ABD'nin Pakistan rahatsızlığı...

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

ABD Başkanı Joe Biden, bir etkinlikte yaptığı konuşmada Pakistan'ı "uyumsuz nükleer silahlara sahip dünyanın en tehlikeli ülkelerinden biri" şeklinde tarif etti. Neden? Pakistan'ın sahip olduğu nükleer silahlar, bölgede İsrail politikalarının bir parçası olsa ABD rahatsız olur mu? Hindistan'ın nükleer silahlarından Batı'nın bir rahatsızlığı var mı?

Pakistan, "Batı dünyası, ' Türkiye nükleer silahlara sahip değil' diye düşünerek Türkiye'ye yönelik bir işgal projesi varsa unutmasınlar ki, Pakistan'ın nükleer silahları Türkiye'nin emrindedir" açıklamasını yapmıştı. Bu gerçek yüzünden ABD Başkanı Biden’ın bir etkinlikte yaptığı konuşmada Pakistan'ı "Uyumsuz nükleer silahlara sahip dünyanın en tehlikeli ülkelerinden biri" olarak nitelendirdi.

Erbakan, Ziya Ül Hak döneminde Pakistan'ı nükleer silah teknolojisi sahibi kılarak, İsrail, ABD ve Haçlı Batı'nın Türkiye'ye karşı bölgede İran'ı nükleer teknoloji sahibi yapma hamlesine karşı hamleyle cevap vermişti. Zaten İran tarihi boyunca Ehl-i Sünnet'in temsilcisi 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetine karşı her daim Siyonist Haçlı Batı'nın işbirlikçisi oldu.

Küresel Siyonist Haçlı Batı emperyalizmi asla ama asla bir İslam ülkesinin nükleer silah sanayii teknolojisine sahip olmasına göz yummaz, destek olmaz, fırsat vermez. Pakistan'ın sahibi olduğu nükleer silah sanayii teknolojisinin mimari Erbakan'dır. Erbakan, Ziya Ül Hak döneminde Pakistan'ı ikinci adresi yapmıştı.

Siyonist Haçlı Batı'nın Irak, Suriye, Libya, Somali, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar'da ki Türkiye'nin İsrail karşıtı askeri operasyon ve varlığına karşı bu kadar çaresiz ve aciz kalmasının önemli bir sebebi de Türkiye'nin sahip olduğu nükleer bombalar olsa gerek!

Selanik Dönmesi Sabetayist Zümre, "Türkiye küçük kalsın ilelebet bizim olsun" anlayışı ile Vecihi Hürkuş, Nuri Killigil, Nuri Demirağ, Şakir Zümre'nin silah sanayii yatırımlarının tamamını yok etti. Erbakan'ın Ağır Sanayii ve ileri teknoloji ürünü silah sanayii yatırımlarına en şiddetli düşmanlığı yaptı. Kontrolü altındaki illüzyoncu medya ve akademiya ile sorumlusu olduğu Türkiye'nin geri kalmışlığını, ilkelliğini de İslam'a yıktı.

***

‘Avrasya Enerji Güvenliğinde Merkez Ülke Türkiye’

Rusya lideri Putin'in Türkiye'yi Enerji Dağıtım Merkezi üssü yapalım teklifi, Türkiye'nin bir projesidir. Gümüşhane Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Enerji Sistemleri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nafiz Maden’in Temmuz ayında tamamlanan ‘Avrasya Enerji Güvenliğinde Merkez Ülke Türkiye’ isimli yüksek lisans tezi ile Putin'in teklifi birleşik kap gibi.

***

Yahudi'nin mutfağından pişirip Saadetçilere servis yapacağı yeni lider adayı kim olacak?

Takiyeci Sabetayist Zümre finanse ettiği SP, Milli Gazete ve yan kuruluşlarını İsrail politikalarına uygun tepe tepe kullanıyor. 30 Ekim'de yapılacak SP kongresinde, Selanik Dönmesi Sabetayist Zümre Oligarşi ne derse o olacak. Hak davaya sadakati, teşkilat taassubuna feda eden fanatik, militan zombilere düşen de tribünlerde slogan atıp Zümre'nin kurgusuna şakşakçılık Milli Görüş tarihinde Yahudi, Erbakan'a karşı kimi lider olarak sahneye sürdüyse tribünlerden her zaman büyük alkış aldı. Korkut Özal, Yenilikçi harekat, Numan Kurtulmuş, Mete Gündoğan, İngiliz Temel. Bakalım 30 Ekim'deki kongrede Yahudi'nin mutfağından pişirip Saadetçilere servis yapacağı yeni lider adayı kim olacak?

