Meral Akşener'in olup bitene üç maymunu oynamasına kimsenin bir şey dediği yok

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

HDP, 6'lı masada yerini aldı. HDP ile ilgili geçmişte asıp kesen, bağırıp kükreyen Meral Akşener'in olup bitene üç maymunu oynamasına kimsenin birşey dediği yok. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi bir politikacıyı koruma altına alırsa Akşener gibi ne kadar çamura bulaşırsa bulaşsın asla kir tutmuyor.

Yavuz Ağıralioğlu'nun yaptığı açıklamalara, Twitter ambargo/sansür uyguladı. Özgür medya, bağımsız medya, fikir ve ifade hürriyeti diyenlerin hiç sesi soluğu çıkmıyor.

Bir sinema ve dizi filmde başarı veya başarısızlık yönetmen ve senarist ile ilgilidir. Sahnedeki aktörlerin filme olumlu veya olumsuz katkısı çok fazla değildir. Siyasette de bu böyledir. Asıl başarı veya başarısızlığı yönetmen/senarist yani derin devletlerin akıl gücü belirler. Genel başkanlar sahnedeki aktörlerdir. 6'lı masanın perişan hali, takiyeci Sabetayist Zümre'nin akıl gücünün düşüklüğünü gösteriyor.

Muharrem İnce, takiyeci Sabetayist Zümre'ye Cem Uzan'ın Genç Partisi sendromunu 2023'te yaşatıyor. Bu yüzden takiyeci Sabetayist Zümre, Muharrem İnce'ye bel altı ahlaksız bir savaş açtı... Eskiden Müslümanlar sahipsiz olduğu için birbirine düşerdi. Şimdi Selanik Dönmeleri sahipsiz, birbirine girdiler.

HDP ile aynı masaya oturan Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener'i ve İP'sizleri hala milliyetçi zannediyorsan haklısın! Zira Meral Akşener'in milliyetçiliğinin kökeni, 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyetini yıkan Jön Türk Sabetayist Dönme İttihat ve Terakki'ye dayanır.

***

Her iki seçenek de müesses Siyonist düzen için ölüm demek

ABD'ndeki yerleşik Siyonist nizam ölümlerden ölüm beğenecek! Eski Başkan Trump'ı tutuklarsa ABD iç savaşa gömülecek. Suçsuz deyip serbest bırakırsa 2024'te Trump'ın önünde engelleyici bir yargı kararı ortadan kalkacak. Her iki seçenek de müesses Siyonist düzen için ölüm demek. Bu yüzden ne yapacağına karar veremediği için yargı uyutuluyor.

Deccal Siyonizm artık hurdalığa döndü. 20 yıldır devirmek istediği CB Erdoğan Başkan. 20 yıldır yok etmek istediği Putin Başkan. 10 yıldır yıkmak istediği Şi Cinping Başkan. Ortadan kaldırmak istediği eski Başkan Trump, Siyonizm bir türlü pasifize edemeyince ABD'de müesses düzenin baş belası. 10 yıldır sürekli operasyon çektiği Orban, Macaristan'da iktidar. Siyonizm artık moloz yığını!

***

Erbakan, Fatih için çoluk çocuk demişti. Az demiş. Sonuçta evladı. Fatih Erbakan tam bir komedyen kumaşına sahip. Çıktığı tv programında, "30 maddelik mutabakat kabul edilirse AK Parti ile ittifak bir kez daha görüşülür" dedi. Bu kadar zikzak, "U" dönüşü, dengesizlik, istikrarsızlık, dönüşüm bu genç yaşta anormal değil mi?

***

Saadetçilerin gidişatı nereye?

İngiliz Temel, "Ayasofya'nın bir kısmı turistlere açılabilir" dedi! Hemin ki Ayasofya gerçek ruhuna kavuştu! Saadetçilerin gidişatı nereye? Yakında namaz kılmak için kilise veya havraya gidebilirler.

***

Misakı Milli'den daha azına razı olunmuş

Sırrı Süreyya Önder'in, "Atatürk'ün, 'Yurtta sulh cihanda sulh' sözü barış mesajı vermek için değildir. Misakı Milli'den daha azına razı olunmuş ve Batı'ya biz sizin Ortadoğu'daki hesaplarınızla ilgili değiliz denmiş. Osmanlı'dan kalan bakiye ile kendi yağımızda kavrulacağız demiş ve bunun karşılığında yüz yıllık bir avans almıştır." şeklindeki beyanatı takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası tarafından yokluğa mahkum edildi.

***

Pozitivist türedi ilahiyatçılar ahlak ve maneviyattan yoksun, hak-batıl ayırımı yapmayan, helal-haram bilmeyen, ibadetsiz, taatsiz, abdestsiz, taharetsiz bir seküler toplum inşa edilmesinde istihdam edilen kullanışlı unsurlardır.

Yozlaşmış tarikatlerle oryantalist ilahiyatçılar birbirlerinin sapkınlıklarını, defolarını istismar ederek İslam'ı tahrife yönelik bir diyalektizm üretiyorlar. Allah kahretsin onları.

O.G.

23 Mar 2023 - 17:35 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler