"Atatürk" dizisini iptal etmiş diye Disney Plus üyeliğini iptal eden AK Partililer CHP'liler ile yarışıyor

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Avrupa'da hemen her gün bir ülkede Kur'an-ı Kerim yakılıyor. "Avrupa Birliği bir hristiyan birliktir. İslam düşmanlığı yapılıyor. AB'ye girmeyelim" diyen tek bir AK Partili var mı? Ama , "Atatürk" dizisini iptal etmiş diye Disney Plus üyeliğini iptal eden AK Partililer CHP'liler ile yarışıyor.

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası 2 aydır topluma, "Cambaza bak cambaza" oyununu oynuyor. Bu oynanan oyunda en gözde istismar konusu da Atatürk ve dizisini iptal eden Disney Plus. Bir kaşık suda fırtınalar koparılıyor. Milli ve yerli bir sorun haline dönüştürüldü kıytırıktan bir konu. En çok canımı sıkan da yeni AK Parti'nin Kemalizm'de CHP'ye rahmet okutması. Bu nasıl bir kokuşmuşluktur.

Avrupa'da Kur'an'ın yakılması alçaklığına sessiz kalan AK Partililerin, "Atatürk" dizisini iptal eden Disney Plus'a gösterdikleri tepkiyi takip ediyor musun Müslüman? Senin oyun ile seçilen iktidarda Kur'an'a da sahip çıkan mı fazla? Yoksa Mustafa Kemal'e mi? Ha AK Parti seçimleri kazanmış ha CHP! Ne fark var?

Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının gündem oluşturma potansiyeli karşısında Müslüman halk selin önünde sürüklenen çer çöpten farksız. Hiç kimse 2 aydır yağmur gibi yağan ve vatandaşı söğüşleyen zamları, vergileri, döviz kurunu, faizleri, hayat pahalılığını ve ÖTV-KDV artışlarını konuşmuyor. Disney Plus ülkenin bir nolu gündemi. Böyle bir ülkede ihanet eksik olur mu?

Ege ve Akdeniz'de ABD donanması ile Yunanistan arasında yapılan ve hedefin Türkiye olduğu bariz askeri tatbikatlar ne AK Parti'nin, ne Pelikan Kabinesi'nin, ne yandaş medyanın, ne de Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının hiç gündeminden yok. Çünkü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile MİT Başkanı İbrahim Kalın'ın hedefinde, "Atatürk" dizisini yayından kaldıran Disney Plus var!

***

Pelikan kabinesi olup bitene kör, sağır ve dilsiz

ABD Temsilcisi Meclisi Yunanistan ile askeri işbirliğini geliştiren yasayı onayladı. Yunan medyası anlaşmaya göre Ege Adalarında ABD askeri üs kurmaya başlayacak. Halihazırda ABD'nin Yunanistan'da Dedeağaç, Kavala, Selanik, Larissa, Stefanoviç ve Girit'te askeri üssü var. Yunan medyası, "Mavi Vatan denize gömüldü" diye manşetler atıyor. AK Parti Pelikan kabinesi olup bitene kör, sağır ve dilsiz.

Yunanistan medyasının bir numaralı gündemi ABD ile Yunanistan arasında yapılan yeni askeri işbirliği anlaşması. Yunanistan, Türkiye'nin ilan ettiği Mavi Vatan projesi denize döküldü diye bayram ediyor. ABD ve Yunanistan ordusu arasındaki askeri tatbikatların hedefinin Türkiye olduğu açık bir gerçek. Ancak AK Parti'nin yeni Pelikan Kabinesi ile Zümre medya ve akademiyasının gündeminde bu gelişmeler yok.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile MİT Başkanı İbrahim Kalın'a söyleyin, "Atatürk" dizisini yayından kaldırdı diye Disney Plus etrafında takiyeci Zümre'nin oynadığı, "Cambaza bak cambaza" tezgahının değirmenine su taşımak yerine, ABD ile Yunanistan'ın Akdeniz ve Ege'de Mavi Vatan'ı denize gömmek için birlikte yaptıkları tatbikatlar ile askeri anlaşmalara odaklansınlar.

