi karanlığın içinde..

İşte bu ortamda bir ulusa sesleniş konuşması yapan işgalci İsrail'in Başbakanı Netanyahu "Yeşaya Khaneti'nin gerçekleşeceğinden bahsederek; "Artık tek bir amaç için bir araya gelmenin zamanıdır; Zafere ulaşmak için hızla ilerlemek. Ortak gücümüz ile haklılığımıza ve Yahudi halkının ebediliğine olan derin inancımızla Hamas’a karşı Yeşaya kehanetini göreceğiz. ‘Ülkenden şiddet, sınır boylarından soygun ve yıkım haberleri duyulmayacak artık. Surlarına kurtuluş, kapılarına Övgü adını vereceksin’(Yeşaya 60:18).” dedi.

Netanyahu'nun Yeşaya Kehaneti dediği şey içine Türkiye'nin de alındığı Büyük İsrail.. Dayandırdığı husus tahrif edildiği delillerle kesinlik kazanmış olan muharref Tevrat. Halbuki tek harfi değişmemiş, hak olduğu bilimsel olarak da ispatlanan Kur'an'da ise Yahudilerin iki kez büyük bir yükselişle yükseleceği ama her defasında yerle bir olacağı yazıyor.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in konu hakkındaki değerlendirmesi şöyle:

"Netanyahu ulusala sesleniş konuşmasında muharref Tevrat'ı esas alarak "Yeşaya'nın kehaneti gerçekleşecek, Büyük İsrail kurulacak" diyor. Kur'an-ı Kerim de İsrailoğulları iki kere büyük bir yükselişle yükselecekler her defasında darmadağın edilecekler diyor. Tahrif edildiği kesin olan Tevrat mı; indirildiği gibi tastamam olduğu matematiksel şifreleriyle kesin olan Kur'an mı doğru söylüyor? Yaşayan görür ancak Kabalist Hahamların yazdığı Tevrat'a inanan Yahudiler hükümlerini uygularken Allah'ın indirdiği tek harfi değişmemiş Kur'an'ın hükümlerini uygulayan Müslümanlar yok. Her halükârda Allah'ın buyruğundan başka bir şey olmaz."
-GEÇKİL-

Dünya işte böylesi büyük bir inkılabın arefesinde.. Konunun öneminin daha iyi anlaşılması için şu anekdotu da aktaralım: Erbakan'ın yazdığı Harun Yahya Külliyatından Yeni Masonik Düzen kitabında Netanyahu'nun Deccal olduğu yazıyor.

Yani mücadele Deccal ve Mehdi'nin mücadelesidir. 

Deccal Netanyahu, Mehdi ise Erbakan..

Erbakan bugün dünyada olmasa da kurduğu ve üstün teknoloji ile donattığı Yeniden Büyük Türkiye ve tüm dünyada örgütlediği Millî Görüş derin devleti ve onun idare ettiği SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup eden Cihatçı Gruplar varlığını güçlendirerek sürdürüyor.

Zira ABD'li eski Albay Macgregor'un aslında tek tehdit Türkiye'dir sözleri işte bu gerçeği anlatıyor.

Özetle izlediğimiz Hak-Batıl mücadelesinin finalidir.

Yeniden Büyük Büyük Türkiye Selçuklu ve Osmanlı'nın yaptığı gibi bu Haçlı Seferini de püskürtüp birleşik küffara son kez haddini bildirecektir!

O.G.

27 Eki 2023 - 13:32 - Analiz

Muhabir  Osman Gürses


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.