15 TEMMUZ NATO DARBE GİRİŞİMİNDEN DAHA BÜYÜK, DAHA KAPSAMLI BİR GİRİŞİME HAZIRLANIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • 15 Temmuz NATO Darbe girişiminden daha büyük, daha kapsamlı bir girişime hazırlanıyor
  • ABD Doğu Akdeniz'de en büyük uçak gemisiyle tatbikat yaparak saldırı hazırlığını sürdürürken..
  • Küresel Siyonist güç ile takiyeci Zümre'nin Türkiye hesabı örtüşmüyor
  • Diyanet İşleri Başkanlığı dişe dokunur bir hutbe hazırladı diye baltasını kapan Zümre şövalyeleri Başkan Ali Erbaş'a saldırıya geçti
  • Özlem Zengin şıllığı için ne zaman istifa çağrısı
  • Bugün cuma ve bayram hutbeleri 30 ilâ 40 milyon reytinge ulaşıyor
  • Kemalcı kefereler Diyanet'e misyon biçmeye, camilere nizam, hutbelere ayar vermeye çalışıyor
  • Fatih Altaylı keferesi gençlerin ateist olmasının sorumlusu DİB diyor
  • Üstünlüğü takvada değil Hz. Peygamber (SAS)'e akrabalıkta arayanlar Şii'dir, Sünni olamazlar

***

15 Temmuz NATO Darbe girişiminden daha büyük, daha kapsamlı bir girişime hazırlanıyor

Göreve yeni atanan Genelkurmay Başkanının 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un akrabası olduğu ve onun döneminde yükseldiği iddia ediliyor. Eğer öyleyse yandı gülüm keten helva. İlker Başbuğ AKP İktidarını Karadeniz'de bir savaş gemisinde basın toplantısı yaparak tehdit etmişti. O dönemde Genelkurmay Başkanı basın toplantısı yapacak salon mu bulamadı ki savaş gemisinde yapıyor diyerek iktidara gözdağı şeklinde değerlendirilmişti. İlker Başbuğ İsrail ziyaretinde Yahudi kipası takarak Ağlama Duvarında dua ettiği fotoğrafını medyaya servis etmişti. Ergenekon Davasında uzun bir süre tutuklu olarak cezaevine konulmuştu. Cumhurbaşkanı Genelkurmay Başkanı yapmak için bula bula İlker Başbuğ'un akrabasını mı buldu? Takiyeci Zümre 12 Eylül 1980 sonrası yönetiminden uzaklaştırıldığı devleti yine adım adım ele geçiriyor.

Etkili bir derin güç karşısında bir genelkurmay başkanının kıymeti harbiyesinin olmadığı 15 Temmuz günü Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın boğazı sıkılıp tartaklanarak götürüldüğünde görüldü. Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre 54 yıl önce Erbakan Millî Görüş derin devletini ordu bünyesinde kurarken TSK'da, emniyette, bürokraside, MİT'te, siyasette, sermayede, ekonomide, medya ve akademiyada ve her alanda tekel oluşturmuş durumdaydı. 54 yıl sonra gelinen bu noktada köprülerin altında o kadar sular aktı ki takiyeci Zümre'nin Milli Görüş derin devleti karşısında artık tutunması muhaldir.

Pelikan Kabinesini kuran, devletin kilit noktalarını bir bir ele geçiren takiyeci Zümre FETÖ ambalajlı 15 Temmuz NATO Darbe girişiminden daha büyük, daha kapsamlı bir girişime hazırlanıyor. Son ana kadar gelişmeleri izleyerek sessiz kalan Millî Görüş derin devleti nasıl ki birkaç saat içinde 15 Temmuz saldırısını püskürtüp karşı operasyon başlattıysa bu defa da sonuna kadar sessizce izleyip Siyonist Haçlı Batı destekli Zümre'ye nihai darbeyi vuracaktır. Bu, 54 yıllık namağlup bir başarılı mücadelenin çok tabii sonucu olacaktır.

***

ABD Doğu Akdeniz'de en büyük uçak gemisiyle tatbikat yaparak saldırı hazırlığını sürdürürken..

ABD Doğu Akdeniz'de en büyük uçak gemisiyle tatbikat yaparak saldırı hazırlığını sürdürürken takiyeci Zümre Türkiye'yi yumuşak lokma haline getirme çabasında. Bu kapışmada Türkiye üstün savunma teknolojisiyle ABD'nin küresel hakimiyetine son vererek takiyeci Zümre'nin de inine girecektir. Yeniden Büyük Türkiye küresel hakimiyetini tescilleyerek Siyonizm'in bir asır önce Osmanlı'yı yıkarak devraldığı dünya liderliğini yeniden alacaktır.

***

"Nerde 128 milyar Dolarrr?" diye yırtınanlar nerdee?

Siyonist CFR üyesi MB Başkanı Gaye Erkan Zümre oligarklarına MB'nın 130 ton ( 10 tır ) altınını sattı -nasıl sattıysa- kimsenin gıkı çıkmadı. Önceki başkan ABD Doları satıp  MB'nın altın rezervini 730 tona çıkarınca "Nerde 128 milyar Dolarrr?" diye yırtınanlar nerdee?

