Tüm dünyanın bir nolu gündemi Türkiye'nin üstün teknolojiye dayalı savunma sanayisi

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Tarih boyunca hak ile batıl arasında ki savaşta iki etkili faktör belirleyici olmuştur. 1- Üstün siyasi akıl 2- Teknoloji.

Bu iki gücü kim ele geçirirse karşı tarafı mağlup eder. 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyetini yıkan Siyonizm bu iki gücü ele geçirdi. Şimdi, Erbakan'ın kurduğu üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii ile teknoloji liderliği ve üstün siyasi akıl Türkiye'de.

ABD Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda görevli bir Korgeneral, Pentagon'da bulunan F-35'lerin ancak yarısının kullanılabilir olduğunu ve bunun kabul edilemez olduğunu açıkladı. Neden? Çünkü Batı'nın teknolojisi artık tıkanmış ve patinaj yapıyor. Tüm dünyanın bir nolu gündemi Türkiye'nin üstün teknolojiye dayalı savunma sanayisi. Kimi gıpta, kimi korku, kimi panik kimi de sevinçle bahsediyor.

İsrail ve ABD'nin açıktan birbirini suçlamak zorunda kaldığı Yeni Dünya Düzeni'nin sahibi ve mimarı Türkiye'dir. ABD ve İsrail'in birbirine bilendiği Siyonist Haçlı Batı'ya güvenerek Milli Görüş Derin Devleti ile iktidar mücadelesinde inatçı olmak takiyeci Sabetayist Zümre için ölüm demektir.

Takiyeci Sabetayist Zümre, CB Erdoğan'ın çevresini İsrail güdümlü Pelikan Örgütü ile örümcek ağı gibi ördü. Bu yüzden Erdoğan da Erbakan gibi yalnız lider. Tek başına Selanik Dönmesi Yahudiler ile mücadele ediyor. Ne AK Parti üst yönetimi, ne Meclis Grubu ne Beştepe Külliyesi, ne de il teşkilatları sahada yok. Sahada sadece CB Erdoğan var. Diğerleri atama, tayin, terfi, ihale, makam kavgasında.

***

Yıllardır İslam'ı ve Müslümanları irticacı, gerici, yobaz, cahil diye damgalayan kendileri idi

İslam'da imanın ilk şartı Kelime-i Şahadet getirmek değildir. İlk iki şart; 1- Tağut'u inkar. 2- Özgür ve bağımsız olmaktır.
Tağuti, inkarcı Kemalist vesayet rejimi hala resmi ideoloji olarak yasalarla tüm Müslüman toplumuna cebren dayatılıyor. İslam alemi dahil tüm insanlık Siyonizm'in kölesi. Müslüman toplumun ikisine de bir itirazı yok. Ama söz konusu seccade olunca kıyamet kopuyor.
Türkiye'de muhalefetin seviyeyi aşağıya çektiği polemik ve demagojilere dayalı ucuz bir siyaset yapılıyor. Seccade gündemi de ucuz siyasetin bir tecellisi. Müslümanların gerçek gündemi ve sorunu tağuti inkarcı Kemalizm'in putperest öğretisinin devlet gücü ve yasalarla resmi ideoloji olarak Müslüman toplumuna cebren dayatılmasıdır. Çünkü Kur'an “Tağut'a itaat edenin imanı yoktur” diyor... İmanı yok, seccadenin derdine düşmüş!
Kemal Kılıçdaroğlu, seccadeye ayakkabı ile basınca, ne kadar takiyeci Sabetayist Kemalcı gazeteci varsa hepsi bir anda ilahiyatçı ve alim kesilerek seccade ile ilgili fetva verme makamına dönüştüler. Oysa yıllardır İslam'ı ve Müslümanları irticacı, gerici, yobaz, cahil diye damgalayan kendileri idi.

