ASIL NEDENİ CUKASINDAN MAHRUM EDİLMESİYDİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Asıl nedeni cukasından mahrum edilmesiydi
  • Türkiye adım adım Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre işgaline girmektedir
  • Hükümeti azgın muhalifleri kurdu
  • FETÖ hiçbir zaman hükümeti kuran bugünkü Pelikan'ın gücüne ulaşamadı
  • MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a yönelik FETÖ'nün 7 Şubat operasyonu yaptığına 85 milyonu inandırdı
  • Takiyeci Zümre'ye direnen Kılıçdaroğlu destan yazıyor!
  • Ya, bu Diyanet İşleri Başkanı; ne istesin istiyorsunuz kefereler?
  • Toplum yaşanan olayların, gelişmelerin gerçekliğini öğrenemiyor

***

Asıl nedeni cukasından mahrum edilmesiydi

Mehmet Şimşek ile Gaye Erkan'ın bilgi vermek için katıldığı JP Morgan'ın toplantısından Ruhi Sanyer, gazeteci olduğu anlaşılınca dışarı atılıyor. Takiyeci Zümre'nin kurduğu Pelikan Kabinesi dış güçlerle işbirliği içinde ihanet, yolsuzluk, soygun yaptığından kamuoyunun bilmesini elbette ki istemez. Bütün icraatları Türkiye ve millet aleyhine olan bu Zümre'nin bir önceki hükümeti yolsuzlukla, hırsızlıkla, kayırımcılıkla, liyakati göz ardı etmekle suçlamasının asıl nedeni cukasından mahrum edilmesiydi. Önceki hükümetler ülke kaynaklarını kalkınma projelerine, toplumun refahına, ekonominin büyümesine ve Türkiye'nin güçlenmesine harcadıkları için hırsızlar, soyguncular, yabancı işbirlikçileri yaylım ateşine tutuyordu. Zümre'nin kurduğu Pelikan Kabinesi ise Türkiye'yi kırk haramiler gibi yönetiyor. İllüzyoncu medya ve akademiya soygunculara bahane ve gerekçe uydurma çabasında..

***

Türkiye adım adım Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre işgaline girmektedir

28 Mayıs Seçimi sonrası Pelikan Kabinesi kurulmasıyla Türkiye adım adım Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre işgaline girmektedir. Linç edilmekte olan Kılıçdaroğlu can derdine düşürüldüğünden muhalefetin de sessiz kaldığı bu göstere göstere aleni işgal sürecinde ya Türkiye'ye Sevr uygulanıp TÜSİAD'a İstanbul Dükalığı verilecek, Avrupa Birliği'ne sokularak güvenliği sağlanacak. Ya da takiyeci Zümre'nin inine, karanlık odaya girilecektir. Bunun ortası, üçüncü bir şıkı yoktur.

***

Hükümeti azgın muhalifleri kurdu

14 ve 28 Mayıs seçimlerini Cumhur İktidarı yeniden kazandı. Hükümeti azgın muhalifleri kurdu. Bu korkunç garabeti konuşan yok!

***

FETÖ hiçbir zaman hükümeti kuran bugünkü Pelikan'ın gücüne ulaşamadı

15 Temmuz'da kim ne derse desin takiyeci Zümre unsurlarına iyi bir tırpan atıldı. Bunu Millî Görüş derin devleti yaptı. Ancak bu aysbergin su yüzündeki kısmıyla sınırlı kaldı. Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre aysbergin su altında kalan kısmıyla yeni paralel yapı Pelikan'ı örgütledi. FETÖ hiçbir zaman hükümeti kuran bugünkü Pelikan'ın gücüne ulaşamadı.

***

MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a yönelik FETÖ'nün 7 Şubat operasyonu yaptığına 85 milyonu inandırdı

İllüzyoncu Zümre medya ve akademiyası Türkçe olimpiyatlarında şeref konuğu ve ağzı kulaklarında olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a yönelik FETÖ'nün 7 Şubat operasyonu yaptığına 85 milyonu inandırdı. Gerçeklerin dezenformasyonla böyle çarpıtılıp karartıldığı bir Türkiye'de sağlıklı işleyen bir demokrasi olması mümkün mü?

Paylaştığım iki videoda MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın Türkçe Olimpiyatlarındaki keyfini görüyorsunuz. 7 Şubat operasyonunun Hakan Fidan'ı hedef aldığını 85 milyona inandıran illüzyoncu Zümre medya ve akademiyası 15 Temmuz'daki rolünü hiç mi hiç sorgulamadı. Eğer Hakan Fidan bugün Cumhurbaşkanı değil de Dışişleri Bakanı ise Türkiye bunu adaylıktan vazgeçmeyen Kılıçdaroğlu'na borçludur. O yüzden de linç ediliyor.

***

Takiyeci Zümre'ye direnen Kılıçdaroğlu destan yazıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok kolay teslim alan takiyeci Zümre'ye direnen Kılıçdaroğlu destan yazıyor!

***

Ya, bu Diyanet İşleri Başkanı; ne istesin istiyorsunuz kefereler?

Düşünün; bir siyasetçi ya da başka biri değil Diyanet İşleri Başkanı Müslümanların cuma ve vakit namazları için mesai saatlerinde kolaylık istiyor. Takiyeci Zümre şövalyeleri saldırıyor. Ya, bu Diyanet İşleri Başkanı; ne istesin istiyorsunuz kefereler?

***

Toplum yaşanan olayların, gelişmelerin gerçekliğini öğrenemiyor

Toplum yaşanan olayların, gelişmelerin gerçekliğini öğrenemiyor. Zira Zümre medya ve akademiyası sürekli dezenformasyon yapıyor.

Türkiye açık toplum ve sağlıklı işleyen bir seçim sistemi olmasına rağmen Zümre medya ve akademiyası gerçekleri totaliter rejimlerden daha çok karartıyor. İktidar ve muhalefet yanlısı ile tarafsız medyayı birlikte tek merkezden muhtelif medya görüntüsüyle yönettiğinden kimse karartma ve dezenformasyon kuşkusu duymuyor. Totaliter rejimlerde ise her türlü yayından kuşku duyulduğundan gerçekler araştırılır.

***

Ülkesini hangi ülke işgal etse onlar pek fazla zarar görmezler!

Kimlerin nasıl yönettiği umurunda olmayanların ülkesini hangi ülke işgal etse onlar pek fazla zarar görmezler!

O.G.

07 Ağu 2023 - 18:45 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?