YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE'Yİ MAĞLUP EDEMEZ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Yeniden Büyük Türkiye'yi mağlup edemez
  • Millî Görüş derin devleti de 15 Temmuz'dakinden daha büyük bir karşı harekât için hazırdır
  • Kerkük yine karıştı, olaylar var
  • Size diyorum size: Bu CHP M. Kemal'in kurduğu CHP değil
  • Kurtuluş savaşı olmadı, uyduruldu
  • Böylece her bilginin, hakikatin ortaya çıkmasının bir vakt-i merhunu (rehin alınmış zamanı) vardır
  • Halis Aydemir

***

Yeniden Büyük Türkiye'yi mağlup edemez

BRICS ülkeleri aldıkları kararlarla Siyonizm'in ekonomik gücü Dolar'ın küresel para saltanatına son verecek diye ABD'li ekonomi profesörü Jeffrey Sachs cıyak cıyak bağırıyor. Ancak Siyonizm'in ilk hedefi BRICS ülkeleri değil. Zira onların hiçbirinin küresel hakim güç olma potansiyeli, kabiliyeti yok. Siyonist Haçlı Batı bütün dikkatini Türkiye'ye yoğunlaştırmış, Türkiye'yi hedef almış durumda.. Türkiye'yi hallettiği takdirde BRICS ülkelerinin bir kıymeti harbiyeleri yok. Ancak Milli Görüş'ün Siyonizm'e ve yerli uzantısı takiyeci Zümre oligarşisine karşı başlattığı 54 yıllık mücadele sürecinde tek yenilgisi yok. Bütün sürecin namağlup galibi. İki kutuplu Yalta Düzeni ayakta iken ve SSCB'nin dağılmasından sonra ABD liderliğindeki tek kutuplu Yeni Dünya Düzeni sürecinde de Milli Görüş derin devleti mağlup edilemedi. Artık küresel Siyonizm'in şu çöküş sürecinde Milli Görüş'ün gerçekleştirdiği Yeniden Büyük Türkiye'yi mağlup edemez.

***

Millî Görüş derin devleti de 15 Temmuz'dakinden daha büyük bir karşı harekât için hazırdır

28 Mayıs sonrası iktidarı tümüyle devralan takiyeci Zümre alenen pervasızca Türkiye'yi ABD'nin işgaline hazırlamaktadır. ABD de işgal hazırlığını göstere göstere sürdürmektedir. Millî Görüş derin devleti de 15 Temmuz'dakinden daha büyük bir karşı harekât için hazırdır. Üstün bir teknoloji ile ABD'ye telafisiz bir darbe indirip süper güç konumundan edecek ve bu defa takiyeci Zümre'nin de inine girecektir. Dünyanın yeni süper gücü Türkiye olacaktır.

***

Kerkük yine karıştı, olaylar var

Kerkük yine karıştı, olaylar var. Merkezi Irak yönetimi ile Bölgesel Kürt Yönetimi birbirini suçluyor. Farklı etnik, dini, kültürel kesimlerin bir arada olduğu şehir ve bölgeleri kadim Selçuklu-Osmanlı Medeniyetinin varisi Türkiye dışında kimse barış ve hakkaniyet içinde bir arada yaşatıp yönetemez.

***

Size diyorum size: Bu CHP M. Kemal'in kurduğu CHP değil

Ey Sabetay Sevi'nin müritleri! Ey Selanik Dönmeleri! Ey Jön Türkler! Ey İttihatçı Sergerdeler! Ey Avdetiler! Ey Kriptolar! Ey Muadiller! Ey suyun öte tarafından gelenler! Ey Beyaz Türkler! Ey Kemalistler! Ey takiyeci Zümre!Vay be, ne kadar çok isminiz varmış ya.. yine de kimse sizi tanıyamıyor! Size diyorum size: Bu CHP M. Kemal'in kurduğu CHP değil. Onu Kenan Evren kapattı, ocağına incir ağacı dikti. Siz daha sonra CHP'yi değil başka partiler kurdunuz. Bu CHP'yi yıllar sonra -sizin hiç iflah ettirmediğiniz-Deniz Baykal kurdu. Siz istifa etmek zorunda bırakınca da kurduğu CHP'yi katliam yaptığınız Dersim'in bir evladına teslim etti. Hayatta olduğu sürece de onu korudu, devirmenize izin vermedi. Siz gidin işinize bakın. Kapatılan CHP yerine bir sürü parti kurdunuz. Ne oldu onlara? Hep başkaları parti kursun siz sızıp onu ele geçirin, öyle mi? Artık yok öyle yağma.

