AMA BU KIŞTAN SAĞ KURTULAMAYACAKLAR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

 • Ama bu kıştan sağ kurtulamayacaklar
 • Takiyeciler hep kaybetti
 • İkiz Kulelere akıllara durgunluk veren müthiş bir organizasyonla yapılan saldırının 22. yılı
 • Medya ve akademiya gücü Takiyecilerin elinde oldukça kimse milleti kale almaz, alamaz
 • İki seçimi kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan iktidarı ona teslim etti! Ne iş?
 • CHP'deki Takiyecilerin Kılıçdaroğlu'na komplosu bu
 • İngiltere petrol zengini Türk ve Sünni Kerkük ile Musul'u alıp..
 • Neden Batı Trakya'dan bir tane Türk getirilmedi?
 • Günümüzde kimin kim olduğundan çok...
 • Hoca bozuntusundan tık yok!
 • Kendini bir insan gibi anlatıyor ve alabildiğine kullarına yakınlaştırıyor

***

Süleyman Soylu " 15 Temmuz'da yarım kalan görülecek bir hesabımız var, buyursunlar" demişti. Ve işte buyurdular! Sayın Soylu sen bu hesabı göremedin, göremezdin de zaten. Ama bu hesap kesinlikle görülecektir. Millî Görüş derin devleti bu hesabı asla yarım bırakmaz. Sen ABD Büyükelçisine SENİN TAZİYENİ KABUL ETMİYORUZ dediğin için haddini bildirdiklerini sanan Takiyecilerin de haddi bildirilecektir. Sen rahat ol, köşende soylu soylu otur.

Son iki seçimi kaybeden Takiyeciler yeniden seçilen Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan iktidarı anahtar teslimi devralarak bir yeniden bahar yaşıyorlar. Bu yalancı baharı 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat, 1 Mart ve 15 Temmuz'da da kısa süreli yaşadılar. Haberi al çocuktan denir. Haber benden! Yeni bir dondurucu kışları çok yakında.. Ama bu kıştan sağ kurtulamayacaklar.

***

Takiyeciler hep kaybetti

Fransız medyası rotayı batıya çeviren Erdoğan'a kötü davranacağını beklerken Putin'in Türkiye ile ilişkilerini daha da derinleştirdiğinden söz ediyor. Bizim yörenin şöyle bir sözü var: Bir akıllı ile bir deli ham pamuk ipliğini koparmaz. İki deli bir zinciri koparır. Takiyeci Zümre Erdoğan'ın aklını başından aldıysa da Putin'in aklı başında. Türkiye'yi gerçekte kimin yönettiğini biliyor. Millî Görüş derin devleti mi takiyeci Zümre'nin inine karanlık odaya girer, takiyeci Zümre mi Millî Görüş derin devletinin karargâhına girer henüz belli değil. Ancak geçen 54 yılda Milli Görüş hep kazandı, Takiyeciler hep kaybetti. Bu trend hiç değişmedi değişmez de.

***

İkiz Kulelere akıllara durgunluk veren müthiş bir organizasyonla yapılan saldırının 22. yılı

Yarın ABD İkiz Kulelere akıllara durgunluk veren müthiş bir organizasyonla yapılan saldırının 22. yılını anmaya hazırlanıyor. Gücünü kanıtlamak için işgal ettiği Afganistan'dan çok rezil çekildi. Irak'tan ise 6000 asker, 7 trilyon $ ve tek süper güç konumunu yitirerek çekildi!

***

Medya ve akademiya gücü Takiyecilerin elinde oldukça kimse milleti kale almaz, alamaz

28 Mayıs Seçimi öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a neler neler diyenler şimdi tam tersine neler neler diyorlar.. Dün aleyhinde demediklerini bırakmayanlar şimdi ne güzellemeler düzüyorlar.. Zira artık ne isterlerse veriyor, ne derlerse yapıyor. Medya ve akademiya gücü Takiyecilerin elinde oldukça kimse milleti kale almaz, alamaz.

***

İki seçimi kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan iktidarı ona teslim etti! Ne iş?

Takiyeci Zümre Cumhur İttifakına karşı 6'lı masayı oluşturup devirmek istediği iktidara savaş açtı. 6'lı masa partileri Kılıçdaroğlu'nu aday gösterince muhalefetle de papaz olup son seçimin kaybedeni oldu. İki seçimi kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan iktidarı ona teslim etti! Ne iş?

***

CHP'deki Takiyecilerin Kılıçdaroğlu'na komplosu bu

CHP'nin yaptığı 100. yıl videosunda Kıbrıs zaferi ile ilgili mücahitlerin fotoğrafları yerine EOKA'lı bir grup teröristin fotoğrafı koyulmuş. CHP'deki Takiyecilerin Kılıçdaroğlu'na komplosu bu. Şu Kılıçdaroğlu'nun gücüne hayret etmemek elde değil. Son iki seçimi kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tam tekmil iktidarı teslim alan takiyeci Zümre medya ve akademiyadaki köpekleri ile dışarıdan CHP'deki Selanik Dönmeleri ile içeriden yüklendikçe yükleniyor ama yel kayadan ne alır misali Kılıçdaroğlu'nu yerinden kıpırdatamıyor bile. Zümre'ye altın tepside sunulan iktidar da yem mi, tuzak mı, tezgâh mı şimdilik belli değil ama yakında anlaşılır.

***

İngiltere petrol zengini Türk ve Sünni Kerkük ile Musul'u alıp..

