Bir şeyin sahtesi var diye gerçeğini inkar etmek, ortadan kaldırmaya çalışmak abesle iştigaldir

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Her ile genelev açan, 300 bin fahişeye kimlik veren, fuhuştan vergi alan, genelev Kraliçesi Manukyan'a vergi rekortmeni ödülü veren, Yeşilçam'ı yıllarca pornografiye mahkum eden, dizilerde her türlü ahlaksızlığı, cinsel sapkınlığı meşrulaştırıp reklam eden, LGBTİ lobisinin avukatlığını yapan, şöhret için kadınlara anadan üryanlığı dayatan İslam değil; Kemalist vesayet rejimidir.

Bir ülkede uygulanan rejim, hava ve su gibidir. Müslüman'ı, kafiri; dindarı, ateisti; evliyası, eşkiyası; dinlisi, dinsizi aynı havayı solumak ve aynı sudan içmek zorunda. Hava kirli ise tüm toplum aynı havayı teneffüs ettiği için aynı oranda zehirlenir. Devletin resmi ideolojisi olarak 99 yıldır uygulanan Kemalizm tağuti, inkarcı, paganist ve putperest bir rejim olduğundan ahlaki çürüme ve kokuşma da meyhanedeki ile camideki arasında bir fark yok.

Bu ülkede 99 yıldır İslam'a ve şeriatına ait her ne varsa dışlandı, yasaklandı, hor ve hakir görüldü, baskı altına alındı, ötekileştirildi. Türkiye, 99 yıldır tağuti, müşrik, paganist ve materyalist Kemalist statüko ile yönetiliyor. Ahlak, haya, utanma ve edep hususunda toplumsal anlamda yaşanılan çöküş ve kokuşmanın sorumlusu asla İslam değildir. Resmi ideoloji Kemalcılıktır.

Bir şeyin sahtesi var diye gerçeğini inkar etmek, ortadan kaldırmaya çalışmak abesle iştigaldir. Kemalist statüko, devrim yasalarıyla hakiki/gerçek tarikatları kapatarak bunların yerine işbirlikçisi olan çakma/yapay tarikat ve cemaatler ihdas etti. Şimdi Kemalist vesayet rejiminin ürettiği merdiven altı tarikat ve cemaatlerin sapkınlıkları üzerinden İslam'a saldırıyor. Oysa mevcut tağuti, inkarcı, paganist rejim dostu tarikat ve cemaatler bizzat Kemalcı imalat ürünü.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, devrim yasalarıyla kapattığı hakiki tarikatların yerine ihdas ettiği tağuti Kemalcı statüko işbirlikçisi çakma, sentetik tarikat ve cemaatlerin sapkınlıklarından faydalanarak kendisine ve İsrail'e hizmet etmeyen Müslüman lider ve iktidarlar aleyhine kamuoyu oluşturup siyasi güç ve iktidar devşiriyor. Erbakan'ın Refah-Yol iktidarına yapılanlar, Erdoğan'ın AK Parti iktidarına yapılmaya başlandı.

Küçük yaştaki kız/erkek çocukları ile cinsel ilişki yaşamak uğruna Taylan'da seks turizmi için uçakla özel sefer düzenleyen pedofili sosyetik sapkınlar; bir vakıf liderinin 6 yaşındaki kız çocuğunu yetişkin müridi ile evlendirdiği iddiası üzerinden televizyon programlarında ahlak zabıtalığı yaparak İslâm'a ve Müslümanlara karşı nefret dili kullanıp ırkçılık ve faşizm uyguluyor. Devlet, Tayland'a giden uçakların yolcu listesini açıklasa da rahat etsek!

Yahudi'nin en iyi bildiği şey, işlediği suçta kendini kamufle edip başka bir günah keçisine sorumluğu yüklemek. 99 yıldır tağuti, inkarcı, paganist Kemalcı eğitim sistemi inancından, tarihinden ve kimliğinden uzaklaştırılmış, ruh kökünden koparılıp Batı tipi seküler hayat tarzı ve yaşam biçimini içselleştirmiş, ahlaken yozlaşmış bir toplum var etti. Sabetayist Kemalcılar şimdi tanzim ettikleri toplumun ahlaksızlığını İslam'a mal ediyor.

Meseleye bir de sosyolojik açıdan bakalım... İnsanın gırtlağından, boğazından aşağıya inmeyen, midesine ulaşmayan hiçbir yemek açlığı gidermez. İnsanın gırtlağından aşağıya inip kalbini ve ruhunu kuşatmayan hiçbir inancın da insana bir faydası olmaz. İslam, günümüzde Müslümanların yalnızca ağzının içinde, dilinde çiğnediği bir sakız gibi boğazından geçip kalbine ve ruhuna inmiyor. Böyle olunca inançta aç kalmış Müslüman toplumu İslam değil, nefis ve şeytan güdüyor.

***

İsrail ekonomik stratejisini Tevrat'ta belirtilen dini temellere oturtacak

İsrail Maliye Bakanı Bezalel Smotrich, ülkenin ekonomik stratejisini Tevrat'ta belirtilen dini temellere oturtacağını ve bunun ülkeye bolluk bereket getireceğini söyledi. Türkiye'de bir maliye bakanı çıkıp, "Ekonominin temellerini İslam'da yazılı dini temellere oturtacağım" dese sizce ne olur? Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası gök kubbeyi milletin başına indirir mi, indirmez mi?

İsrail dünyada dini temeller üzerine yönetilen tek devlet. Tevrat şeriatı ne derse anayasadır İsrail'de. Türkiye'de birisi kaza ile şeriat dese, takiyeci Zümre medya ve akademiyası amuda kalkıyor. Neden? Çünkü takiyeci Sabetayist Zümre şeriata değil; İslam'a düşman! Tevrat şeriatı ile idare edilen gerici, yobaz, çağdışı İsrail ile takiyeci Sabetayist Zümre arasında bir sorun var mı?

***

Lütfü Savaş'ın CHP içindeki geleceği parlak

ABD Ankara Büyükelçisi Jeffrey Flake, "CHP'nin Cumhurbaşkanı adayını ulusal ve uluslararası karar vericiler belirleyecek" diyen CHP'li Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti. ABD, kumaşı sağlam olanları çok iyi tespit ediyor. Lütfü Savaş'ın CHP içindeki geleceği parlak.

***

2022'de 205 Filistinli katledildi

BM raporlarına göre 2022 yılı Filistin'deki en kanlı yıl oldu. 2022'de 205 Filistinli katledildi. Bunların 47'si çocuk. Türkiye'nin gündeminde artık ne Filistin ne de İsrail var. İsrail ile normalleşmenin faydasını milletçe yaşıyoruz! Zira İsrail'in Filistin'deki zulmü medyada haber olmayınca milletimizin de morali bozulmamış oluyor.

***

Meksika Devlet Başkanı A. M. Lopez Obrador: "Dünyada darbeler artık yumuşak darbelerdir, artık askeri müdahale değil, oligarklar tarafından yönetilen enformasyon medyasının kontrolündedir. Yasal olarak oluşturulmuş otoritelerdir." diyor.

OLİGARK: Dünyada küresel sermayeye hükmeden Siyonist hanedanların ülkelerdeki uzantısı iş dünyası.

O.G.

09 Ara 2022 - 18:01 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.