TÜRKİYE İSE İSRAİL VE ABD'DEN BAĞIMSIZ HAREKET ETMENİN AYRICALIĞINI YAŞIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Türkiye ise İsrail ve ABD'den bağımsız hareket etmenin ayrıcalığını yaşıyor
  • Neyi karalıyorlarsa bilinmeli ki o, ülke için hayati önemdedir
  • Takiyeci Zümre dezenformasyonu şöyle başarılı yürütüyor
  • Bu sorular hiçbir zaman Türkiye gündemine gelmedi, konulmadı; neden?
  • Sistematik şekilde her alanda ortaya çıkan zincirleme sorunlar spontane olamaz
  • Takiyeci Zümre'nin temel özellikleri şunlar
  • Saadetçiler İngiliz Temel'e gıkını çıkarmıyor
  • Tağuta itaat ile iman bağdaşmaz

***

Gelişmiş Avrupa Birliği ülkeleri ABD'nin güdümünde hareket ederek Rusya'ya koydukları ambargo yüzünden enerji tedariğinde muhatap oldukları sıkıntılar nedeniyle büyük ekonomik, toplumsal, sosyal krize girmiş durumdalar. Türkiye ise İsrail ve ABD'den bağımsız hareket etmenin ayrıcalığını yaşayarak son 20 yılda ülkenin bir enerji koridoru haline gelmesiyle de güvenli enerji tedariği imkânına sahip olduğundan kalkınmasını, büyümesini sürdürmektedir. Türkiye'nin tek eksiği takiyeci Zümre medya ve akademiyasının her türlü başarıyı, güzelliği karalamasına, felaket tellallığı yapmasına karşı koyacak kamuoyu oluşturma mekanizmalarına sahip olmayışıdır.

Avrupa ülkelerinin toplumları, yönetimlerinin ABD güdümünde hareket etmesi nedeniyle yaşadıkları enerji krizinden ve onun yol açtığı ekonomik sıkıntılardan dolayı feryat figan meydanlara dökülürken... Türkiye toplumu İsrail ve ABD'den bağımsız, özgür iç ve dış politikalar geliştiren, çözümler üreten Cumhur İktidarına minnet ve şükran duyguları besleyeceğine takiyeci Zümre medya ve akademiyasının karalama kampanyaları ve felaket tellallığı ile dolduruşa gelerek nankörlük etmekte, yaşadığı huzur ve güvenin kıymetini bilmemektedir.

***

Neyi karalıyorlarsa bilinmeli ki o, ülke için hayati önemdedir

Eski Türkiye'de külüstür projeler yıllarca sürüncemede kalırken bugün dünyayı hayran bırakan muhteşem projeler art arda kısa sürede bitirilip hizmete sunulmaktadır. Projeleri gecikmesiz hatta vaktinden önce, en mükemmel şekilde bitiren firmalar şom ağızlı takiyeci Zümre sözcülerinin hedefindeler. Takiyeci Zümre'nin inkârcı Kemalist ideoloji ile 4 kuşaktır yetiştirdiği din eğitiminden uzak, İslam ahlakından habersiz, inançsız, milli duyguları örselenmiş, vatan sevgisi olmayan kitleler Türkiye'nin kalkınmasından, güçlenmesinden, itibarlı saygın bir ülke olmasından gurur duyamıyorlar. Ceplerinden, midelerinden, uçkurlarından başka bir şey düşünmeyen hedonist bir toplumu demokrasi ve özgürlük içinde yönetmek hiç kolay olmamaktadır.

Takiyeci Zümre'nin her kesimdeki sözcüleri her alandaki uzmanları neyi karalıyorlarsa bilinmeli ki o, ülke için hayati önemdedir. Kimi hedef alıyorlarsa bilinmeli ki ülkesini seven, milletine bağlı, inançlı biridir. Ancak bunu anlamak için her kılığa giren her kimlikteki Zümre mensuplarını karakteristik özellikleriyle tanımak gerekir.

***

Takiyeci Zümre dezenformasyonu şöyle başarılı yürütüyor

Takiyeci Zümre dezenformasyonu şöyle başarılı yürütüyor: Diyelim ki Beşşar Esat'la görüşülsün istiyor. Tv programlarına bu eğilimdeki akademisyenleri, stratejistleri çıkartıp konuşturuyor. Eğer konjonktür değişip aksi işine geliyorsa bu defa o eğilimdekileri tv programlarına çıkarıp konuşturur. Eli altında istediği gibi konuşturacak çok elemanı var. Böylece karanlık odadaki adı sanı bilinmeyen Zümre yönetiminin ayıbı, hatası, yanlışı, U dönüşü bilinmez. Öfkeye, düşmanlığa hedef olmaz.