***

Küresel Siyonist güç ile takiyeci Zümre'nin Türkiye hesabı örtüşmüyor

Küresel Siyonist güç ile takiyeci Zümre'nin Türkiye hesabı örtüşmüyor. Dış güç iktidarı devralmışken bir an önce çökert, yoksa küresel hâkimiyetimizi yitiriyoruz derken; Zümre acelesi yok, söğüşleyerek küçültelim, tehlike olmaktan çıkartalım diyor. Bir de Millî Görüş derin devletinin hesabı var ki 54 yıldır hep onun hesabı tuttu.

***

Diyanet İşleri Başkanlığı dişe dokunur bir hutbe hazırladı diye baltasını kapan Zümre şövalyeleri Başkan Ali Erbaş'a saldırıya geçti

Diyanet İşleri Başkanlığı dişe dokunur bir hutbe hazırladı diye baltasını kapan Zümre şövalyeleri Başkan Ali Erbaş'a saldırıya geçti. Kemalcı paganist öğreti ile asimile edilip köleleştirilen alık ağzı açık Müslümanlar trene bakar gibi bakıyor. Ulan sünepeler; namazınız, orucunuz, haccınız sizi çarpsın be! Sizde hamiyet-i diniye ve İslam izzeti namına hiç mi bir şey yok? Şimdi takiyeci Özlem Zengin Çıfıtı Ayasofya imamı gibi Diyanet Başkanını da görevden aldırtacak. Sizler var ya, dünyada Müslüman olacak en son güruhsunuz. Yazıklar olsun size!

***

Özlem Zengin şıllığı için ne zaman istifa çağrısı..

Ey Müslümanlar! Şu takiyeci Özlem Zengin şıllığı için ne zaman istifa çağrısı kampanyası başlatacaksınız?

***

Bugün cuma ve bayram hutbeleri 30 ilâ 40 milyon reytinge ulaşıyor

Şu yakın dönemde kâğıt gazeteler etkiliydi artık okuyan yok. Tv'ler sinemaları işlevsiz bıraktı. İnternet gazeteciliği ve sosyal medya tv'lerin pabucunu dama attı. Ama 14 asırdır hutbeler işlevini yitirmiyor, aksine önemi artıyor. Bugün cuma ve bayram hutbeleri 30 ilâ 40 milyon reytinge ulaşıyor. Takiyeci Zümre bu muazzam güce ayar vermeye çalışıyor. İslam Birliği kurulduğunda İstanbul'da hazırlanan bir hutbe yeryüzündeki bütün camilerde her toplumun kendi dilinden okunacak ve mesaj milyarlara ulaşacaktır. İslam Allah'ın en büyük nimetidir.

***

Kemalcı kefereler Diyanet'e misyon biçmeye, camilere nizam, hutbelere ayar vermeye çalışıyor

Kemalcı kefereler Diyanet'e misyon biçmeye, camilere nizam, hutbelere ayar vermeye çalışıyor. Anıtkabir'e bir besmele yazdırmayan Takiyeci Zümre hutbede M. Kemal anılsın istiyor. Anıtkabir tapınağına besmele yazılsın dediğimiz yok. Camilere putperestlik sokulmasın diyoruz. M. Kemal halife mi ki hutbede ismi anılsın? O hilafeti kaldırandır. Şu Zümre artık haddini bilsin, çok oluyor!

Müslümanlar şu kefere Kemalcılar kadar hutbenin önemini idrak etseler takiyeci Zümre'nin kölesi olma zilletinden kurtulurlar.

***

Fatih Altaylı keferesi gençlerin ateist olmasının sorumlusu DİB diyor

Fatih Altaylı keferesi gençlerin ateist olmasının sorumlusu DİB diyor. Diyanet camiasından bir tepki yok! Ulan Zümre soytarısı bir asırdır bu milletin çocuklarına tek tip Kemalcı paganist öğreti okullarda dayatılıyor. Gençler Müslümanlığı Zümre medyasının karikatürlerinden öğreniyor. O yüzden ateist oluyorlar.

***

Üstünlüğü takvada değil Hz. Peygamber (SAS)'e akrabalıkta arayanlar Şii'dir, Sünni olamazlar

Hz. Hasan'ı kutsayan Şii müellifler bile 100 kadınla evlenip boşadığını, yüzlerce cariyesi olduğunu yazıyor da cahil Sünnilere bu tarihi gerçekliği anlatamıyoruz. Ya, Hz. Peygamber (SAS)'in akrabası kutsal değildir. Çoğu kâfirdi. Amcası Ebu Leheb ve Ebu Talib (Hz. Ali'nin babası) kâfirdi. Amcası Hz. Abbas Müslümanlarla birlikte Medine'ye hicret etmeyip müşrikler içinde Mekke'de kaldı. Tefecilik yaptı. (Kaldırdığım ilk faiz amcam Abbas'ın faizidir: Veda Hutbesi). Hz. Ali ve oğulları Kur'an emanetleri/görevleri ehline verin buyurduğu halde biz Peygamber'in akrabasıyız, halifelik bizim hakkımız diye dava ettiler. Bu batıl bir dava idi. Üstünlük takva ile, görevler liyakat iledir. Üstünlüğü takvada değil Hz. Peygamber (SAS)'e akrabalıkta arayanlar Şii'dir, Sünni olamazlar. Hz. Peygamber (SAS) kızı Fatıma'ya "Bana güvenme ameline güven" buyurmuştur.

O.G.

06 Ağu 2023 - 18:43 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?