***

"Selçuklu da Osmanlı da TC de bizim" kampanyası

Takiyeci Zümre yandaş medya ve akademiyayı kullanarak "Selçuklu da Osmanlı da TC de bizim" kampanyası yürütüyor. Osmanlı düşmanlığı temelinde TC'yi kurmuş olan Selanik Dönmeleri ise İslam düşmanlığını sürdürüyor. Takiyeci Zümre bu diyalektikle Müslümanları Kemalcı vesayet rejimine adapte edip asimile ederken; kendi kesimini asimile olmaktan koruyor.

***

Kliplerle PR yapmak da ne?

Hakan Fidan artık Dışişleri Bakanı, siyasetin göbeğinde. Ne marifeti varsa göstersin. Kliplerle PR yapmak da ne?
***

Kurtuluş savaşı olmadı, uyduruldu

ABD ve müttefikleri nasıl ki Irak'ı işgal etti, Sünni yöneticileri devirdi, Şii yöneticileri iktidar yaptı ve öyle çekildiyse... Aynen öyle de İngiltere ve müttefikleri 1. Dünya Savaşında Osmanlı Devletini yıktı. İngilizler başkent İstanbul'u, diğerleri Anadolu illerini işgal etti. Selanik Dönmesi İttihatçı Yahudiler Ankara Hükümetini takiye ile kurunca Anadolu'yu işgal edenler çekildi. TC'yi kurup Lozan'da tescil ettirince de İngilizler başkent İstanbul'dan çekildi. Kurtuluş savaşı olmadı, uyduruldu. Büyük taarruz palavraydı. Yıldırım orduları ironisi kuyruklu yalandı. 30 Ağustos Zaferi masal. Düşmanı denize dökmek ise onu minnetle, şükranla uğurlamaktı. Anadolu'da sahnelenen bir ihanet senaryosu zorla, dayatmayla, baskıyla, tehditle,  karartmayla, yasaklarla gerçek diye kabul ettirilip her kuşağa ezberlettirildi. Gerçekte olup bitenler konuşturulmadı, üstü örtüldü.

Nasıl ki daha dün ABD ve müttefiklerinin Irak'ı işgal ederek Sünni yöneticileri devirip Şii bir yönetimi iktidara getirdikten sonra çekildiğini illüzyoncu medya ve akademiya başka türlü gösteriyorsa.. işgalci devletlerin işbirlikçilerine kurdurduğu TC'yi de öyle uyduruk bir kurtuluş savaşına dayandırıyor.

***

Böylece her bilginin, hakikatin ortaya çıkmasının bir vakt-i merhunu (rehin alınmış zamanı) vardır

Yüce Allah ezeli takdiriyle dünya hayatını sadece insanlar için en ilkelden mükemmele doğru bir gelişme seyri içinde yaratmaktadır. Diğer canlıların hayatında insan müdahale etmedikçe bir gelişme olmaz. İlk yaratılışlarındaki gibi yaşarlar. Yüce Allah insanlık geliştikçe yeni peygamberler ve kitaplar indirip hayatlarını tanzim etmiş, bilgilerini arttırmıştır. Hz. Muhammed (SAS) son peygamber, Kur'an son kitap, İslam son dindir. Artık kıyamete kadar hayat Kur'an ve hadislerin aydınlığında gelişecek, ilim/bilim/teknoloji öyle ilerleyecektir. Ve her şey birbiriyle ahenkli şekilde takdir edildiği gibi gelişecek, keşifler yapılacaktır. Mesela motorlu araçların imali ile petrolün bulunması aynı zaman dilimine denk gelmektedir. Gelişen, artan bilgiler Kur'an'ı ve hadisleri doğrulamakta, teyit etmektedir. Böylece her bilginin, hakikatin ortaya çıkmasının bir vakt-i merhunu (rehin alınmış zamanı) vardır. Zamanı gelince insanlık onu bulur, keşfeder, anlar, kullanır.

***

Halis Aydemir

Aklıselim, temiz vicdan sahibi Müslüman Halis Aydemir'in İslam'ı dürüst, mütevazı anlattığını; diğerlerinin kibir yaptığını anlar.

O.G.

03 Eyl 2023 - 18:11 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?