Batı; Siyasi, askeri, ekonomik ve toplumsal bir dehşet çöküş ve dağılma sürecini yaşıyor

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Siyonist Haçlı Batı'nın askeri, siyasi ve ekonomik gücü Türkiye ile kıyaslanamaz biçimde daha güçlü. Ama inkar edilemez bir gerçek var ki; Türkiye, ABD ve AB'ye karşı özgür ve bağımsız politikalar geliştirip uygulayan dünyada tek devlet. Peki, Türkiye bunu nasıl başarıyor? Çünkü Türkiye'yi üstün bir siyasi akıl yönetiyor. Siyasi akıl üstünlüğü artık Batı'da değil, Türkiye'de.

ABD ve Avrupa basınında, "Türkiye'yi NATO'dan çıkartalım" şeklinde koparılan yaygara yeni bir Siyonist Haçlı Seferinin hazırlık aşamasıdır. Ancak biyolojik bir sorun var! O da ABD ve Avrupa'nın savaşacak ne gücü, ne ordusu ne de potansiyeli var. Batı; Siyasi, askeri, ekonomik ve toplumsal bir dehşet çöküş ve dağılma sürecini yaşıyor... Türkiye ise yükselen küresel bir süper güç elhamdülillah.

Küresel güçlerin sözcülerinden eski Amiral Cihat Yaycı, "Türkiye'nin NATO üyeliği Türkiye'yi; NATO'ya karşı da ABD'ye karşı da Rusya'ya karşı da korumaktadır" diye sallamış. Cihat Yaycı, 50 yıldır PKK, PYD/YPG terör örgütlerini Türkiye'nin başına musallat edenin ABD, NATO ve AB olduğunu bilmez mi? Bilir ama işine gelmez! NATO üyeliği şimdiye kadar PKK ile mücadelede Türkiye'ye ayak bağı olmak dışında ne faydası olmuş!

İsveç'te Kur'an yakılması namusuzluğuna izin verilmesine en sert tepkiyi CB Erdoğan gösterdi ve, "NATO'yu unutun" dedi! Tıpkı 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı Türk İslâm Kültür ve Medeniyetinde olduğu gibi İslam'ın/hak'kın sancaktarı bu aziz millettir, şeytanın/batılın bayraktarı ise Siyonist Haçlı Batı'dır. Hak ile Batıl eninde sonunda kozlarını paylaşacak.

Avrupa'daki faşist ve ırkçı politikacılar neden yalnızca İslam düşmanlığı yaparak Kur'an'a saldırırlar? Niçin Yahudi düşmanlığı yaparak Tevrat yakmazlar? Çünkü ırkçı bir din olan Siyonizm, tarihteki bütün ırkçı, faşist ve milliyetçi akımların, ideolojilerin kurucu fikir babası olmuştur.
Batı'nın ifade ve düşünce özgürlüğünden anladığı İslam'a ve kutsallarına yapılan her taciz, tahkir, tezyif ve saldırının yasal olarak kılıfına uydurulmasıdır. Yoksa Müslümanlara tanınmış bir ifade ve düşünce özgürlüğünden asla bahsedilemez. Örneğin Kur'an yakmak ifade ve düşünce özgürlüğüdür. Ama Tevrat ve İncil yakmak nefret ve insanlık suçudur.

Haç ile Hilal'in savaşı eskiden kolaydı. Haç'ın bayrağı/safı belli; Hilal'in bayrağı/safı belli idi. Ama modern çağda bu savaş çok çetrefilli bir hal aldı. Adeta kedinin oynadığı yumak gibi giriftleşti. Şimdi Haç'ın bayrağı altında Hilal'e; Hilal'in bayrağı altında Haç'a çalışanlar var. Dost kim, düşman kim ancak işin uzmanları bilebilir! Bunu bilmeyenler hayra hizmet ediyorum zannederek şerre hizmet edebilirler.

İsveç ve Hollanda Kur'an yakma alçaklığını, barbarlığını, namusuzluğunu yapıyor ama mutluluk duyan şeref yoksunları Türkiye'den ses veriyor. Kim bu İsrail ve Batı'nın operasyon çocukları? Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi.

B.k çukuru kültür ve sanat camiasında, Kur'an yakan İsveç'e ve Hollanda'ya kim tepki gösterdi? Yıldız Tilbe, Uğur Işılak, Murat Kekilli, Alişan, Celal Al, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Hakkı, Ali Nuri Türkoğlu. Benim bulabildiklerim bu kadar. Peki, ya diğer şöhretler nerede? İki ihtimal var; 1- Sindirilmiş korkaklar ses vermiyor. 2- Zaten Müslüman değiller.

