KİM GENEL BAŞKAN SEÇİLİRSE SEÇİLSİN KONGREYİ TAKİYECİ ZÜMRE KAZANACAK

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Kim genel başkan seçilirse seçilsin kongreyi takiyeci Zümre kazanacak
  • Siyonist Haçlı Batı uydusu TC 1923 ilâ 1983 tam 60 yıl geri bıraktırılmış ilkel bir ülkeydi
  • PKK neden mi Marksist Leninist Komünist bir parti olarak kuruldu?
  • TÜSİAD neden hiç terör örgütü PKK aleyhine bir şey demez ve yapmaz?
  • İran'la İsrail ve ABD'yi düşman gösterip açıkça kamuoyunu aldatıyor
  • Bir dezenformasyon da şu
  • Hadiste Allah Adem'i Kendi suretinde yarattı buyruluyor

***

Saadet Partisi ve bağlı kuruluşlarını takiyeci Zümre finanse ediyor. Kim genel başkan seçilirse seçilsin kongreyi takiyeci Zümre kazanacak. İngiliz Temel'i 6'lı masa partilerine takiyeci Zümre mikser yaptı. O plan tutmadı. Takiyeci Zümre şimdi Cumhur İktidarı ile uzlaşmaya çalışıyor. SP'yi bu defa AKP'deki Pelikan Örgütünün hizmetine sokacak.

Türkiye siyasi tarihinde anaç partiden ayrılıp da başarılı olan olmadı. CHP'den Turhan Feyzioğlu'nun Güven Partisi, Adalet Partisi'nden ayrılan Ferruh Bozbeyli'nin Demokratik Partisi, MHP'den ayrılan Muhsin Yazıcıoğlu'nun Büyük Birlik Partisi başarılı olamadılar. Ancak CHP'den ayrılan Demokrat Parti, Milli Görüş'ten ayrılan ANAP ve AKP başarılı oldular. Zira Yalta Konferansından sonra Türkiye'ye Batı Blokunda yer verilince çok partili hayata geçme mecburiyeti hasıl olduğundan Demokrat Parti'yi takiyeci Zümre Oligarşisi destekledi. ANAP ve AKP'yi de manipülatif şekilde Erbakan destekledi. Takiyeci Zümre Erbakan'ın desteğini fark edince Özal'ın işini bitirdi. O süreçte Refah birinci parti Erbakan başbakan oldu. 12 Eylül 1980'de Milli Selamet Partisi, 28 Şubat 1997'de Refah Partisi kapatılıp Erbakan'ın önü kesilince daha önce manipülatif şekilde ANAP'ı desteklediği gibi bu defa da Erdoğan liderliğindeki AKP'yi destekledi. O kadar ki Bülent Arınç beni Saadet Partisi'nin başına koy AKP'ye gitmeyeyim dedi. Erbakan kabul etmedi. Kabul etseydi AKP tek başına iktidar olamazdı. Eğer Numan Kurtulmuş'u Saadet Partisi'nin başından uzaklaştırmasaydı takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının desteğiyle çoktan Meclis'e girmiş AKP iktidardan düşmüş olurdu. Erbakan en sonunda kendisi Saadet Partisi'nin başına geçerek bilinçli şekilde içini boşalttı. Kendisinden sonra siyaset özürlüsü Mustafa Kamalak'ı başına geçecek şekilde konumlandırdı.

Milli Görüş'ün ilk partisi MNP kapatılınca Erbakan MSP'yi kurabilmek için takiyeci Zümre Oligarşisi ile anlaştı. Anlaşma gereği Erbakan İsrail ve Siyonizm karşıtı Milli Görüş söylemini sürdürecek buna karşın Zümre Oligarşisinin istediği kişiler yönetime alınacaktı. Son zamanlara kadar Erbakan'ın çevresinde kalan Aksaçlılar Milli Görüş partilerinde öyle konumlandırıldılar. Erbakan kendisinden sonra bu Aksaçlıların Saadet Partisi'ni takiyeci Zümre'ye teslim edeceğini bildiğinden içini boşalttı. Erbakan'dan sonra Saadet Partisi'ni ve bağlı kuruluşları takiyeci Zümre finanse etti. Takiyeci Zümre İngiliz Temel'i mikser yaparak oluşturduğu 6'lı masa partileri organizasyonu Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylıktan vazgeçirilememesi ve süpermen Hakan Fidan'ın adaylığına imkân kalmaması üzerine dağılınca Saadet Partisi'ne yeni bir misyon biçiyor. Takiyeci Zümre şimdi de Cumhur İktidarına yanaşarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'la uzlaşmaya çalışıyor. Saadet Partisi'ni de pazarlık unsuru yaparak iktidara yamamayı ancak Pelikan Örgütüne destekçi yapmayı hesaplıyor.

