Hz. Muhammed (SAS) 14 asır önceden Tayip Erdoğan'ın haberini veriyor! İşte o hadis..

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.S.)'in 14 asır öncesinden Tayip Erdoğan'ın haberini verdiği hadisi paylaşarak o hadisin Millî Görüş'ün Hak Dava olduğunu da kanıtlayıp ispatladığını belirtti. İşte o hadis..

Büyütmek için resme tıklayın

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.S.)'in 14 asır öncesinden Tayip Erdoğan'ın haberini verdiği hadisi paylaşan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, o hadisin Millî Görüş'ün Hak Dava olduğunu da kanıtlayıp ispatladığını belirtti.

Geçkil'in değerlendirmesi şöyle:

"Seküler kafa ilahiyatçılar postacı -hâşâ- diyedursun. Hz. Muhammed (SAS) 14 asır önceden Tayip Erdoğan'ın haberini veriyor! İşte o hadis:

“Öyle bir zaman gelir ki, kişinin imanı gider de haberi olmaz. Halbuki ondan, gömleğin çıktığı gibi, iman çıkmış olur.”
(Deylemi; Ramuzu’l-Ehadis, 6251)

Erbakan Millî Görüş gömleğini çıkaranlara HİDAYETİ KARARDI demişti. Bu hadis Millî Görüş'ün Hak Dava olduğunu da kanıtlayıp ispatlıyor. Millî Görüş'te olanlar hidayette, diğerleri dalalettedir. Millî Görüş'ten ayrılanların hidayeti kararır. Bu hadis kişiler değil 'kişi' diyerek Erdoğan'a nokta atışı yapıyor! Bu hadisin Erdoğan'ı hedef alması Nazar-ı Nübüvvet'te Erbakan ve Millî Görüş'ün önemine binaendir. Bu nedenle irad buyrulmuştur. Bu şekilde geleceğe dair haber bildirip gerçekleşen olayla gerçekliği kanıtlanan hadisler için sahih mi, değil mi tartışması açanlar ya aptaldır ya da inkârcı. Mesela İstanbul'un fethini haber veren hadis için.. Fırat'ın suyunun kesileceğini bildiren hadis için.. Fırat'ın altında altından bir dağ çıkacağını bildiren hadis için.. sahih mi, değil mi tartışması abestir, moda tabirle boş yapmaktır. Bu hadisler 14 asır önce ifade buyrulmuş.. 13 asırdan beri kitaplarda yazılı. Kütüphaneler dolusu kitaplarda duruyor. Mucizevi olarak gerçekleşiyor bunlar. Bu hadisler kaderi de kanıtlıyor. Ezelden takdir buyrulup Levh-i Mahfuz'a yazılmış olan olaylar. Hz. Muhammed (SAS) bakıp görmüş ve ashabına anlatmış. Hadis âlimleri bu hadisleri derleyip toplamış, kitaplara yazmış. Bu kitaplar kütüphaneler dolusu çoğaltılmış. Vakti gelince bildirilen olaylar gerçekleşiyor. İşte bu Hak Din İslam'a özgü bir gerçekliktir. Batıl dinlere körü körüne inanılır. Hak Din İslam ise ilim ve bilim ile gerçekliği kanıtlanarak iman edilir ve gereğini yapma sorumluğunu da insana yükler. Allah ve Resulünden geldiği kanıtlanan emirlerin gereğini yapmak elbette sorumluluk yükler, müeyyidesi, cezası vardır, kaçınılamaz."

Hz. Muhammed (SAS) 14 asır önceden Tayip Erdoğan'ın haberini veriyor! İşte o hadis..
Hz. Muhammed (SAS) 14 asır önceden Tayip Erdoğan'ın haberini veriyor! İşte o hadis..

O.G.

13 Eyl 2023 - 18:15 - Analiz

Mahreç  Osman Gürsesgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?