İngiltere petrol zengini Türk ve Sünni Kerkük ile Musul'u alıp Suriye ile sorun oluştursun, gerektiğinde müdahale nedeni yapsın diye Arap ve Nusayri Hatay'ı verdi. Takiyeci Zümre yıllardır bunu düzmece kahramanlık hikâyeleriyle ballandıra ballandıra anlatıp bitiremiyor.

***

Neden Batı Trakya'dan bir tane Türk getirilmedi?

Lozan'ın mübadele maddesiyle sürülen 2,5 milyon Rum'a karşılık Selanik ve çevresinden 350 bin Yahudi getirilip Türk kimliği verilirken neden Batı Trakya'dan bir tane Türk getirilmedi? Kemalcı dikta rejiminin acımasız, amansız baskısından bir asırdır bu soru sorulamadı.

***

Günümüzde kimin kim olduğundan çok...

Günümüzde kimin kim olduğundan çok himayesine girip kendisini kullanan arkasındaki gücün kimliği önemli.

***

Hoca bozuntusundan tık yok!

Gazeteci Fatih Ergin bana Halil Konakçı dava açsın hakkında yazdıklarımın daha fazlasını mahkeme önünde ortaya koyayım diyor. Hoca bozuntusundan tık yok! Ancak şakşakçıları şamata yapıyor.

Alık ağzıaçık dangalak saftiriklerin Fetö'den sonraki yeni idolü Halil Konakçı. Fetö münafıktı ama âlimdi. Bu cahilin teki ama sorun değil zır cahillere yetiyor.

Halil Konakçı'nın kim olduğuna değil; kimin projesi olduğuna bakın. Onu koruyan, parlatan, gündem yapanın Takiyeciler olduğunu görün.

***

Kendini bir insan gibi anlatıyor ve alabildiğine kullarına yakınlaştırıyor

Yüce Allah Kur'an'da Kendini tanıtırken dağlar, denizler, rüzgârlar, bulutlar, sabit/hareketsiz varlıklar üzerinden tanıtmıyor. Kendini anlaşılmaz, idrak edilmez, tasavvur edilmez, yarattıkları ile bağı/alakası olmayan ötelerin ötesi gibi de anlatmıyor. Kendini bir insan gibi anlatıyor ve alabildiğine kullarına yakınlaştırıyor. İyilere dost, arkadaş, yardımcı, şefkat ve merhamet eden.. kötülere ise öfkeli, düşman, ceza veren, hesap soran, onlardan intikam alan Yaratıcısı, Rab'bi, Yöneticisi olarak anlatıyor. Hadislerde de böyle anlatılıyor. Esma-ül Hüsna da Yüce Allah'ı tamamen bir insan halinde anlatıyor. Kelamcılar felsefe yaparak Allah'ı anlaşılmaz, bilinmez, tanınmaz, haliyle de inanılmaz ve yok gibi anlatıyor.

O.G.

10 Eyl 2023 - 17:59 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Evladí Fatihan - Baba tarafından dedem slistre turkkosundan beldemiz akıncı mezar taşları ile dolu olan Tuna nehri Deli orman slistre den Çorlu Türkgücü köyü ne göç ettiler.annanem yörük Türkmen tarifesi nden.alanyalı Kırcaali PAŞA nın kurduğu Kırcaali çıtaklardan Edirne Uzunköprü ye göç ettiler ... dramalı pomak dedem mübadele ile Uzunköprü ye göç etmiş şimdi burada sapla samanı ayırmak için üçüncü kez yazıyorum . Osmanlı Devleti'nin zamanında akıncı ların merkezi Selanik slistre Makedonya Sofya daydı.selanikten gelenlerin çoğu dedem gibi çiftçi kökenli müslüman pomak lar dan ve yörük Türkmen ve müslüman Rumlardan da oluşan bir din takası yapıldı hiristiyan karaman türkleri de Yunanistan a göç ettiler birtek Yunan ca bilmeden.. benim oğuz Türkleri akıncılar diyarı slistreli dedem de çiftçi kökenli müslüman türk tü.. pomak dedem Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Kayseri li eniştem devam lı anlarır sizin köyde çok yağmur lar yağışı nedeniyle pomak dedenizin mezarı açıldı bende oradaydım bir baktık kefeni bembeyaz cesedi cürümemisti..diye beni her gördüğünde anlatır

Demek istiyorumki İspanya dan gelen ? para lı yahudi sebateistlerle çok büyük bir kısmı müslüman olan mübadilleri ayır.da ona göre Yaz vebal alma bende çoğu zaman hatalı bir şekilde diyorum Karadeniz ve Anadolu Ermeni Yahudi Rum dönmeleri ile dolu özellikle Elazığ Malatya Van tokat Amasya Ermeni asıllı çok Rize Hemşin ermeni.trabzon Rum güneydoğu da Yahudi ama hepsini dönme ilan etmiyorum.aralarında gerçek müslüman olan olduğu nu yaklaşık sizi 10yildr takip ediyorum.. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Erbakan hocamızın dizayn ettiği milli devlet iş başından sahibi biziz derdi diğer leri spiker anlamı ??

Editörün cevabı: Bizler Selanik Dönmesi Sabetaycı derken zaten anlattığımız Zümre'nin halen Yahudi olan gizli olarak bu inançlarını sürdüren bir azınlık olduğunu söylüyoruz. Bir de balkanlardan gelen yerel ağızla macırlar denen göçmenler var onlar değil kastımız. Bahsettiklerimiz tamamen Sabetaycı Yahudi aileler. Ve hepsi Talat Paşanın defetrinde sayı olarak nereye yerleştirildiğine kadar kayıtlı!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 20:53


Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?