***

Bu sorular hiçbir zaman Türkiye gündemine gelmedi, konulmadı; neden?

12 Eylül 1980 Darbesi komuta konseyi üyesi Hava Kuvvetleri Komutanı Tahsin Şahinkaya için Hürriyet DÜNYANIN EN ZENGİN HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI manşetini attı.  Meğer sadece bir evi varmış! Bu cüretkâr bir itibar suikastıydı. Oysa darbe ABD'de planlanmış ve Hürriyet coşkuyla karşılamıştı. "Astığı astık, kestiği kestik" bir darbe yönetimine karşı Hürriyet bu cüreti nerden alıyordu? Ne olmuştu da coşku ile karşıladığı darbeye Hürriyet düşman kesilivermişti? 12 Eylül 1980 Darbesi neden Türkiye'nin güçlenmesinin, özgürleşmesinin, bağımsızlaşmasının miladıdır? TC'yi kuran, 60 yıl yöneten takiyeci Zümre Oligarşisi neden bu süreçte yönetimden uzaklaştırıldı? Ermeni soykırım iddiaları, ASALA ve PKK terör örgütleri neden bu süreçte ortaya çıktı? Bu sorular hiçbir zaman Türkiye gündemine gelmedi, konulmadı; neden?

***

Sistematik şekilde her alanda ortaya çıkan zincirleme sorunlar spontane olamaz

Sistematik şekilde her alanda ortaya çıkan zincirleme sorunlar spontane olamaz. Türkiye'nin karşı karşıya getirildiği üretilmiş sorunlar kesnizani takiyeci Zümre'nin hummalı hain çabalarının eseridir. Allah'a şükür, takiyeci Zümre Oligarşisi yönetimden el çektirilmiş ve Türkiye özgür, bağımsız, milli çıkarlarını gözeten iç ve dış politikalar üretip icraatlar gerçekleştirmektedir. Ancak takiyeci Zümre'nin torpilleyici beşinci kol faaliyetlerinin de bilinmesi ve mutlaka engellenmesi gerekiyor.

***

Takiyeci Zümre'nin temel özellikleri şunlar

Takiyeci Zümre'nin temel özellikleri şunlar: Her türlü kamuoyu oluşturma güç ve imkânlarını elinde tutup hedefindeki kişi ve kuruluşları karalayıp yıpratarak itibarsızlaştırmak. Hizmet edenlerini parlatarak itibarlı kılmak. Kendi kötülüklerini, kirli işlerini günah keçisi yaptığı kişilere yıkmak. Başkalarının başarılarını sahiplenmek. Başarılı kuruluşları ele geçirerek ya da batırıp rakip yaptırmayarak her alanı tekeline almak. Takiyeci Zümre Oligarşisi TC'yi böyle yöneterek Yahudi çiftliği haline getirdi.

***

Saadetçiler İngiliz Temel'e gıkını çıkarmıyor

İngiliz Temel Erbakan'ın siyasi mirası Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi'nde ne yapıyorsa... Kemal Kılıçdaroğlu da M. Kemal'in siyasi mirası TC'nin kurucu iradesinin temsilcisi CHP'de onu yapıyor. Saadetçiler İngiliz Temel'e gıkını çıkarmıyor. Ama Selanikli Kemalcılar Dersimli Kemal'i yaylım ateşine tutuyor.

***

Tağuta itaat ile iman bağdaşmaz

Kemalcı tağuti inkâr rejiminin uygulamalarından kaynaklanan şirk, küfür ve günahlar hayatımızın ekonomik, sosyal, kültürel, kişisel ve ailevi her alanında karşımıza çıkar, bizi kuşatır, asla kurtulmak mümkün değildir. Ancak tağuti rejim ile mücadele ederek bunlardan muaf olunabilir. Kemalcı tağuti rejimin dayatmalarına itirazı olmayan uyumlu ve itaatkâr hocalara, şeyhlere, din önderlerine asla itibar edilmez. Zira tağutu inkâr imandan önce gelir. Tağuta itaat ile iman bağdaşmaz.

O.G.

11 Eki 2022 - 18:40 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?