Toplumsal tabanı olan küçük partiler hazine yardımı yapılması halinde takiyeci Zümre'nin etkisinden azade olabilirler. Pelikan Örgütünün adamı Hayati Yazıcı Siyasi Partiler Yasasında bunu engelledi. Takiyeci Zümre mensubu oligarklar Eski Türkiye'de Meclis'te grup kurabilen partilere aldığı kontenjan karşılığında mali destek yapıyordu. Siyasi partilerde kontenjan sahibi takiyeci Zümre oligarkları yalılarda toplanıp hükümetler yıkıyor, hükümetler kuruyordu. 12 Eylül 1980 sonrasında Kenan Evren siyasi partilere hazine yardımı sağlayarak ekonomik bağımsızlığa kavuşturdu. Bu yüzden takiyeci Zümre hazine yardımı alan partileri mali destekle değil mensuplarını sızdırarak etkili olmaya çalışıyor. Saadet Partisi ve BBP hazine yardımı alsalar bağımsız politikalar izleyebilirler. Saadet Partisi'ne genel merkez yapan Milli Gazete'nin TV5'in diğer bağlı kuruluşların masraflarını karşılayan takiyeci Zümre Milli Görüş temsilciliğini istediği gibi kullanmaktadır.

Bütün giderlerini takiyeci Zümre'nin karşıladığı Saadet Partisi'nin yönetimine kim gelirse gelsin, genel başkanlığına kim seçilirse seçilsin Milli Görüş doğrultusunda özgür, bağımsız politikalar izlemesi mümkün değildir. Bu bakımdan takiyeci Zümre oldukça rahattır. Gösterilecek çabalar beyhudedir.

***

Siyonist Haçlı Batı uydusu TC 1923 ilâ 1983 tam 60 yıl geri bıraktırılmış ilkel bir ülkeydi

Yahudilerin yönettiği süper güç ABD'de 60 milyon vatandaş sigortasız, evsiz, barksız teneke barakalarda yaşıyor. Takiyeci Zümre Oligarşisinin yönettiği Eski Türkiye'de de büyük şehirlerin varoşlarını gecekondu mahalleleri kuşatmış, mafyaya ve her türden suç örgütlerine eleman üreten bataklıklara dönüşmüşlerdi. Şimdi Türkiye'de tek gecekondu yok! Gecekondularda yaşayan Romanlar modern konutlara taşınırken takiyeci Zümre medya ve akademiyası "Roman kültürü yok ediliyor" diye bastı yaygarayı. Ya, şu takiyeci Zümre'den şeytanın öğreneceği çok şey var.

Takiyeci Zümre'nin kurduğu, yönettiği Siyonist Haçlı Batı uydusu TC 1923 ilâ 1983 tam 60 yıl geri bıraktırılmış ilkel bir ülkeydi. Erbakan kurduğu Millî Görüş derin devletiyle Zümre Oligarşisini yönetimden uzaklaştırıp Turgut Özal'ın ANAP'ı ile Müslümanları iktidar yapınca Türkiye çağ atladı. Eski Türkiye'de Elazığ'ın orta yerinde açıktan kanalizasyon akıyordu. Mahallelerde lağım kuyuları taşar, etrafa yayılırdı. Elazığ ANAP iktidarında altyapıya kavuştu. Refah Partisi döneminde efsane Millî Görüş belediyeciliği Türkiye'nin çehresini değiştirdi. Ah şu illüzyoncu medya ve akademiya... güneşi bile balçıkla sıvar.

***

PKK neden mi Marksist Leninist Komünist bir parti olarak kuruldu?

