Kimi isterse kısa sürede güneş gibi parlatıp topluma kabul ettiriyor!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi genç nesilleri inancından, tarihinden, kimliğinden uzaklaştırılıp Batı uşağı devşirilmiş mankurt yapmak için kanalizasyon şebekesi kültür ve sanat camiası ile popçuları ve topçuları rol model diye sunar. Takiyeci Zümre, Müslümanları da aynı oyunla tağuti, inkarcı, putperest Kemalist vesayet rejimi ile barışık hale getirmek için tarikat ve cemaatler ile hocaları rol model olarak kullanır.

Bu ülkede milliyetçiler, muhafazakarlar, solcular, liberaller, komünistler, Milli Görüşçüler, laik ve seküler kesim kimi sevecek, kimden nefret edecek, kimi önder lider edinecek, kimi düşman bilecek bunu 100 yıldır takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi belirliyor! Hiçbir kesimin kahramanı aslında kendisinden olmadı! Takiye ile Yahudi her kesimin temsil kabiliyetini ele geçirdi.

Diyanet İşleri ve Başkanı Ali Erbaş'ı Müslüman olmayan Müslümanlara beğendirmeyen kim? Takiyeci Zümre Kemalcı kefereler! Halil Konakçı'yı Müslüman olmayan Müslümanlara sevdiren kim? Takiyeci Sabetayist Kemalcı kefereler! İşte bu gerçeği fark edecek şuurdan nasipsiz Müslüman olmayan Müslüman toplumu 100 yıldır Yahudi koyun sürüsü gibi güdüyor.

Küresel Siyonist Haçlı Batı ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi CB Erdoğan sonrası için 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini siyasi otoriteye haber vermeyen ve bunun bir gaflet mi, zafiyet mi veya ihanet mi olduğu belli olmayan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ı açıkça hazırlıyor. Abdurrahman Uzun da Yahudi'nin çorbasına tuz olmuş ama farkında değil! Milli geçinenlerin en iyisinin hali de bu!

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin medya ve akademiyadaki propaganda gücü öyle baskın, etkin ve belirleyici faktör ki, kimi isterse kısa sürede güneş gibi parlatıp topluma kabul ettiriyor. Sinan Oğan, Hakan Fidan ve İbrahim Kalın gibi... İşin içinden çıkılamayan yönü ise Yahudi'nin parlattıkları hangi çukura, çöplüğe ve pisliğe bulaşırsa bulaşsın asla kirlenmiyorlar.

Yahudi'nin CB Erdoğan sonrası için hazırladığı Cumhurbaşkanı Adayı'nın Hakan Fidan olduğunu bilen/anlayan malum kesimler buna göre pozisyon almaya başladı. Hakan Fidan geleceğin padişahı ya dalkavuk sürüsü şimdiden konumunu sağlama almak için Fidan'ın gözüne girmek, yanında itibar sahibi olmak uğruna takla üstüne takla atıyor.

Adı Arapça, "Cemal" olan takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin sağlam çocuğu Enginyurt, "Ben Türk oğlu Türküm. Bu yüzden Selamün aleyküm değil, günaydın diyeceğim” diye çemkiriyor. 100 yıldır Türkiye'de din düşmanlığı yapan, Müslümanlara her türlü zulmü ve haksızlığı reva gören, özgürlük, hak ve hürriyetlerden mahrum bırakan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudiler bunu Türk kimliği arkasına saklanarak yaptılar!

***

Fatih Altaylı'nın Youtube kanalına konuk olan Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, mahkemenin cinayet gerekçelerinden biri olarak Yahudi Mayasız Ayininin üzerinde durduğunu söyledi. Epözdemir, "Yahudi Mayasız Ayini'ne göre 18 yaşına gelmiş bir erkeğin bakire bir kızı öldürerek rüştünü ispat etmesi gerekiyor." dedi. Yahudi mayasız ayini için öldürülenlerin sayısını varın siz düşünün.

Münevver Karabulut'un ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, cinayetin Yahudi mayasız ayini gereği 18 yaşıma girmiş bir Yahudi gencin rüştünü ispat için Yahudi olmayan bakire bir kızı öldürmesi amacıyla işlenmiş olabileceğinin mahkeme kayıtlarına geçtiğini açıkladı. Türkiye'de yer yerinden oynaması lazım ama yaprak kımıldamıyor. Çünkü söz konusu Yahudilik! Bu habere yandaş havuz medyası niye üç maymunu oynuyor?

***

Siyonist Haçlı Batı, Ukrayna ile birlikte Rusya'ya karşı verdiği savaşı kaybedeceğini kabul etti.Geçtiğimiz yıl Rus pazarından çekileceğini açıklayan ve oradaki varlıklarını satan Volkswagen, Audi, Skoda, Bentley ve Lamborghini yeniden Rusya'ya dönerek hizmet sunmaya başladıkları açıklandı.

13 Ağu 2023 - 18:24 - Şehirgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?