Zümre ağızları ne diyor: Kaybettik ama kazandık! Kazandınız ama yönetemeyeceksiniz! Biz, kaybederken kazandık, onlar kazanırken kaybetti!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu..

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi mensupları kendileri dışında kız alıp vermezler. Bir Sabetayist ancak başka bir Sabetayist ile evlenebilir. Bu töre, akraba evliliklerinin çocuklarda yol açtığı anatomik, psikolojik, zihinsel ve ruhsal bozukluklarının yeni nesil Sabetayist çocuklarda oldukça yaygın olmasına neden oluyor! Seçim öncesi ve sonrasında Sabetayist Zümre'nin yaptığı süfli yaklaşımların bir sebebi de budur.

Akraba evlilikleri nedeniyle doğuştan zeka geriliğine düçar olmuş Sabetayist Zümre mensuplarının seçim sonrası dediklerine bakalım.

-Kaybettik ama kazandık! -Kazandınız ama yönetemeyeceksiniz! -Biz, kaybederken kazandık, onlar kazanırken kaybetti! -Demokrasi sadece sandıktan ibaret değildir!

Şeytan dışkısı Fatih Altaylı yaşadığı lağım çukurundan çıkıp baş gösterdi ve dedi ki, "Seçim sonuçlarını Suriyeliler belirledi!" "Fatih Altaylı varken Türkiye'de bana gerek yok" diyen şeytan yaz tatiline çıktı! Neden mi? İçişleri Bakanlığı'nın resmi verilene göre 236 bin Suriyeliye vatandaşlık verildi. Bunların 129 bini seçmen! Oysa seçimlerde oy kullanan vatandaş sayısı 54 milyon 796 bin! Yaklaşık 55 milyonda 129 bin mi seçimleri etkiliyor?

Şeytan gübresi Fatih Altaylı’nın, "Seçimleri Suriyeliler belirledi" tespitini nasıl okumak lazım? Altaylı diyor ki, “Son 21 yıldır Türkiye'deki seçimleri takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kaybediyor, sonucu belirleme gücünü ve yetisini kaybettik!”

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası ne kadar da bağnaz, gerici, yobaz ve cahil çıktı. 21 yıldır 16 seçimi nasıl kaybettiyse yine aynı sebeplerden 17'ncisini de kaybetti. 16 seçimi kaybettikten sonra hangi idioit, arkaik ve çöp anlayışla kendisini teselli ettiyse, 17'ncisinde de aynısını yapıyor. Kendisini medeni, çağdaş, elit gören takiyeci Zümre meğer ne kadar da bağnaz imiş!

Hz. Muhammed (sav) çobandı. Bu yüzden takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi Müslüman seçmeni yıllardır, "Çoban" diye suçlar. Çünkü Müslümanlar Hz. Muhammed'in (sav) ümmeti!

"Çoban ile benim oyum bir mi?" mottosunu her seçimde kullanan Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudi Zümre'nin hedefinde Hz. Muhammed (sav) var. Çünkü Hz. Muhammed (sav) çobandı.

***

Türkiye'yi nasıl bu kadar muhteşem yönetebilir?

Türkiye çok iyi yönetildiği için 14 Mayıs ve 28 Mayıs'ta seçimi CB Erdoğan kazandı. Ancak AK Parti çok kötü idare edildiği için her seçimde %7 oy kaybediyor. Peki, AK Parti'yi kötü yöneten irade, Türkiye'yi nasıl bu kadar muhteşem yönetebilir?

İşin aslı şu: İsrail ve Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Pelikan Örgütü ile AK Parti'de metastaz yapmış! Ama Türkiye'yi Milli Görüş Derin Devleti yönetiyor!

İlahi kaderin 2023'te muhteşem cilvesine bakınız. 29 Mayıs 1453'te İstanbul'u Bizans'tan kurtaran bu Aziz millet, 28 Mayıs 2023'te çağdaş Bizans versiyonu Siyonist Haçlı Batı emperyalizmini de sandığa gömerek Feth-i Mübin'e alnının akıyla girdi!

***

Hak dava Milli Görüş'e ihanet edersen...

SP kabuk yönetimi ve taraftarları, İslâm ümmeti ile tüm mazlum toplumlarının sevindiği, Cumhur İttifakı'nın 28 Mayıs'taki muhteşem zaferinin bir parçası olup Beştepe Külliyesi önünde toplanan kalabalığın sevincinin, mutluluğunun bir öğesi, parçası ve paydaşı olmak yerine, Millet İttifakı'nın 17. zelil yenilgisine talip oldu. Hak dava Milli Görüş'e ihanet edersen Allah da seni Batılın zelilliğine mahkum eder.

***

14 Mayıs ve 28 Mayıs'ın da tek galibi Milli Görüş Derin Devleti… Zira CB Erdoğan, Devlet Bahçeli ve Kemal Kılıçdaroğlu seçimin 3 kazanan lideri. Üçü de takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi ile kavgalı ve hesap sormak için fırsat kolluyor. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi artık siyasette tükenmiştir.

Küresel güç Milli Görüş Derin Devleti, milletimiz, İslam ümmeti ve ezilen tüm insanlık kazandı. Küresel güç Siyonist Haçlı Batı, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, illüzyoncu medya ve akademiya, Batı'nın operasyon çocukları kaybetti.

