The Economist dergisi işini gücünü bırakmış tek gündemi var, Türkiye ve 2023 seçimi!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

ABD ve Avrupa'daki Siyonist medya organlarında tek gündem, Türkiye'de yapılacak olan 2023 seçimleri. Yapılan yayınların 3 ana omurgası var!

1- CB Erdoğan'ı tehdit etmek, 2- Cumhur İttifak'ına düşmanlık, 3- Millet İttifakı'nın seçimi kazanması.

Küresel sermaye medyasında 2023 seçimleri ile ilgili yapılan yayınları salt bir seçim değerlendirilmesi şeklinde basite indirgemek büyük gaflettir. 15 Temmuz FETÖ-NATO darbe ve işgal girişiminden daha komplike, büyük ve kapsamlı bir saldırı hazırlığının işaret fişeği şeklinde bakmak daha akıllıca olacaktır.

Siyonizm ile işbirliği yapmayan, İsrail'e itaat etmeyen, ABD ve AB'ye boyun eğmeyen her lider diktatör ilan edilir. Tersi olursa onlar için darbe yapan her cunta demokrat, her rejim/sistem bir tercihtir.

Rothschild'lerin The Economist dergisi işini gücünü bırakmış tek gündemi var, Türkiye ve 2023 seçimi! Kapak yapmış ve diyor ki, "Ülke felaketin eşiğinde!"

Bu felaketin CB Erdoğan veya AK Parti'nin kötü yönetimi ile ilgili hiçbir ilgisi yok. Rothschild'ler açıkça diyor ki, "Ya 2023'ü Milli Görüş Derin Devleti Cumhur İttifakı ile kazanır, İsrail ve Siyonizm felakete sürüklenir; ya da Batı buna müsaade etmez, Türkiye'yi felakete sürükler!"

Siyonist Batı medyası ve uluslararası haber ajanslarında CB Erdoğan ve Cumhur İttifakı'na aleni düşmanlık; 6'lı masaya da bariz destek ve pohpohlama yapılması bile eğer bünyende milli ve manevî duygularını harekete geçirip Cumhur İttifakı'na oy vermen gerektiği gerçeğini sana düşündürmüyorsa senin akıl, bilinç, şuur ve hidayet ölümün gerçekleşmiş demektir.

Devlet ile iktidar/hükümet çoğul tarafından aynı şey zannedilip karıştırılır. Oysa devlet ile hükümet farklıdır. Devlet han, iktidar yolcudur. Bu gerçeğin farkında olmayan embesil sürüsü, CB Erdoğan ve AK Parti'ye düşmanlık edeceğim derken devlet düşmanlığı yapıyor ama farkında bile değiller.

Erbakan ve Milli Görüş'ün ezeli ve ebedi düşmanı olan Siyonist küresel medya organları ile takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası aynı düşmanlığı CB Erdoğan ve Cumhur İttifakı'na da yaptığına göre bunun bir nedeni olmalı değil mi? CB Erdoğan ve Cumhur İttifakı, Erbakan ve Milli Görüş çizgisinde yürüyor olmasalar Batı bunu neden yapsın?

***

ABD, 2024 seçiminden önce eyaletler bazında bölünme ve parçalanma sürecinde

ABD, 2024 seçiminden önce eyaletler bazında bölünme ve parçalanma sürecinde. Trump yanlısı Ulusalcı Yahudiler, masrafların kısılması gerekiyor diyerek, Biden iktidarının yaptığı, "Kongre borçlanma limitini acilen artırsın" çağrısına olumsuz bakıyorlar. Eğer bu çağrı havada kalırsa ABD temerrüte düşecek ve bakanlıklar kapanacak. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi böyle perişan bir ABD ile milleti tehdit ediyor.

İsrail, ABD, AB ve NATO, defalarca, "Türkiye, Suriye'ye giremez, operasyon yapamaz, izin vermeyiz" dedi. Türkiye ise Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınar ve Bahar Kalkanı adını verdiği 4 büyük çaplı askeri operasyon ile Suriye'ye girdi. Siyonist Haçlı Batı ne yapabildi? Hiçbir şey. İşte takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi böyle bitmiş, perişan halde ki Batı ile milleti korkutup 6'lı masaya meze yapmaya çalışıyor.