***

İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun safında yer alınca da siyasi linç etmeye başladı

Takiyeci Sabetayist Zümre, Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'nu İstanbul adayı olarak açıkladığında, "Bu da kim? Başka adam mı kalmadı" diye aleyhte kampanya açtı. Sonra Kılıçdaroğlu'nun başına bela etmek için İmamoğlu'nu 2023 cumhurbaşkanı adayı olarak kamuoyuna lanse etti. Milli Görüş derin devleti her fırsatta İmamoğlu'nu itibarsızlaştırdı. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun safında yer alınca da siyasi linç etmeye başladı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2023 seçimlerine doğru önce ABD'ye 1 ay sonra da İngiltere'ye yapacağı ziyaret, Cumhur İttifakı'na ve adayı CB Erdoğan'a seçim kazandırmak için yapılmış büyük bir siyasi jest değil mi? Kılıçdaroğlu bunu ziyaretlerin neye mal olacağını bilmiyor mu sanıyorsunuz?

Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası niçin Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine kırmızı görmüş boğa gibi saldırıyor sizce?
Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretinde Türkiye düşmanı azgın Siyonist baronlar Rothschild, Rockfeller ve Soros'un güdümündeki Yahudi kuruluş ve vakıflarla görüşmesi iyi oldu! Çünkü ABD'deki Siyonist yerleşik düzen ile takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası, Kılıçdaroğlu'nu yıpratmak için bu ziyaretleri deşifre ettiler. Ancak bu Cumhur İttifakı ile adayı CB Erdoğan'ın ekmeğine yağ sürmek oldu!

***

Dezenformasyon Yasasına, "Sansür" diyerek bu kadar bağırdıklarına göre

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası en şiddetli düşmanlığı, en katı muhalefeti her zaman ülkenin ve milletin en fazla yararına, menfaatine olan iş, icraat, yatırım, proje ve adımlara yapar. Dezenformasyon Yasasına, "Sansür" diyerek bu kadar bağırıp anırdıklarına göre bu yasa milletimiz için haklı, hayırlı, faydalı ve yararlı olmuştur.

Sansür sansür diye yeri göğü inleten takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyasında İsrail'i suçlayan, eleştiren ve yargılayan bir köşe yazısı yayınlanabilir mi? Böyle biz yazı köşesinde yayınlansın diye gazete editöryal kadrosunun onayına sunan gazetecinin başına neler gelir? Ne tür bela ve tehditler ile imtihan olunur? Takiyeci Sabetayist Zümre tv ekranlarında İsrail'i hedef gösteren bir gazeteciye denk geldiniz mi hiç? ABD eski Başkanı Trump'ın seçim öncesi bütün sosyal medya hesapları kapatıldığında dünyada ve Türkiye'de hiç kimse, "hani ifade ve düşünce özgürlüğü? Bu bir oto sansürdür" diyerek Trump'a yapılan despotizm'e ve dijital faşizme ses çıkartmadı. Sansür diyenler, tam 26000 eserin sansürlenmesine neden olan 5816'yı savunmuyor mu?

Dezenformasyon Yasasına, "sansür yasası" diyerek karalama kampanyası yürüten takiyeci Sabetayist Zümre samimiyse 5816'nın da kaldırılmasına yönelik bir kampanya açabilir mi?

***

Peki, rahatız olan inkarcı topluluk kim?

CB Erdoğan'ın, "Kader planına" vurgu yapmasından bir Müslüman'ın rahatsız olması mümkün mü? Zira kadere iman, imanın şartlarındandır. Peki, rahatız olan inkarcı topluluk kim? İzmirli Kabalist haham Sabetay Sevi'nin dinine inanan takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi.

O.G.

16 Eki 2022 - 18:06 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?