***

600 milyar dolar parası rehin alınmış

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin ABD, İngiltere ve İsviçre'deki bankalarda olan 600 milyar dolar parası rehin alınmış. Geri alamıyorlar. Siyonizm, "Parayı almak istiyorsanız 2023'te Cumhur İttifakı'nı devirin. Yoksa 600 milyar doları unutun" diye şantaj yapıyor. Ancak Zümre'nin bu isteği gerçekleştirecek ne gücü, ne yetkisi ne de imkanı var! Gitti 600 milyar dolar!

***

İran'daki Newruz Bayramı kutlamalarında bu yıl ki bilanço 766 ölü! 50 yıldır bölgede İsrail'i, ABD'yi büyük şeytan ilan eden İran, İsrail ve ABD ile girdiği bir çatışmada 766 kişiyi kaybetti mi hiç?

***

Seccade'ye sahip çıkan Müslümanlar... Günde 5 vakit Allah'ın huzuruna varıyor musunuz? Varıyorsanız, aklınız da alnınız ile birlikte secde yapıyorsa seccade'ye sahip çıkınız. Yok, günde 5 defa Allah'ın davetine icabet etmiyorsanız o zaman boşa kürek sallamayın!

***

İsrail ve Batı'nın örtülü sabotajlarına rağmen bugün ve yarın Türkiye - Rusya- İran ve Suriye arasında Dışişleri Bakanı Yardımcıları seviyesinde Moskova'da toplantı yapılacak. Türkiye, üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii ile süper güç olunca, Siyonist Haçlı Batı gevezelik dışında bişey yapamaz oldu elhamdülillah.

***

Hak'kı üstün tutmak mı, seccade mi? Zalime, zulme karşı çıkmak mı, seccade mi? Faiz'e düşmanlık etmek mi, seccade mi? Tağut'u reddetmek mi, seccade mi? Yalnızca Allah'a kul ve köle olmak mı, seccade mi? Elbette seccade!! Ne fedakarlık var, ne risk ne de bir tehdit! Diğerlerinde pabuç pahalı!

***

ABD'nde eski Başkan Trump ve arkasındaki ulusalcı derin devlet unsurları, yerleşik Siyonist müesses düzeni yıkmaya çok yakın. Peki, Siyonizm'in ana üssü ABD nasıl bu hale geldi? Erbakan: "Biz, ABD'nde 10 milyon Müslümanı temsil eden onlarca farklı örgütü tek çatı altında topladık. Ve an az Yahudi lobisi kadar güçlü bir İslam lobisi kurduk!"

***

Dünyanın en değerli hazinesi ve en az bulunan ziyneti adam olmayı başarmış insandır. Adam kıtlığı yaşanınca savunma sanayii insansız hava, kara ve deniz araçlarına yöneldi mecburen!

***

Hak'kı üstün tutmak, hak'tan taraf olmak, hak'kın rızasını kazanmak, hak aşığı olmak paha biçilemez bir hikmet, nimet ve lütuf. Çünkü sonuçta Cennet hayatı var. Ancak inkarcı, paganist, materyalist Kemalcı eğitim sistemi ile ruh kökünden koparılıp köleleştirilmiş, yozlaştırılmış toplumda hak'kın ederi, kıymeti, cazibesi ve talibi yok. Kimse hak'ka metelik saymıyor!

***

Ahmet Hakan, köşesinde, takiyeci Sabetayist Zümre'nin, " Bu bizim son seçimimiz" söylemini yanlış değerlendirmiş. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, 14 Mayıs'ı kaybederse, Milli Görüş derin devleti'ni devletten; Müslümanları da iktidardan indirmenin imkansızlığına vurgu yapıyor bu söylemi ile. Yoksa ülkede bir daha seçim olmayacak demek değil bu.

***

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası ne yapıp edip Hakan Fidan ile İbrahim Kalın'ı siyasete sokmakta inatçı ve kararlı. Her gün bu ikiliye makam beğeniyor. Toto loto oynuyor.

***

Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiya şövalyeleri, Kılıçdaroğlu'na operasyona çekmek için kadim kültürü halkı aşağılama, hakir görme, tezyif ve takbih etme söylemlerini aşağılık bir şekilde ağızlarından salyalar akıtarak dillendiriyorlar.

O.G.

03 Nis 2023 - 13:41 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?