Siyasette iflas eden takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermaye, medya ve akademiya gücünü de bundan böyle sürdüremez. Çünkü siyaset devlet yönetimi demek. Devlet yönetimini kaybeden hiçbir şeyini ilanihaye koruyamaz.

CB Erdoğan'ın 28 Mayıs sonrası 5 yılı, 20 yıllık iktidarının toplamından çok daha fazla hayırlı, bereketli, bol ve feyizli olacak. Milli Görüş Derin Devleti kökleşecek. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi de güneşe koyulmuş buz gibi eriyip tükenecek.

CB Erdoğan, Devlet Bahçeli ve Kemal Kılıçdaroğlu iktidar ve muhalefet olarak, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi ile kanlı bıçaklı. Bundan sonra 5 yıl CB Erdoğan, Devlet Bahçeli ve Kemal Kılıçdaroğlu siyasette var olacak. Ama takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi 5 yıl daha dayanamaz.

Kemal Kılıçdaroğlu aldığı yüksek oy ile CHP genel başkanlığında kalmayı garantiledi. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin seçimde alacağı ağır mağlubiyet sonrası Kılıçdaroğlu'nu CHP genel başkanlığından alma projesi de çöktü. Zümre siyasette alabora oldu ve battı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 yıl önce, "Fikri iktidar olamadık" demişti. 29 Mayıs'tan itibaren artık fikri iktidar için yatırım başlamalıdır.

"CB Erdoğan ve AK Parti iktidarında nefes alamıyoruz" diye bildiri yayınlayan Batı'nın devşirme paralı askerleri şimdi ne yapacak? 5 yıl daha nefes almadan yaşamak zor olsa gerek! Acaba Türkiye'den defolup gitseler daha rahat nefes alabilirler mi?

***

AK Parti'yi Kemalistlerden kurtarmak şart!

Beştepe Külliyesi'nden canlı yayınlanan görüntülerde Mustafa Kemal'in büyük bir posteri var. Kılıçdaroğlu yönetiminde Atatürk'ü terk eden CHP önce Büyükşehir Belediyelerini kazandı sonrada Cumhurbaşkanlığı Seçiminde %48 oy aldı. AK Parti ise Mustafa Kemal'i sahiplendiği her seçimde %7 oy kaybetti. Son seçimde aldığı oy %36! AK Parti'yi Kemalistlerden kurtarmak şart!

"CHP, Atatürkçüleri kovdu, bu CHP Mustafa Kemal'in partisi değil, Atatürk yaşasa bile bu CHP'den kovulurdu, Kemalistler tasfiye edildi, CHP Mustafa Kemal'i ağzına almıyor..." diye takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi Kılıçdaroğlu'nu hedef alırken buna rağmen %48 ile rekor oy aldı. AK Parti her seçimde bir öncekine göre daha fazla Mustafa Kemal'e sahip çıktı ve her seçimde %7 oy kaybetti. AK Parti'yi Kemalistlerden kurtarmak şart!

Mustafa Kemal ve Atatürk istismarının siyasette karşılığı olsa CHP bu alanı hiç kimseye bırakmaz. Ancak artık Mustafa Kemal'in toplumda karşılığı yok. Bunu CHP anladı ve terk etti, her seçimde de oyu artıyor. Bu gerçeğe rağmen AK Parti, Beştepe Külliyesi ve yandaş havuz medyası Mustafa Kemal'i istismar ediyor ve her seçimde oylar % 7 düşüyor. Bu saçmalığa artık bir son verilmelidir.

Tüm televizyon programlarında seçimler değil; Beştepe Külliyesi'nde asılmış olan Karpaklı Mustafa Kemal'in posteri konuşuluyor. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, "CHP'yi kaybettik ama AK Parti bizde" diye mensuplarına subliminal mesaj veriyor. Yazık günah değil mi?

***

Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yaptı. Kısacası "istifa yok. Görevimin başındayım" diyerek, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye meydan okudu…
21 yıldır her seçimi kazanan CB Erdoğan diktatör! CB Erdoğan karşısında her seçimi kaybeden ama koltuğa yapışan muhalefet liderleri ise demokrat! Neden biliyor musunuz? Çünkü İsrail'e ve takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye hizmet etmeyen her seçimi kazansa da diktatördür!

***

Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener konuşuyor. Bu kadının tüm siyasi söylemi demagoji, polemik, tribünlere oynamak, halk dalkavukluğu, absürt ve lafıgüzaf! Seçimin galibi CB Erdoğan'a hala saldırıyor. Ama seçimin mağlubu kendisi adeta Akdeniz Fatih'i gibi konuşuyor. Türkiye siyasetine böyle çöp, çukur ve çamur bir örnek daha yoktur.

***

ABD eski Başkanı Trump ve Rusya lideri Putin, CB Erdoğan'ı tebrik etti. Başkan Biden'den ses yok! Ne diyorduk? CB Erdoğan, Eski Başkan Trump ve Rusya lideri Putin üçlüsü Dünya Siyonizm'inin hedef aldığı üç lider. CB Erdoğan ve Rusya lideri Putin görevinin başında... 2024'de Trump'ın kazanacağını ABD medyası ilan ediyor. Bu üçlü liderin işbirliğinde Siyonizm ile yapılan mücadele küresel siyaset dengelerini altüst edecek.

O.G.

29 May 2023 - 12:23 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?