Kur'an'ın yakılmasına bile suskun kalan ilahiyat, tarikat ve cemaatler hak olabilir mi? Hak'ka hizmet edebilir mi? Allah'ın rızasına nail olabilir mi? Kur'an'a aidiyet duygusu ile bağlanmayanın kalbinde iman olabilir mi? İlahiyat, tarikat ve cemaatlerin tağuti inkarcı paganist Kemalist vesayet rejimi imalatı olup Batıl'a hizmet ettiklerini anlamak için daha ne olsun bre gafil Müslüman!

İsveç ve Hollanda'da Kur'an'ın yakılması alçaklığına tepki veren ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin isimlerini bilen varsa yazsın... Ben sadece Diyanet İşleri Başkanlığı'na şahitlik ederim! Peki, menfaat, çıkar, siyasi nüfuz, şan, şöhret ve mürit devşirme için gözünü budaktan esirgemeyen diğeri dini yapılar nerede?

Kur'an'a hakaret edilmesine sessiz kalan, zulmü görmezden gelen, sosyal medyada tepki bile göstermeyen ilahiyatçıdan, tarikat ve cemaat hocalarından, ulemadan, mollalardan daha adi, alçak ve Bel'am kimdir?

Adnan Oktar'ın kediciklerine sivri zehirli dilleri ile saldıran İlahiyat, tarikat ve cemaatler ile sakallı, sarıklı, cübbeli hocaefendiler, Kur'an'ın yakılması alçaklığına karşı sivri ve zehirli dillerini müsait yerlerine sokup üç maymunu oynuyorlar iyi mi?

İsveç ve Hollanda'da Kur'an'ı Kerim'in yakılması namusuzluğuna karşı milyonluk bir tepki mitingi düzenleyecek bir lider bir parti yok mu? Ey Erbakan... Seni çok özlüyoruz.

Yazıklar olsun şu köleleştirilmiş, yozlaştırılmış, paryalaştırılmış milyonlarca Müslüman sürüye... Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası Kur'an'ın yakılmasına karşı tepkisiz, ilgisiz kalıp gündemine almayınca, milyonlarca sürü Müslüman'ın sesi bir eşek anırması kadar bile gürültü çıkaramıyor.

***

"AK Partili vekiller milli ve yerli konularda takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin saldırılarına karşı niye susuyorlar?" diyoruz. Bazıları konuşmaya başlayınca da bu sefer pişman olup, "Aman aman siz sakın konuşmayın. Ne olur susun" diye kendimizi paralıyoruz.

***

Türkiye'de CHP'nin şansı oldu hepsi bu

Rüzgar gülü, yanar döner pervane, fikri zenne İsmail Saymaz, "CHP bu saatten sonra İstanbul'da AK Parti'yi yenemez" demiş. CHP İstanbul'da AK Parti'yi yenmedi ki zaten! Örümcek ağı gibi AK Parti'yi kuşatmış Pelikan Örgütü'nün CB Erdoğan'a yaptırdığı yanlış uygulama ve tercihler, İstanbul'da ve Türkiye'de CHP'nin şansı oldu hepsi bu.

***

Ehli Sünnet, tağutu inkar, hakkı üstün tutmak ve tecdit ile içtihattır

Dünya/ahiret saadet ve mutluluğun tek kaynağı, hak din İslam'ın milletimiz tarafından doğru öğrenilmesi, algılanması ve yaşanmasının önünde aşılması gereken iki büyük engel var; tağuti inkarcı paganist Kemalist vesayet rejimi işbirlikçi oryantalist ilahiyatcılar ile bağnaz, yobaz tarikat/cemaatler! Çünkü her ikisi de Ehli Sünnet değil. Ehli Sünnet, tağutu inkar, hakkı üstün tutmak ve tecdit ile içtihattır.

***

Fransa'da Başbakanlık bünyesindeki Kadın-Erkek Yüksek Konseyi'nin (HCEFH) hazırladığı raporda ülkede her 3 kadından birinin tecavüze uğradığı ortaya çıktı. Şimdi bu sonuç bir İslam ülkesine ait olacaktı ki takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası amuda kalksındı. Ama bu ülke Fransa olunca, takiyeci Sabetayist Zümre üç maymunu oynuyor.

***

Güzel ve çekici kadın Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem'in 6'sı açık biri gizli toplamda 7 kocası var! Bu kadıncağız hangisini memnun edecek? Hepsini memnun etmeye kalksa biri diğerinden razı olacak mı? Hangisi ile resmi hangisi ile dinî nikâh kıyacak? Doğan çocuğu kim sahiplenecek?

O.G.

24 Oca 2023 - 14:12 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.