O KILIÇ O GÜN ZÜMRE'NİN BAĞRINA SAPLANDI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • O kılıç o gün Zümre'nin bağrına saplandı
  • Tanju Efendi; sizin Hitler'e kininiz bitti mi ki Dersimlilerin kini bitsin?
  • Zira Pelikan Kabinesinin derdi ülkenin kalkınması, toplumun refahı değil takiyeci Zümre'nin cukasına kaynak oluşturmaktır
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan 20 yıl boyunca ilk defa aynı yaz ikinci kez tatile çıkmış
  • Ey Müslümanlar! Müslüman olun. Şu HİLE REJİMİ VE KÖLE DÜZENİNİ kuran takiyeci Zümre'yi tanıyın ve ona başkaldırın.
  • Takiyeci Zümre Oligarşisi yatırımlarını ülkenin kalkınmasına değil, rejime uyumlu insan yetiştirmeye yaptı ve sonuç aldı
  • Asıl felaket din adına inananlara yönelik üretilen sapkınlıklardır
  • Müslümanlar Müslüman olun, dininizi şarlatanlardan, şovmenlerden değil; Halis Aydemir'den öğrenin

***

Diyanet Başkanı Ayasofya'nın açılışında minbere kılıçla çıkıp hutbe okudu ya. Bu, Siyonist Haçlı Batıya parmak sallamaktı. O kılıç bağrına saplanmış gibi takiyeci Zümre Ali Erbaş'ın yaptığını hiç unutmadı, sürekli ona kinini büyüttü. Müslüman olmayan köleleştirilmiş şuursuz Müslümanlar ise zaten hiç bir şey anlamadılar ki unutmasınlar.

Selanik Dönmelerinin piri İzmirli Kabalist Haham Sabetay Sevi'nin hemşehrisi Halil Konakçı'ya sahip çıkmayacak da takiyeci Zümre kime sahip çıkacak? Elinde kılıç Ayasofya minberinde hutbe okuyan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a mı sahip çıksın? O kılıç o gün Zümre'nin bağrına saplandı. Unutur mu hiç?

***

Tanju Efendi; sizin Hitler'e kininiz bitti mi ki Dersimlilerin kini bitsin?

CHP'den kovulan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Atatürk'e karşı Dersim Harekatı dolayısıyla bir kini olduğunu söyledi. Tanju Efendi; sizin Hitler'e kininiz bitti mi ki Dersimlilerin kini bitsin? Bu çok normal değil mi?

***

Zira Pelikan Kabinesinin derdi ülkenin kalkınması, toplumun refahı değil takiyeci Zümre'nin cukasına kaynak oluşturmaktır

Hazine ve Maliye Bakanlığı verilerine göre merkezi yönetim bütçesi arttırılan vergiler nedeniyle temmuzda 48.5 milyar TL fazla verdi. Sadece artırılan vergilerle değil kısılan harcamalarla da fazlalık vermiş olmalı. Zira Pelikan Kabinesinin derdi ülkenin kalkınması, toplumun refahı değil takiyeci Zümre'nin cukasına kaynak oluşturmaktır.

***

Cumhurbaşkanı Erdoğan 20 yıl boyunca ilk defa aynı yaz ikinci kez tatile çıkmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan 20 yıl boyunca ilk defa aynı yaz ikinci kez tatile çıkmış. Ülkeyi takiyeci Zümre'ye, yönetimi Pelikan Kabinesine emanet etti ya artık gözü kulağı rahat. Ne diktatör diyen olur ne yolsuzlukla, hırsızlıkla, liyakati gözetmemekle suçlayan olur. Eskiden beri bilinen bir yöntemdir; yaylaya çıktıklarında göçebeler köyü hırsız bir bekçiye emanet edermiş. Ama gel gör ki takiyeci Zümre'nin yanında eski hırsızlar, kırk haramiler zemzemle yıkanmış gibidir.

