BOĞAZINI SIKACAĞI GÜNLER UZAK DEĞİL!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Boğazını sıkacağı günler uzak değil!
  • Şimdilik düşündüğü bu mevduatı TL'ye çevirip enflasyonla eritmek
  • Süngüsü düşüp teslim olunca itibardan düştü
  • Şu Halil Konakçı denilen çenesize..
  • Hakaret yok, ciddi bir soru
  • Ergenekon efsanesini Türklerin tarihi diye belletti
  • Osmanlı dönemindeki 34 siyasi partiyi kapatarak tek parti CHP diktasını kurdu

***

Dünya Bankası Türkiye Direktörü Humberto Lopez, Türkiye değerlendirmesinde "Ekonomi politikaları doğru yönde ancak daha yapılacak çok şey var" dedi. Evet, son iki seçimi de kazanmış olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tam tekmil iktidarı devralıp Pelikan Hükümetini kuran takiyeci Zümre şimdilik milletin kemerini sıkıyor. Boğazını sıkacağı günler uzak değil! Siyonist keferenin talimat gibi övgüsüyle ifade etmek istediği budur.

***

Şimdilik düşündüğü bu mevduatı TL'ye çevirip enflasyonla eritmek

Takiyeci Zümre geniş toplum kesimlerine rant aktaran KKM uygulamasından son derece rahatsız. Acil bir çözüm de bulamıyor. Şimdilik düşündüğü bu mevduatı TL'ye çevirip enflasyonla eritmek. Bakalım ömrü yetecek mi?

***

Süngüsü düşüp teslim olunca itibardan düştü

Kılıçdaroğlu dün yaptığı açıklamada "G20 Zirvesinde, Hindistan-Orta Doğu-Avrupa Ekonomi Koridoru oluşturuldu. Bu yeni hat, G20 ülkelerinin içinde belki de en stratejik konuma sahip olan Türkiye’yi kapsamıyor. Bu tarihi bir yok sayılmadır, utançtır" dedi. Evet, işte bu.. Siyonist Haçlı Batı'ya parmak sallayan Erdoğan'ın ve temsil ettiği Türkiye'nin uluslararası bir saygınlığı vardı. Süngüsü düşüp teslim olunca itibardan düştü. Türkiye de onunla birlikte..

***

Şu Halil Konakçı denilen çenesize..

Şu Halil Konakçı denilen çenesize din bezirgânı bile denmez, din işportacısı bir fırlama.

***

Hakaret yok, ciddi bir soru

Hakaret yok, ciddi bir soru: "Büyük Taarruz" 26 Ağustos, "düşmanı İzmir'de denize dökme" 9 Eylül, hepsi 14 gün! Dönemin en güçlü ordularının Maraş, Antep, Urfa'ya kadar Anadolu'dan Osmanlı'nın dağıtılıp silah bıraktırılan ordusu artıklarıyla 14 günde kovulduğuna inanana ne denir?

Firavun toplumunu sihirbazlarla aptallaştırarak yönetti deniliyor. TC'yi kuran takiyeci Zümre de toplumu illüzyoncu medya ve akademiya ile aptallaştırarak 100 yıldır yönetiyor. Toplum öyle bir aptallaştırıldı ki, 26 Ağustos-9 Eylül arası 14 gün içinde dönemin en güçlü ordularının Maraş, Antep, Urfa'ya kadar işgal ettikleri tüm Anadolu'dan (dağıtılıp silah bıraktırılmış Osmanlı Ordusu artıklarıyla ki, buna Yıldırım Orduları deniliyor) püskürtülüp İzmir'de denize döküldüğüne inanabiliyor. Bu arada bir de "30 Ağustos Dumlupınar Meydan Muharebesi" yapılarak büyük zafer kazanıldığı iddia ediliyor ki 101 yıldır bunun için her yıl görkemli törenler yapılıyor. Evet, takiyeci Zümre azınlıkçı bir zihniyetle tam 100 yıldır koca bir milleti bu palavralarla yönetiyor. Ve toplum bundan çok memnun, hiç rahatsız olmuyor! Oysa hiç kurtuluş savaşı olmadı. Takiyeciler Ankara Hükümetini kurunca işgal orduları çekilip Anadolu'yu onlara terk ettiler. Başkent İstanbul'u işgal eden İngilizler ise Takiyeciler TC'yi kurunca çekildiler. Gerçek bu ama kimse inanmıyor.

***

Ergenekon efsanesini Türklerin tarihi diye belletti

TC'nin kurucusu takiyeci Zümre 1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı Türk-İslam medeniyetini karalayıp öğretmedi. Ergenekon efsanesini Türklerin tarihi diye belletti. Özellikle Ülkücü kesim hayali Ergenekon Destanını gerçek tarih sanıyor. Zümre bu milleti sadece dinde değil tarih bilgisinde de cahil bıraktı. İngilizlerin daha 100 sene önce başkent İstanbul'u tam 5 yıl işgal ettiğini bile perdeleyip karanlığa gömdü. Milletin geçmişle bağını koparıp Kemalcı paganist öğretiyle robot sürüsü bir köle toplum oluşturdu. Yoksa küçük bir topluluk azınlıkçı bir zihniyetle koskoca bir milleti nasıl bir asıdır yönetebilirdi?

***

Osmanlı dönemindeki 34 siyasi partiyi kapatarak tek parti CHP diktasını kurdu

Takiyeci Zümre TC'yi 1917 Bolşevik İhtilaline nazire yaparak Anadolu İhtilali diye komünist bir rejim inşa etti. Osmanlı dönemindeki 34 siyasi partiyi kapatarak tek parti CHP diktasını kurdu. Osmanlı döneminde çıkan sayısız gazeteyi kapatıp Pravda'yı örnek alarak Cumhuriyet'i kurdu. İslami eğitimi ve kamuda ibadeti yasakladı.  KİT denilen kuruluşlarla devletçi bir ekonomi uyguladı. Komünist konsomolları Köy Enstitüleri adıyla kurdu. Memurlara ve öğrencilere tek tip kıyafet giydirdi. Bizim kuşak hala askeri öğrenciler gibi orta öğretim okullarında şapka giymek zorundaydı. 1945 Yalta Konferansında BM ve iki kutuplu dünya düzeni kurulunca Türkiye'ye Batı Blokunda yer verildi. Bu yüzden çok partili hayata geçti. Ama Kemalcı lider fetişizmini güçlendirilerek devam ettirdi. İslam düşmanlığını laiklik adına sürdürdü. Türkiye henüz Kemalcı resmi ideoloji dayatmasından kurtulmuş değilse de bugünkü geniş özgürlüklere Millî Görüş cihadı sayesinde kavuştu. Ne yazık ki Zümre'nin asimile edip köleleştirdiği Müslümanlar bu özgürlükleri hiç kullanmıyorlar.

O.G.

14 Eyl 2023 - 17:52 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?