***

Kamu bankaları genel müdürlerini kim değiştirebilir?

Kamu bankalarının genel müdürleri (Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası) değişmedi! Niye değişsin ki? Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye 1 trilyon ₺ kredi kullandırıp 55 milyar dolar (1,5 trilyon ₺) alarak kasalarına koymasına fırsat veren kamu bankaları genel müdürlerini kim değiştirebilir?

CB Erdoğan halkı takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin insafına terk etti. Küresel Siyonist sermayenin mutemet adamı Mehmet Şimşek ve CFR üyesi MB Başkanı Hafize Gaye Erkan yönetimindeki ekonomi politikaları ile 2 aydır zam, vergi, faiz, döviz kuru, ÖTV KDV artışları ve hayat pahalılığı ile söğüşleyip her geçen gün daha fazla fakirleşmesine neden oluyor. CB Erdoğan da olup biteni yalnızca izliyor.

TÜİK verilerine göre temmuz ayı enflasyonu yüzde 9,49 olurken yıllık enflasyon yüzde 47,83 oldu. Hani faizler yükseldiğinde ekonomi şahlanacak, döviz kuru düşecek, enflasyon tek haneli rakamlara gerileyecek, hayat pahalılığı bitecek idi. Kurtarıcı Mehmet Şimşek ile CFR üyesi Hafize Gaye Erkan da göreve geldi. Değişen tek şey, eskiden ülkenin kaynakları halka ve yatırıma harcanıyordu şimdi ise takiyeci Sabetayist Zümre'nin kasası doluyor.

Nurettin Nebati döneminde Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasının şiddetli düşmanlık ettiği milli ve yerli ekonomik program uygulandığında € 20, $ 19₺ idi. Akaryakıt, 19-21 ₺'ya kadar düştü. Memura, emekliye, işçiye, asgarî ücretliye enflasyon üzerinde maaş zammı yapıldı. Ülke kaynakları küresel boyutta dev yatırımlara harcandı. Peki, Mehmet Şimşek döneminde ne oldu?

Zümre ekonomi akademiyası, Nurettin Nebati dönemindeki düşük faiz politikalarını hedef alıp yıprattı ve A'den Z'ye herkese tek kurtuluşun yüksek faiz politikasına dönüş olduğuna inandırdı. CB Erdoğan, "Hakkında nas var" diyerek faiz karşıtlığı yaparken AK Partililer bile sahiplenmedi. Çünkü yüksek faizin ekonomik sorunlara çözüm olduğunu yüce Allah değil -haşa- Zümre ekonomi akademiyası biliyordu! Yüksek faiz geldi de ne oldu? Neyi çözdü?

***

Her kim beşer olan birine kutsiyet ihsas ederse bu şirktir

Allah noksansız, kusursuz ve eksiksizdir. Kur'an tüm noksanlık, eksiklik ve kusurlardan münezzehtir. Hz. Muhammed (sav) Usve-i Hasanedir. Yani kusursuz ve eksiksizdir. Hak Peygamberler ismet sıfatına sahiptir. Ancak zelle olur. Zelle, en iyisi varken iyisini tercih etmektir. İslam'da bunların dışında hiç kimse eksiksiz kusursuz ve noksansız değildir. Her kim beşer olan birine kutsiyet ihsas ederse bu şirktir.

Ehl-i beyt ve Ashabı Kiram eksiksiz, kusursuz, noksansız, hatadan beri, günahsız değildir. Her yaptığında, kararında, ettiğinde bir meşruiyet ve kutsiyet aranmaz. Sorgulanamaz, yargılanamaz olan, kesin itaat ve teslimiyet makamı İslam'da yüce Allah, Kur'an, Hz. Muhammed (sav) ile Peygamberlerdir.