PKK neden mi Marksist Leninist Komünist bir parti olarak kuruldu? "ABD ile SSCB Viladivostok Zirvesinde Vietnam ile Mısır'ı takas yapmak, Türkiye'yi aralarında bölmek üzere anlaştılar. Doğuda SSCB'ye bağlı komünist bir Kürt devleti, Batıda ABD'ye bağlı faşist bir Türk devleti kurulması isteniyor."

(Erbakan: 26- 27-28 Mayıs/1978. Millî Selamet Partisi Semineri-Ankara) Bu planı sağ-sol anarşisi üzerinden silindir gibi geçen 12 Eylül 1980 Darbe yönetimi bozdu. Takiyeci Zümre'nin Kenan Evren düşmanlığı bundan.

***

TÜSİAD neden hiç terör örgütü PKK aleyhine bir şey demez ve yapmaz?

TÜSİAD neden hiç terör örgütü PKK aleyhine bir şey demez ve yapmaz? Avrupa Birliği Türkiye'yi almıyor. Türkiye'yi bölüp küçülterek, Lozan'da askıya alınıp ertelenen Sevr'i uygulayarak Marmara Bölgesini (İstanbul Dükalığını) almak istiyor. Bunu da PKK yapar diye TÜSİAD sıcak bakıyor bölücü terör örgütüne!

***

İran'la İsrail ve ABD'yi düşman gösterip açıkça kamuoyunu aldatıyor

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası İran'la İsrail ve ABD'yi düşman gösterip açıkça kamuoyunu aldatıyor. Oysa ABD cihatçı örgütlere yenilip çekilirken işgal ettiği Irak'ı Şii bir yönetim kurarak İran'a teslim etti. İsrail Lübnan'da Şii Hizbullah Örgütünü hep el altından destekliyor. İran Devrim Muhafızları İsrail'in gösterdiği hedefleri vuruyor. İran'a nükleer teknolojiyi veren de İsrail.

İsrail, ABD ve AB ükeleri Lübnan'da Hizbullah'ı silahlı bir güce sahip siyasi parti olarak fiilen kabulleniyor. Ama Hamas Filistin'de seçimi kazanınca silahlı unsurları var diye terör örgütü sayıp yönetime gelmesini engelledi. İsrail, ABD ve AB ülkeleri hendek-çukur olayında HDP'yi Hizbullah gibi silahlı güce sahip siyasi parti konumuna getirmek istedi.

***

Bir dezenformasyon da şu

Bir dezenformasyon da şu: Turist 500 £ ya da $ alıp geliyor ucuz ₺ alıyor, harca harca bitmiyor! Ya, aldığı o çok ₺ ile yine o da çok pahalı satın alıyor her şeyi. Değişen bir şey yok. Oteller fiyatlarını kaç kat arttırdılar? Sanki turistler ucuz ₺ alıp eski fiyatlarla satın alıyorlar. İllüzyoncu medya ve akademiya her şeyi çarpıtıyor "bilgiç" vatandaşa bir güzel yediriyor.

***

Hadiste Allah Adem'i Kendi suretinde yarattı buyruluyor

Felsefe yapan kelamcılar Allah hiçbir şeye benzemez diyorlar. Erbakan gerçek ancak vahiyle anlaşılır dedi. Hadiste Allah Adem'i Kendi suretinde yarattı buyruluyor. Kur'an'da ise Allah insanı en güzel surette yarattı buyruluyor. En güzel suret Allah'ın Sureti. Allah Vücut sahibidir ve (Cemil) Güzel'dir. Kur'an'da Allah'ın dengi yok, misli yok ifadeleri var; benzeri yok ifadesi yok. Benzeme Hz. İsa için ifade edilen "şubbihe" sözcüğü ile anlatılıyor. Allahu Ekber, O tek büyük değil, En Büyük demek. Melikinnas (İnsanların Kralı) da benzerlik ifade ediyor. İnsanların çobanı denseydi benzemediği anlaşılırdı. Allah insanı Kendi suretinde, vücudunda yarattı, ruhundan üfledi, Kendine benzetti ve muhatap aldı.

O.G.

16 Eki 2022 - 18:52 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler