BU YÜZDEN İNGİLİZLERİN İSTANBUL'U İŞGALİ SIR GİBİ SAKLANARAK KURTULUŞ GÜNÜ BİLE KUTLANMADI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Bu yüzden İngilizlerin İstanbul'u işgali sır gibi saklanarak kurtuluş günü bile kutlanmadı
  • Sorun başörtüsü değildir. Yasayla da anayasayla da hallolmaz
  • Devlet Alevi toplumunu bütün unsurlarıyla desteklemeli ve himayesine almalı…

***

Bugün 6 Ekim 1923 İngiliz Donanmasının İstanbul'un işgaline son vererek çekildiğinin 99. yılı. İngilizler İttihat ve Terakki Partisi iktidarında tek mermi sıkılmadan başkenti işgal ettiler ve tek mermi sıkılmadan M.Kemal'in dediği gibi "geldikleri gibi gittiler." Bir ihanet olan Çanakkale Savaşında Osmanlı Devletinin son varlığı ve geleceği olan talebeler Gelibolu Adasına gömüldükten sonra İngiliz Donanması engelsiz, sorunsuz Çanakkale'yi geçerek başkent İstanbul'u 5 yıl işgal altında tuttu. İngilizler bu süreç içinde takiyeci Selanik Dönmesi İttihatçı kadrolara TC'yi Zümre Oligarşisi şeklinde kurdurup Lozan'da tescil ettirdi. Bu yüzden İngilizlerin İstanbul'u işgali sır gibi saklanarak kurtuluş günü bile kutlanmadı. Bir dizi ihanet, hile, entrika ve takiye ile kurulan TC'yi takiyeci Zümre Oligarşisi tek parti CHP despotizmi ile demir yumrukla yöneterek Türkiye'yi Müslümanlar için bir açık cezaevi haline getirdi. Erbakan Milli Görüş cihadıyla Türkiye'yi işte bu takiyeci Zümre'den kurtarıp Müslümanları iktidar yaparak özgür, bağımsız, insan haklarına saygılı bir ülke haline getirdi.

Küresel Siyonizm'in desteğinde TC'yi kuran Selanik Dönmesi İttihatçılar tehcirle 1.5 Milyon Ermeni, mübadele ile 2.5 Milyon Rum sürülerek 2 etkin Hristiyan azınlıktan arındırılmış olan Türkiye'de kurdukları takiyeci Zümre Oligarşisiyle ülkeyi Müslümanlar için açık cezaevi haline getirdiler. Müslümanlara ve Hristiyanlara ait vakıf mallarına el koydular. Laiklik adına Kemalcı resmi ideolojiyle Sünnileri de Alevileri de asimile ettiler. 1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı İslam Kültür Medeniyetinin izlerini silip ilkel Eti, Sümer, Hitit paganizmini diriltmeye çalıştılar. Türklerin 1000 yıllık İslam tarihini karartarak Ergenekon efsanesine dayandırdılar.

***

Sorun başörtüsü değildir. Yasayla da anayasayla da hallolmaz

Sorun başörtüsü değildir. Yasayla da anayasayla da hallolmaz. Sorun TC'yi kuran Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre Oligarşisinin İslam düşmanı zihniyetidir. Darbe yapıp anayasayı da Meclis'i lağveder. Kemal Kılıçdaroğlu da zaten CHP'yi bu zihniyetten kurtarmaya çalışıyor, başörtüsü bahane. Bağımsızlık, özgürlük, insan hakları, demokrasi için tek engel bu takiyeci Zümre'dir. Tek çözüm de bu Zümre'nin inine, karanlık odaya girmektir.

Helalleşme kampanyası başlatan Kemal Kılıçdaroğlu son atağı başörtüsü yasası teklifiyle aslında CHP'yi takiyeci Zümre zihniyetinden kurtarmaya çalışmaktadır. Türkiye'nin özgürlük, insan hakları, demokrasi ve toplumsal barış gibi sorunlarının çözümüne asıl engel TC'yi kuran, kendini devletin sahibi gören, ülkeyi Zümre Oligarşisiyle demir yumrukla yönetip sömüren, kaymağını yiyen bu takiyeci Zümre'dir. Bu takiyeci Zümre Oligarşisi bütün etnik, inanç kesimlerini ve siyasi düşünce farklılıklarını ayrıştırıcı bir yaklaşımla sürtüştürerek toplumu böl/yönet yöntemiyle kontrolünde tutmayı başarmıştır. Erbakan takiyeci Zümre Oligarşisini yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaparak getirdiği ileri demokrasi, alabildiğine özgürlük ve kâmil manada insan hakları ortamında Türkiye bütün birikmiş sorunlarını çözebilir. Ancak takiyeci Zümre'nin inine girilmeden bu kolay olmayacak.

***

Devlet Alevi toplumunu bütün unsurlarıyla desteklemeli ve himayesine almalı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarın Alevi vatandaşlar için yeni bir adım atacağız sözünü dikkatle ve önemle izliyoruz. Devlet Alevi toplumunu bütün unsurlarıyla desteklemeli ve himayesine almalı, şer güçlerin etkisine terk etmemelidir. Dedeleri ve cemevleri görevlileri maaşa bağlanmalı, Alevi vatandaşların her türlü hizmetleri karşılanmalıdır. Aynı şekilde yabancı istihbarat örgütlerinin cirit attığı Sünni tarikat ve cemaatler de devletçe desteklenmeli, kontrol ve himaye edilmelidir. Devlet bütün inanç kesimlerini kucaklamalı, himaye etmeli ve bunu Milli Güvenlik ve beka sorunu mülahazasıyla yapmalıdır.

O.G.

06 Eki 2022 - 19:20 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

D E R İ N Ş U U R - Peygamberimiz Hz.Muhammed ( S.A.V ) in bütün soyu bellidir ama daha 100 yıl önce yaşamış bir liderin soyu belli değildir bu nasıl bir insanmış gökten zembille mi inmiş neden gizli neden kanunlarla korunuyor demek saklanan birşeyler var artık geçmişi tartışmanın zamanı geldi takiyeci sabetayist zümrenin odasını dağıtmak için deccal siyonizm illuminatinin ezberletilmiş tarihini değil hakkı üstün tutup son nefesine kadar bu zihniyetle mücadele etmiş E R B A K A N ın bayrağını devralmış yolunu takip eden hakiki milli görüş karargahı E L A Z İ Z in davasına ortak olun fikirlerini sosyal medyada tanıtın yayın bu çok önemli bir hizmettir ahirette mükâfatını göreceksiniz hakikati anlatan başka bir adres yok ! . . .

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 07 Ekim 00:43