ZÜMRE TAM BİR PANİK ATAKTA

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Zümre tam bir panik atakta
  • Kimseyi değil KENDİMİZİ SEÇECEĞİZ
  • Bugün 27 Mayıs Darbesinin 63. yılı
  • Yani Kılıçdaroğlu kazanırsa Zümre düşünsün!

***

Takiyeci Zümre 4 kuşaktır Kemalcı paganist eğitimle toplumu çürütüp onursuz, duyarsız, kişiliksiz hale getirmiş. Takiyeciler, Erdoğan'a oy verdiler diye sürekli hakaret ettikleri halde Müslümanlar umursamıyor. Neyse ki Zümre siyasette sıfırı tüketti yine bir göç yolu görünüyor. Tarihleri bir sürgün serüvenidir. Palazlandıkları toplumu ifsad ederken her defasında kendi sonlarını da hazırlıyorlar.

Cumhur İktidarını devirmek için 6'lı masa organizasyonunu başlatan TC'nin kurucusu takiyeci Zümre Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını engelleyemeyince devirmeye çalıştığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek olmaya başladı. Böylece siyasette sıfırı tüketip sonunu hazırlayan Zümre tam bir panik atakta.. Gidecek yerimiz yok belayı defedip burada kalacağız diyen Zümre kalantoru İlber Ortaylı ne düşünüyor merak ediyoruz.

TC'yi kuran ve onlarca yıl yöneten takiyeci Zümre Oligarşisi yönetimden uzaklaştırıldıktan sonra siyasette sıfırı tüketse de halen büyük sermayeye, ekonominin yüzde 70'ine, öncü özel sektör kuruluşlarına, medya ve akademiyaya, hatırı sayılır derecede bürokrasiye hakim konumda.. Bütün bunlara sahipken ülke yönetimini bırakmak istemese de Millî Görüş karşısında yaptığı bütün hamlelerde 54 yıldır sürekli kaybedip bir kez dahi kazanamayışı umudunu kırmakta, demoralize etmektedir.

***

Kimseyi değil KENDİMİZİ SEÇECEĞİZ

Yarın sonucu belli de olsa önemli bir seçim var. Türkiye'nin geleceğine dair tercih yapacağız. Allah'ın takdirini değiştirecek değiliz. Kimseyi değil KENDİMİZİ SEÇECEĞİZ. Ya cennet için ya da cehennem için. Zira başka bir seçenek yok.

***

Bugün 27 Mayıs Darbesinin 63. yılı

Bugün 27 Mayıs Darbesinin 63. yılı. Sonraki darbelere zemin hazırlasa da bu farklıdır. İstanbul'un işgaliyle başlayan İttihatçı Sabetayist kesim arasındaki kanlı iç iktidar kavgasının bir devamıdır. İktidardaki Talat Paşa ve ekibi Osmanlı Devletini ele geçirmişken ayağa kaldırıp ABD gibi yönetelim. Filistin çölünde Yahudi devleti kurmak akıl kârı değil diyordu. İngilizler onları Almanya'ya sürüp Siyonist kanada TC'yi kurdurdu. Geride kalanlar başarısız İzmir Suikastını tertipledi. Onlardan 17'si idam edilirken 150'si yurt dışına sürüldü. 27 Mayıs takiyeci Zümre içindeki kanlı iktidar kavgasının bir devamıydı.

27 Mayıs Darbesi: Devleti ele geçirdik yönetelim, Filistin'de devlet mi kurulur diyen iktidardaki İttihatçıları İngilizler Almanya'ya sürüp muhaliflere TC'yi kurdurdu. İzmir Suikastı tertipçilerinin de 17'si idam 150'si sürgün edildi. 27 Mayıs bu kanlı iktidar kavgasının devamıydı.

Erbakan Millî Görüş cihadını başlatınca TC'yi kuran ve yöneten takiyeci Zümre tehlike büyük diyerek kanlı iç iktidar kavgasını bitirmek istedi. TC kurulunca yurda sokulmayıp Almanya'da bir suikastla öldürülen Talat Paşanın mezarı İstanbul'a getirildi. Moskova'ya kaçan şair Nazım Hikmet'in itibarı iade edildi vs. Ancak korktuğu oldu. Erbakan Zümre'yi yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı.

Erbakan 26-27-28 Mayıs 1978 günleri düzenlediği Millî Görüş seminerinde şunu dedi: "Yahudi hangi yöntemlerle Osmanlı Devletini yıkıp bu hile rejimi ve köle düzenini kurduysa biz de aynı yöntemlerle bunu yıkıp Adil Düzeni kuracağız." Erbakan kurduğu partilerle siyasi söylemini topluma yansıttı. Takiyeci Zümre Oligarşisini yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yapmak için ordu bünyesinde Millî Görüş derin devletini örgütledi. Erbakan 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat süreçlerini öyle kontrol edip yönetti.

***

Yani Kılıçdaroğlu kazanırsa Zümre düşünsün!

Kemal Kılıçdaroğlu Ermeniymiş. Evet Ermeni. Herhalde Sultan Abdülhamid'i darbe ile devirip Osmanlı Devletini ele geçiren Sabetayist İttihatçıların Ermeni Tehcirini yaptığını biliyordur. Keza TC'yi kuran ve yöneten Sabetayist Zümre'nin Ankara'da Ermeni Mahallesini yaktığını da. Yani Kılıçdaroğlu kazanırsa Zümre düşünsün!

Rumlar ve Ermeniler Müslümanlardan çok önceleri Anadolu'da yaşıyorlardı. Yahudiler ise kimliklerini gizleyerek Lozan'a konulan Mübadele maddesi uyarınca 100 yıl önce geldiler. Peki, "Ermeni dö lü", "Rum dö lü" diye neden hakaret için kullanılıyor da Yahudi için kullanılmıyor? Çünkü Tehcir ile Ermenileri, Mübadele ile Rumları süren İttihatçı Sabetayistler TC'yi kurdular ve kendileri değil, Kemalcı paganist resmi ideoloji ile asimile ettikleri Müslümanlara onları kötülettiler

O.G.

27 May 2023 - 18:33 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?