***

"Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna"

CHP'de yarın olağanüstü Parti Meclisi Toplantısı var. Gündemin konusu, 6'lı masadan ayrılıp ayrılmamak olduğu haberlere yansıdı. Zira, Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener'in Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşıtlığı devam ediyormuş. CHP'de bir yol ayrımında artık. Ya Kılıçdaroğlu adayımız diyecek, ya da Akşener'e, "Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna" deyip masayı dağıtacak.

***

Tarih boyunca şair ve edebiyatçılar içinde hidayet ehli ve hak aşığı çok azdır. Yaptıkları tek şey cafcaflı sözlerle kitleleri afyonlayıp hak ve hakikatten uzaklaştırmak. Hz. Muhammed (SAV)'e en büyük düşmanlığı dönemin meşhur edebiyatçı ve şairleri yaptı. Aynı şekilde 7 güzel adam dahil Necip Fazıl Kısakürek ve İsmet Özel de en şiddetli düşmanlığı Erbakan ve Milli Görüş'e yaptılar.

İlahiyatçılar, tarikat ve cemaatler, tağuti, inkarcı putperest Kemalist resmi ideolojinin paganist ritüellerinin anayasa ve yasalarla Müslüman toplumuna zorla dayatılmasına hiçbir itirazda bulunmadıkları için Kur'an'a göre tağut'u inkar etmediklerinden dolayı imanları yok, batıl ve delalet fırkalarıdır. İmanları yok, ama işleri güçleri milletin giyimi, kuşamı, şekli, biçimi, kılık kıyafeti. İmansızlar İslam'ı şekle, görüntüye indirger.

***

Yunanistan Başbakanı Miço, "Türkiye ile Yunanistan arasında bir savaş olmayacak. İki ülke sorunlarını masada çözebilir" dedi. Batı'nın boş, palavra vaat ve tahrikine aldanıp Rusya ile savaşa giren Zelensky'inin halini gören Miço'nun aklı başına gelmiş olmalı. "Türkiye, Rusya'ya benzemez. 24 saatte soluğu Atina'da alır" diye düşünüyordur Miço.

***

Türkiye'nin KKTC'yi bağımsız bir devlet olarak tanınmasına yönelik adımları sonuç vermeye başladı. KKTC'nin Avusturya, Polonya, Letonya, Hollanda ve Malezya'da temsilcilik açmaya hazırlandığı açıklandı. Türkiye, küresel süper güç olunca 1 asırlık kadim sorunlar tek tek çözülmeye başladı.

***

Ekrem Şama'nın Erbakan'ın İHA ve SİHA teknolojisini Özdemir Bayraktar'a verdiğini ve Baykar Teknoloji'nin Erbakan'ın projelerini ürettiğini yazdığı yazısı Milli Gazete arşivinde duruyor. Erbakan'ın Baykar Teknoloji ile ilgili yakın irtibatı bir gerçek iken, Ali İsrailcan'ın Baykar Teknoloji'yi hedef almasına üç maymunu oynayan SP kabuk yönetimi, salako palyaço YRP ve Milli Gazete, Milli Görüş olabilir mi?

***

Ne idüğü belirsiz akademisyen Ramazan Kurtoğlu kalbindeki Siyon Yıldızını çıkardı. Siyonizm'in papağanı Kurtoğlu diyor ki, "ABD'de Yunan ve Ermeni Lobisi, Türkiye düşmanlığı yaparken; güçlü Musevi Lobisi ise Türkiye yanlısı tutum takınıyor!" Bak bak... Milleti toptan eşek yerine koyuyor (goyim inancı) Dünyanın en fakir ve yoksul iki ülkesi Ermenistan ve Yunanistan, Siyonizm desteklemez ise ABD'de lobi değil; bakkal dükkanı açamaz.

O.G.

20 Oca 2023 - 18:35 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?