Kabalist Hahamlar takiye yöntemi ile Müslüman görünüp İslam'ın emir ve yasaklarını öğrenmek, öğretmek, yorumlamak ve şeklen uygulamak ile ilgili dünyevi öyle yüksek mertebelere, derecelere ulaştılar ki Müslüman toplulukların tarihte saygı duyup kabul ettiği meşhur şeyh, müderris, allame, müfessir ve kelamcılar içinde kripto Yahudiler vardır.

Fitneyi yok farz etmek fitneyi ortadan kaldırmadığı gibi fitnenin güçlenmesine, yaygınlaşmasına, toplumsal taban ve destek bulmasına yol açıyor. Ehl-i Sünnet uleması 1000 yıldır Şii fitnesini görmezden geldi de ne oldu? Ne yararı oldu? Fitnenin kökü mu kurudu yoksa Şii fitnesi 1000 yıldır

İslam dünyasında dolaşmaya ve Müslüman toplumların haktan sapıtmaya devam mı ediyor?

Hz. Peygamber'in vefatından sonra ümmet arasında yaşanılan fitne, nifak ve tefrika olayları ile ilgili 1000 yıldır Ehl-i Sünnet uleması fitneye sebep olmamak için susmayı geleneksel bir yaklaşım haline getirdi. Bu çok yanlış bir paradigma. Bu kabul, batıl ve sapkın mezhep Şia'ya geniş bir yaşam ve manevra alanı sağlamış, sapkın süfli ve İsrailiyat kaynaklı fikir ve yaklaşımlarına karşı çıkmayan geniş bir kitle oluşturmuştur.

Hz. Ali'yi, Hz. Hüseyin'i, Hz. Hasan'ı, Hz. Hamza'yı her şeyi ile meşru görüp itaat ve teslimiyeti dayatan, bu şahıslara kutsiyet ihsas eden tarihteki tüm yaklaşım, anlayış, fikri akım ve paradigmaların tamamı sapkın ve batıl mezhep Şia'nın ümmet içinde fitne çıkarmak amacıyla istismar etmek için kurguladığı hayal ürünü hezeyanlardır. Şiilik ise İslam âlemi içinde Siyonist Haçlı Batı işbirlikçisi mezhep olarak Yahudi'nin tanzim ettiği delalet fırkasıdır.

***

El-Aziz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, bundan 1 ay önce çiftçilerin yaşadığı sorunu "BU TAM BİR İHANET!" diyerek şöyle değerlendirmişti: "Çiftçinin mahsulünü TMO silolarda yer yok diye almıyor. Üreticinin koyacak yeri yok, elinde kalmış. Bu tam bir ihanet!" 28 Mayıs'tan sonra kurulan Pelikan Kabinesi ile devletin ve iktidarın takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye tam tekmil teslim edildiğini yazdık. Yandaş Haber 7'de olup bitene daha fazla dayanamayıp, “Tüccarın insafına kaldılar” manşeti ile bizi tasdik etti.

O.G.

03 Ağu 2023 - 12:47 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

D E R İ N Ş U U R - Burayı hakiki milli görüş karargahı E L A Z İ Z i yoksaydıkça fikirlerine önem vermeyip sahip olmadıkça daha çok ağlıyacaksınız tarih hep haklı çıkarıyor ama sahiplenip destek olup fikirlerini yaymıyorsunuz banane amaaaaann ben mi değiştirecem dünyayı deyip kenarda durmayın ki milli şuur oluşsun içerdeki düşmana Osmanlıyı içerden yıkıp yine içerden sömürgeleştiren çift kimlikli özde yahudi sözde türk takiyeci sabetayistlere karşı bağışıklık oluşsun birlikte mücadele verebilelim güzel insanlar arşivimiz ortadadır test edin görün körü körüne bağlanın demiyoruz

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 03 Ağustos 16:12


Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?