O SOYGUNCU VAMPİRLERDEN 55 MİLYAR DOLAR GERİ ALINSIN KAMPANYASI BAŞLATALIM

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • 55 milyar Dolar geri alınsın kampanyası başlatalım. Var mısınız?
  • İllüzyoncu medya ve akademiyanın gündeminde iktidar yok CHP var
  • Bütün derdi gayesi takiyeci Zümre'yi ve onun destekçisi küresel sermaye çetesini beslemek
  • Zümre'ye hizmet edenin keyfi keyf
  • Şu YRP Başkanı Fatih Bey 5 para etmez biri
  • Ama yere göğe sığdırılamayan MİT bunca orman yangını çıkaranlardan birini yakalatabilmiş değil
  • Oluşturduğu illüzyoncu medya ve akademiya sayesinde yapabildi
  • Bir ülkenin medya ve akademiyası namussuz ise..

***

Önceki MB Başkanı Şahap Kavcıoğlu bir toplantıda "Sayın Başkan, faizi düşürdünüz kredi bulamıyoruz" diyen Zümre oligarklarının yüzüne şunu dedi: Siz yatırım için 1 trilyon ₺ ucuz kredi aldınız, 55 milyar $'a çevirip kasanıza koydunuz! Bu ülkede bir sürü sözde parti, medya organı ve gazeteci var. Bu 55 milyar $'ın hesabını soran yok. Yazıklar olsun!

Trol olmayan sosyal medya kullanıcıları! Pelikan Kabinesi sözde ekonomiyi düzeltmek adına her şeye zam yapıp ek vergiler getiriyor.. Önceki MB Başkanı Şahap Kavcıoğlu bir toplantıda "Sayın Başkan faizi düşürdünüz, kredi bulamıyoruz" diyen Zümre'nin iş insanlarına "Siz 1 trilyon ₺ yatırım için ucuz kredi aldınız, 55 milyar Dolar'a çevirip kasanıza koydunuz" demişti. Ne iktidar ne muhalefet ne medya ne akademiya olayı gündeme getirdi. O soyguncu vampirlerden 55 milyar Dolar geri alınsın kampanyası başlatalım. Var mısınız?

#ŞahapKavcıoğlu'nun MB Başkanı iken ifşa ettiği; kendilerine yatırım için verilen 1 trilyon ₺ ucuz kredi ile alıp kasalarına koydukları 55 milyar Dolar o iş insanı kılıklı vampirlerden geri alınsın.

***

İllüzyoncu medya ve akademiyanın gündeminde iktidar yok CHP var

Yerli ve milli bir söylemle milletten destek isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden seçildikten sonra iktidarı altın tepsiyle Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre'ye sunduktan sonra illüzyoncu medya ve akademiyanın Cumhur İktidarıyla kavgası bitti. Şimdiki hedefi ise takiyeci Zümre'nin CHP'yi dizayn etmesine görevinden istifa etmemeye direnerek imkân vermeyen Kemal Kılıçdaroğlu. Medya ve akademiyası namuslu olmayan bir ülkede en zor şey namuslu kalmaktır.

Seçimi kaybeden takiyeci Zümre Pelikan Kabinesini kurup iktidarı teslim aldı. Şimdi de % 48 oy alan Kılıçdaroğlu'nu başarısız diye istifaya zorlayıp CHP'yi dizayn ederek muhalefeti de teslim almak istiyor. Zümre kim seçimi kazanırsa kazansın iktidar olmak istiyor.

İllüzyoncu medya ve akademiyanın gündeminde iktidar yok CHP var. Pelikan Kabinesi ne dese ne yapsa bravo yaşa var ol diyor. Büyük zamları, yeni vergileri, enflasyon hedefinin 3 kat artırılmasını, yatırımların durdurulmasını görmüyor. Ülke kaynakları nereye gidiyor diye soran yok!

***

Bütün derdi gayesi takiyeci Zümre'yi ve onun destekçisi küresel sermaye çetesini beslemek

Pelikan Kabinesi Erbakan'ın ifadesiyle 85 milyonu kasaplık koyun gibi çengele asmış. Akryakıta zam yaparak bir yerini kesiyor, ek vergi getirerek bir yerini kesiyor, faizleri artırarak bir yerini kesiyor, yatırımları durdurarak bir yerini kesiyor, kamu harcamalarını kısarak bir yerini kesiyor, şimdi de yılda iki kere arttırılan asgari ücreti yılda bir kereye düşürerek en ezilen kesimin canını, kanını almaya çalışıyor. Bütün derdi gayesi takiyeci Zümre'yi ve onun destekçisi küresel sermaye çetesini beslemek.

***

Zümre'ye hizmet edenin keyfi keyf

Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine oy veren seçmen kitlesini tersköşe edip iktidarı takiyeci Zümre'ye teslim ederek rahat etti. Artık diktatör diyen yok. Yolsuzlukla suçlayan yok. Liyakatlı olana değil yandaşa görev veriyor diyen yok. 5'li çeteye ihaleleri veriyor diyen yok. Zam ve pahalılık ile milleti canından bezdirdi diyen yok. Ekonomi kötüye gidiyor, Türkiye batıyor diyen yok. Saray geyiği yapan yok. Gözü üstünde kaşı var diyen yok. Millete hizmet edenin başı dertten kurtulmuyor. Zümre'ye hizmet edenin keyfi keyf.

***

Şu YRP Başkanı Fatih Bey 5 para etmez biri

Şu YRP Başkanı Fatih Bey 5 para etmez biri. Türkiye'nin içinden geçtiği şu çok önemli süreçte dişe dokunur bir şey dediği yok. Altınoluk'a her gittiğimizde Erbakan ziyarete gelenlere konuşurken o deniz kenarında aylak aylak vakit geçirirdi. Erbakan bir görev vermedi nasipsize.

***

Ama yere göğe sığdırılamayan MİT bunca orman yangını çıkaranlardan birini yakalatabilmiş değil

"Şu orman yangınının emrini veren filan PKK üst yetkilisi MİT operasyonuyla etkisiz hale getirildi" türü haberler yapılıyor..  Ama yere göğe sığdırılamayan MİT bunca orman yangını çıkaranlardan birini yakalatabilmiş değil. İllüzyoncu medya haber değil dezenformasyon yapıyor.

***

Oluşturduğu illüzyoncu medya ve akademiya sayesinde yapabildi

Başkent İstanbul 5 yıl İngiliz işgalinde iken TC'yi kurup Lozan'da tescilleyen takiyeci Zümre Müslüman Millete yaptığı her türlü zulmü, sömürüyü, asimilasyonu, keyfi uygulamayı oluşturduğu illüzyoncu medya ve akademiya sayesinde yapabildi.

***

Bir ülkenin medya ve akademiyası namussuz ise o ülkede kimse namuslu olamaz.

O.G.

29 Tem 2023 - 19:07 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler