PELİKAN KABİNESİNE KARŞI DİK VE SAĞLAM DURMALIDIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Pelikan Kabinesine karşı dik ve sağlam durmalıdır
  • Pelikan Kabinesi İstanbul'u terk edeceklere keseyi açıyor!
  • Yeniden Büyük Türkiye, Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya kurmak üzere Millî Görüş cihadını başlattı
  • Kılıçdaroğlu projesi hayata geçirildi
  • Hep diyoruz Millî Görüş derin devletinin yedirmek istemediği kelleyi takiyeci Zümre yiyemez
  • Muhalefeti dizayn etme mücadelesi
  • Diyanet Başkanı Ali Erbaş'ı hedef alıp vahşice saldıran kefereler mi; yoksa onu savunmayan Müslümanlar mı daha alçaktır?
  • DİB şu şarlatan Halil Konakçı boşboğazı hakkında inceleme başlatmış. Gecikmiş bile..

***

Ekonominin başına getirilen Mehmet Şimşek ve Gaye Erkan küresel sermayenin temsilcileri.. Pelikan Kabinesini Zümre kurdu. Bu iktidardan ülke adına, millet adına hayır ummak akılsızlıktan öte budalalıktır. Memur-Sen gözlerini dört açmalı bundan önceki iktidara davrandığı gibi asla davranmamalıdır. Önceki hükümet büyük oranda yerli ve milliydi. Bu ise A'dan Z'ye küreselci ve gayri millidir. Memur-Sen sadece memur ve emeklilerini değil ülkeyi düşünerek Pelikan Kabinesine karşı dik ve sağlam durmalıdır.

***

Pelikan Kabinesi İstanbul'u terk edeceklere keseyi açıyor!

Yatırımları durdurup kamu harcamalarını kısan, maaşları düşük tutan Pelikan Kabinesi İstanbul'u terk edeceklere keseyi açıyor!

***

Yeniden Büyük Türkiye, Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya kurmak üzere Millî Görüş cihadını başlattı

TC'yi kuran takiyeci Zümre Oligarşisi 1000 yıllık Türk-İslam Medeniyetinden bağları kopuk, geçmişi olmayan köksüz bir Türkiye inşa edip ilelebet yönetmek istedi. Bunun için İslam olmayan bir İslam, Müslüman olmayan Müslüman bir toplum oluşturmak üzere Kemalcı lider fetişizmini resmi ideoloji haline getirerek bu vesayet rejimini ve statükosunu anayasa ve yasalarla dayattı. Bununla birlikte paganist Kemalcı öğretiyi zorunlu tek tip eğitimle bütün toplum kesimlerine dayatarak kozmopolit bir kitle oluşturdu. Sabetayist Yahudiler için ise özel lüks gettolar kurarak asimile olmalarını önlemeye çalıştı. "Bu hile rejimi ve köle düzeni bir Yahudi şaheseridir" diyen Erbakan küresel Siyonizm'in korumasındaki bu statükoyu yıkıp Yeniden Büyük Türkiye, Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya kurmak üzere Millî Görüş cihadını başlattı.

***

Kılıçdaroğlu projesi hayata geçirildi

TC ve CHP'nin kurucusu takiyeci Zümre'nin sözcüleri Kemal Kılıçdaroğlu bir proje diyorlar. Doğrudur. 12 Eylül 1980 sonrası kapatılan CHP'yi millet muhalefete mahkûm ettiği için Zümre yeniden açmak istemedi. Millî Görüş derin devleti Deniz Baykal'a kurdurdu. Kemikleşmiş seçmen kitlesi kurduğu yeni partilerin büyümesine imkân vermeyince Zümre CHP'yi ele geçirmek istedi. Başına getirdiği Altan Öymen tutunamadı. Baykal'ı elimine etmesi üzerine de Kılıçdaroğlu projesi hayata geçirildi.

***

Hep diyoruz Millî Görüş derin devletinin yedirmek istemediği kelleyi takiyeci Zümre yiyemez

Zümre'nin Kılıçdaroğlu'nu devirmek için sopa olarak kullandığı Ekrem İmamoğlu pes etmiş. İBB Başkanlığına adaylığını açıklayacakmış. Hep diyoruz Millî Görüş derin devletinin yedirmek istemediği kelleyi takiyeci Zümre yiyemez. Belli ki Tayip Erdoğan'a ne halin varsa gör demiş. Kılıçdaroğlu'nu deviremeyen Zümre'nin Erdoğan'ı nasıl teslim alabildiği üzerinde durulması gereken bir konu. Millî Görüş derin devleti takiyeci Zümre'yi yemlemiş olmalı. Yakında neler olacağını göreceğiz.

***

Muhalefeti dizayn etme mücadelesi

CHP'deki kavga görünürde Selaniklilerle Dersimliler arasındaki birbirini tasfiye etme mücadelesidir. Gerçekte ise TC'yi ve CHP'yi kuran Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre ile Millî Görüş derin devletinin muhalefeti dizayn etme mücadelesidir.

***

Diyanet Başkanı Ali Erbaş'ı hedef alıp vahşice saldıran kefereler mi; yoksa onu savunmayan Müslümanlar mı daha alçaktır?

Öğrencilere, memurlara ve diğer çalışanlara cuma namazı kılma imkânı sağlayacak düzenlemeler yapılmasını talep eden bir hutbe hazırladığı, kendisi de okuduğu için günlerdir Diyanet Başkanı Ali Erbaş'ı hedef alıp vahşice saldıran kefereler mi; yoksa onu savunmayan Müslümanlar mı daha alçaktır? Ne dersiniz?

***

DİB şu şarlatan Halil Konakçı boşboğazı hakkında inceleme başlatmış. Gecikmiş bile..

DİB şu şarlatan Halil Konakçı boşboğazı hakkında inceleme başlatmış. Gecikmiş bile.. İyi köpek sürüden kurt kovar kötü köpek sürüye kurt getirir. Bu şöhret budalası hadsizlere haddi bildirilmezse ortalık şarlatan kaynamaya başlar. 28 Şubat'ta gıkları çıkmamıştı. Şu özgürlük ortamını kötüye kullanıp Müslümanların başına gaile olan bu münasebetsizlerin en azından Diyanet adına konuşturulmaması lazım.

O.G.

14 Ağu 2023 - 19:30 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler