"Devlet nerede?" karalama kampanyası başlatılmışken; sanatçılar "Tek Yürek" kampanyasına gönüllü katıldı

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

" Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyasının en büyük kazanımı ne biliyor musunuz? Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi ile kültür ve sanat camiası arasında ilk kez bu kadar makas açıldı! Takiyeci Sabetayist Zümre, " Devlet nerede?" karalama kampanyası başlatmışken; sanatçıların tv ekranlarında, "Tek Yürek" kampanyasına gönüllü katılımı ülke ve millet adına çok değerli bir kazanımdır.

Eskiden takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin devlet ve millete çektiği operasyonlarda at başı aktörleri kültür ve sanat camiası idi. İlk kez kültür ve sanat camiası devletin ve halkın yanında yer alarak, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye karşı bir pozisyonda saf tuttu. Bu çok büyük bir kırılmadır!

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası yayınlarıyla milleti ve halkı yönetme, yönlendirme gücünü kaybettiğini fark edince öfkeden daha fazla çılgınlaşıyor ve meşhur sağduyusunu kaybedip devlete, millete, halka olan nefret ve kinini açıktan kusuyor. Bu da milletin bu azgın azınlığı tanımasına vesile oluyor. Çok hayırlı bir gelişme bu.

Eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminde devlet, milleti ve halkı değil, yalnızca takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'yi besliyordu. Milli Görüş'ün Yeniden Büyük lider ülke Türkiye'sinde devlet sadece milleti ve halkı besliyor. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi bu yüzden, "Devlet nerede?" diye saldırıyor.

"Devlet devlete yardım eder mi?" Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin yeni dezenformasyonu bu... Devlet devlete değil de kime yardım edecek? Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'ye mi?

Merkez Bankası depremzedelere 30 milyar ₺ bağışta bulunuyorsa, Siyonist hanedan Rothschild'lerin güdümünden çıkmış ve özgürlüğünü ilan etmiş demektir. Bu yüzden masa başında uydurulmuş, "125 milyar dolar nerede?" karalama kampanyası ile yıpratılmaya çalışıldı. Takiyeci Sabetayist Zümre hangi kuruma saldırıyorsa o kurum milli ve bağımsızdır. Tıpkı TSK, Emniyet, Sağlık, AFAD, TOKİ, Kızılay gibi.

Büyük doğal afetler/felaketler ile imtihan olan devlet ve milletler beklenmedik ağır olaylar, hadisler karşısında edinmiş olduğu bilgi, birikim/tecrübe ile bağışıklık sistemi güçlü olduğundan sağlıklı, sağduyulu, doğru ve itidalli toplumsal tepki verebilir. Bu bir devletin ve milletin dünyanın efendisi olması için çok değerli bir niteliktir.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin deprem felaketini istismar edip devlet ile halkı karşı karşıya getirme ve iç savaş çıkarmak senaryosu olağanüstü büyük bir propaganda çabasına rağmen halkta ve toplumda hiçbir karşılık görmedi. Yaşanan bu gerçeklik, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi için gittikçe marjinalleştiği ve nihayetinde iflas sürecine girdiğini gösteriyor.

Prof. Dr. Ahmet Ercan, Prof. Dr. Celal Şengör'ün kendisine, "İstanbul'da büyük bir deprem olsa da temizlik yaşansa" dediğini ifade etti. Neyin temizliği bu? Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, nüfus yoğunluğu Müslümanlardan oluşmayan İstanbul'un AB'ye üye yapılma projesini hayal ediyor. Takiyeci Sabetayist Zümre'nin milletimize duyduğu kin ve düşmanlığı anlayabiliyor musunuz?

Eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminde vergi rekortmeni genelev patroniçesi Manukyan'dı. Devlet, her genelevin önüne güvenlik için polis dikmişti. Şişli Emniyet Müdürlüğünün binasının sahibi Manukyan'dı. Şişli Adliye binasının sahibi Manukyan'dı. Devlet, Manukyan'ın kiracısı idi. Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasının övgüler dizdiği eski Kemalcı Türkiye bu idi!

Hani ABD ve NATO, Türkiye'yi işgale gelecekti? Sahi ne oldu ABD savaş uçağı? Bekliyoruz gelen giden yok! Nerede bu herşeyi bilen bilmem ne stratejist araştırmacı bozuntuları?

***

Ahlaken yozlaşmış, kokuşmuş, fırsatçı, kolpacı bir toplum Allah'ın gazabına uğrar

Deprem felaketi sonrası çevre il ve ilçelerde kira fiyatları ile nakliye hizmetlerinde 5 kat artış yaşandı. Hayat pahalılığından iktidarı suçlayan toplum, kira ve nakliye hizmetlerinde ki artışlardan da iktidarı mı sorumlu tutacak? CB Erdoğan mı ev ve nakliye firması sahiplerine 5 kat artış yapın diye dayattı? Yoksa bu toplum ahlaki olarak çürümüş ve yozlaşmış bir toplum mu?

Allah gazabının tecellisi olarak deprem ile niçin bu toplumu imtihan etti? Bu sorunun cevabını merak edenler 5 kat artış yapılan kira ve nakliye hizmetlerine baksın! Depremzedelere yardım için gidenlere fahiş fiyat ile çorba satan lokantalara baksın! Ahlaken yozlaşmış, kokuşmuş, fırsatçı, kolpacı bir toplum Allah'ın gazabına uğrar.

17 Şub 2023 - 18:39 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?