Devlet banka ve kurumlarının yaptığı toplam 76 milyar ₺ yardım karşısında afallayıp alabora oldular mı?

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Deprem felaketinde, " Devlet nerede?" diye Siyonist Haçlı Batı adına Türkiye'ye operasyon çeken 5'nci kolcular; "Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyasına devlet banka ve kurumlarının yaptığı toplam 76 milyar ₺ yardım karşısında afallayıp alabora oldular mı? Elbette hayır! "Siz kimin parasını kime veriyorsunuz" diye havlıyorlar.

"Devlet nerede?" kara propagandasının itici gücü, koçbaşı ve katı laik, Kemalist KRT, Tele 1 ve Halk TV, "Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyasına katılmadı.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyasının yoğun ve sistematik kara propagandalarına, tahrik ve tacizlerine rağmen, devlet ve millet yine bir oldu, beraber oldu, tek yürek ve tek nefes oldu. "Türkiye Tek Yürek" kampanyasında 115 milyar 146 milyon ₺ bağış ve 9 milyon SMS atıldı. Devlet ve milleti karşı karşıya getirmek isteyen küresel güçler ile yerli piyonları yine kazığa oturdu.

"Beşli Çete" denilerek takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin yıllardır hedef tahtası yaptığı 5 şirket depremde toplamda 5 milyar ₺ yardım yaptı.

CHP'nin %28'lik hissesi olduğu İş Bankası 2022'de 61,5 milyar ₺ net kar açıkladı. CHP'nin, "Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyasına ne kadar ödediği belli mi?

Ekonominin %70'ni kontrol eden, büyük sermaye temsilcisi TÜSİAD (Türkiye Sabetayist İş İnsanları Derneği), "Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyasına ne kadar katkı da bulundu?

Depremde, "Devlet enkaz altına kaldı" diyerek İsrail, ABD ve AB'nin ağzıyla konuşan Sabetayist Dönmeler, "Tek Yürek" yardım kampanyasının altında kaldı!

Depremin neden olduğu acı, felaket ve trajediyi istismar ve sömürerek ülkede iç isyan, kaos, kargaşa çıkartıp siyasi yönetim boşluğu ortaya çıkarmak ve dış müdahaleye açık hale getirmek isteyen takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası, "Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyasının sonucunu görünce bitkisel hayata girmiştir.

"Türkiye Tek Yürek" yardım kampanyası ile milli birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın muhteşem bir örneğini sergileyen bu aziz millet, 1000 yıl Osmanlı Selçuklu Türk İslam Kültür ve Medeniyetinde ilayi kelimetullah bayrağı ve sancağının sahibi olarak tüm dünyada adaleti dalgalandırdığını ve bu bayrağı yeniden dalgalandıracağını ilan etti.

Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasının özlemle anıp övgülere boğduğu Türkiye, eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi: Memur maaşlarını ödemek için deprem yardımları hazineye aktarıldı.

Milli Görüş'ün Yeniden Büyük lider ülke Türkiye'si: Depremzedeler için 115 milyar 146 milyon ₺ bağış ve 9 milyon SMS atıldı.

***

Erbakan, 40 yıl, "Önce Ahlâk ve Maneviyat" dedi. Deprem felaketi bir kez daha Erbakan'ın ifade ettiği şu gerçeği hatırlattı: "Çocuklarınıza helali, haramı, dünya ve ahireti öğretmezseniz, istediğiniz kadar okutun asla adam edemezsiniz!" Maraş depremi Erbakan'ın hakkı söylediğinin şahidi değil mi? Paganist, putperest Kemalist eğitim sistemi adam değil, çıkarcı, menfaatperest insan yetiştiriyor.

Sinek, çiçeklerle dolu bir bahçeye girse üzerine konacağı pislik arar bulur ve konar. Arı, pislik dolu bahçeye girse üzerine konacağı çiçek arar bulur ve konar. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası da sinek gibi deprem bölgesinde üzerine konacağı b.k arıyor. Bakıyor ki b.k yok, kendisi tenha bir yere sıçıp kendi b.kuna konarak sirk aynası rolünü oynuyor.

***

Sabetayist Bülent Arınç'ın seçimin ertelenmesi ile ilgili çıkışı, CB Erdoğan ve AK Parti'ye yönelik yapılmış bir provokasyondur. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin politikadaki önemli unsurlarından olan Bülent Arınç bu provokasyonu yaparak, muhalif kesimlerin iktidara yönelik yeni bir karalama kampanyası yapmalarına zemin ve ortam hazırladı.

***

Geçmişte, "TSK nerede?" diyen takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi aleni darbe çığırtkanlığı yapardı. TSK; Ergenekon, Balyoz ve 15 Temmuz sürecinde İsrailci/NATO'cu komutanlardan temizlenip gerçek bir milli ve yerli bir ordu olunca bu sefer, "TSK niye sahada yok" diye Selanik Dönmesi Sabetayist Zümre'nin itibar suikastinin hedefinde.

O.G.

16 Şub 2023 - 13:56 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?