***

Ey Müslümanlar! Müslüman olun. Şu HİLE REJİMİ VE KÖLE DÜZENİNİ kuran takiyeci Zümre'yi tanıyın ve ona başkaldırın.

Yapılan haksızlıklara, devam eden antidemokratik uygulamalara, anayasa ve yasalarla dayatılan resmi ideoloji ve ilkel lider fetişizmine mevcut özgürlükleri, demokratik hakları kullanarak itiraz edelim, dayanışma halinde mücadele edelim. Müslümanlara açık cezaevi haline getirilen Türkiye'ye Erbakan Millî Görüş mücadelesiyle ve derin devlet aracılığıyla dünyada olmayan bir demokrasi ve özgürlük ortamı sağladı. Bugün şiddete başvurmadan her şey istenebiliyor. Yasak yok. Ama bu geniş özgürlükleri Kemalcı rejimin asimile ettiği, cahiliye ahlakına mahkûm edip köleleştirdiği Müslüman olmayan Müslümanlar kullanmıyor. Köleler ekmeğe ihtiyaç duyar, özgürlüğe değil. Bu özgürlükleri maalesef takiyeci Zümre İslam'a ve Müslümanlara karşı kullanıyor. Yazık.

***

Takiyeci Zümre Oligarşisi yatırımlarını ülkenin kalkınmasına değil, rejime uyumlu insan yetiştirmeye yaptı ve sonuç aldı

Hakkın hâkimiyeti için cihad edenlerle görevlendirilmiş provakatör ajanları ayırt edemeyen Müslüman olmayan  basiretsiz, hidayetsiz şu Müslümanlar sayesinde bu Kemalcı vesayet rejimi ayakta duruyor. Takiyeci Zümre Oligarşisi yatırımlarını ülkenin kalkınmasına değil, rejime uyumlu insan yetiştirmeye yaptı ve sonuç aldı.

TC'yi kuran takiyeci Zümre oligarşisi ülkenin kalkınmasına asla yatırım yapmadı. Kemalcı vesayet rejimine uyumlu vatandaş yetiştirmek için sadece insana yatırım yaptı. 20 yıllık AKP iktidarında ise okullar, derslikler açıldı. Zümre'nin müfredatı okutuldu. Adalet sarayları yapıldı. İçinde Kemalcı resmi ideoloji yargısı uygulandı. Hâkimler, savcılar, avukatlar Zümre zihniyetiyle yetiştirildi. Barolar Zümre'nin elinde kaldı hep. Yüzlerce üniversite yerleşkesi inşa edildi. Hepsinde Zümre'nin zihniyeti egemen oldu. Görkemli kültür sanat merkezleri inşa edildi. Zümre zihniyetiyle her türlü etkinlik icra edildi. Sonra Beyefendi çıktı kürsüye BİZ FİKRİ İKTİDAR OLAMADIK dedi. E, günaydın Reis!

***

Asıl felaket din adına inananlara yönelik üretilen sapkınlıklardır

Zındıkayı ulema, eşkıyayı evliya sanan şu Müslüman olmayan Müslümanları takiyeci Zümre Kemalcı paganist öğretiyle yetiştirdi.

İnkârcılara yönelik neler yapıldığının pek bir önemi yoktur. Asıl felaket din adına inananlara yönelik üretilen sapkınlıklardır.

Takiyeci Zümre Kemalcı paganist öğreti ile dört kuşaktır ürettiği Müslüman olmayan Müslümanları istediği hocanın peşine takıyor.

***

Müslümanlar Müslüman olun, dininizi şarlatanlardan, şovmenlerden değil; Halis Aydemir'den öğrenin

Müslümanlar Müslüman olun, dininizi şarlatanlardan, şovmenlerden değil; Halis Aydemir'den öğrenin. Zümre'nın yeni Fetullahlar türeteceği ortamlar oluşturmasına katkı yapmayın.

O.G.

16 Ağu 2023 - 18:20 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?