Hidayeti kararmamış hiç kimse Devlet Bahçeli'ye dış güç yaftasını yapıştırmaya kalkamaz

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

İsrail'de yayın yapan bir gazetede Yahudi bir yazar Devlet Bahçeli ve MHP düşmanlığı yapsa anlarım. Çünkü İsrail'in Cumhur İttifakı'nı yıkmak için hem dış hem de içteki hinterlandının nasıl büyük bir gayret ve kararlılık gösterdiği herkesin malumu. Zaten Millet İttifak'ı denilen siyasi mühendislik projesi bir İsrail kurgusu.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası Devlet Bahçeli ve MHP düşmanlığı yapsa onu da anlarım. Zira takiyeci Sabetayist Zümre'nin Cumhur İttifakı'na karşı beslediği kin ve nefret ortada. Peki, AK Partili olduğunu iddia eden ve CB Erdoğan'ı desteklediğini ifade edenlerin Devlet Bahçeli'ye olan kızgınlığını ve kırgınlığnı anlamam imkansız. Bunu yapan kişi'nin 3 temel özelliği vardır.

1- Tam bir siyasi cahil ve ahmaktır.
2- Gerçek AK Partili değil, takiye uzmanıdır.
3- Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşinin yayınlarından fikirsel ve düşünsel olarak etkilenmiş, aklı iğfal edilmis siyasi bir dolgu malzemesidir.

Zira Devlet Bahçeli'nin ve MHP'nin desteği olamasa sayısal olarak ortada ne CB Erdoğan kalır, ne de AK Parti iktidarı. Devlet Bahçeli ve MHP'nin desteği olmasa 2023 seçimlerinde ne CB Erdoğan'ın tek başına kazanma şansı var, ne de AK Parti'nin çoğunluğu elde etme lüksü, gücü var.

Eğer Devlet Bahçeli ve MHP'nin desteği olmasa Anayasa Değişikliği Referandumu hayır ile neticelenmiş ve hala Parlamenter Sistem ile yönetilen Türkiye, Pandemi sürecinde ve Rusya- Ukrayna savaşından sonra yaşanılan küresel enerji, gıda ve yüksek enflasyon krizinde ülke olarak tamamen iflasını ilan etmiş olurdu. Başkanlık Sistemi'ni hem ülke gündemine getirilmesinde hem de referandumda muhalefete sayısal üstünlük sağlanmasında Devlet Bahçeli ve MHP'nin desteği/yardımını nankörler, hainler ve cahiller dışında kim inkar edebilir?

Devlet Bahçeli ve MHP'yi İsrail ve ABD'nin desteklediği bir lider/parti olarak göstermek ise aptallığın, bönlüğün ve sığırlığın daniskasıdır. Neden? İsrail, ABD, AB ve NATO'nun yıllardır devirmek için komplo üstüne komplo, entrika üstüne entrika, sabotaj üstüne sabotaj düzenlediği CB Erdoğan ve AK Parti iktidarına destek olan Devlet Bahçeli'yi küresel güçlerin adamı gibi göstermek için bir insanın beyninin çöple, çamurla dolu olması ve feraset noktasında çukurlaşmış olması şarttır.

Akli selim düşünen, Yahudi medyası'nın kara propagandaları ile illüzyonlarından etkilenmeyen, düşünme yeteneği çürümemiş, hidayeti kararmamış hiç kimse Devlet Bahçeli'ye dış güç yaftasını yapıştırmaya kalkamaz.

***

F. ERBAKAN YUNANİSTAN ÜZERİNDEN İKTİDARA YÜKLENİYOR!

Fatih Erbakan ile takiyeci Sabetayist Zümre arasında tam bir söylem ve fikir birliği var. Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası kara propaganda yaparak Türkiye ile Yunanistan arasında savaş çıkartmak için adeta k.çını yırtıyor. Fatih Erbakan da Yunanistan üzerinden iktidara yükleniyor.

Oysa CB Erdoğan, Türkiye'nin küresel bir süper güç olduğunu bakınız nasıl anlatıyor:

"Yunanistan'ı kışkırtarak üzerimize salanların ne yapmak istediklerini çok iyi biliyoruz. Kirli senaryolara pabuç bırakmayacağız.

Batı Trakya ve adalara yığılan silahlar bizim için bir anlam ifade etmez. Çünkü bizim gücümüz bunun çok ötesindedir. Ama bunun söz konusu ülke için gizli bir işgal anlamına geldiğini de hatırlatmak isteriz.

Amerika'dan Avrupa'dan gelen destekler sizi kurtarır mı sanıyorsunuz? Sadece patinaj yaparsınız, başka işe yaramaz..."

***

Bu nasıl konuşmaktan korkmak İsrail'in Pamuk'u Orhan!

Nobel Barış Ödülü'nün kendisine neden verildiğinin farkında olan Orhan Pamuk, Türkiye düşmanlığında Orhan, Türkiye'nin düşmanlarına karşı ise Pamuk olmaya devam ediyor! Ne diyor Pamuk Orhan: "Konuşmaktan korkuyorum!" Konuşmaktan korkan Orhan her gün başka bir dijital platforma verdiği röportajlar ile her gün ülke gündemini meşgul ediyor. Bu nasıl konuşmaktan korkmak İsrail'in Pamuk'u Orhan!

Selanik Dönmesi Sabetayist Orhan Pamuk, "konuşmaktan korkuyorum" demiş! İsrail'in Pamuk'u Orhan'ın asıl korkusu, Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi kurucu iradesi takiyeci Sabetayist Zümre'nin Milli Görüş cihadı ile Erbakan tarafından devlet yönetimden uzaklaştırılmış olmasıdır. Tekrardan yönetime gelme mücadelesinden de umut yok.

***

Gazeteci değil, terörist imiş!

"Gazeteciler hapiste. Muhalif sesler susturuluyor" diyerek CB Erdoğan ve iktidara karşı yıllardır algı operasyonu yapan takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası, Mersin'de polisevine yapılan terörist saldırıyı gerçekleştiren Dilşah Ercan'ın geçmişte tutuklu olduğu dönemde CHP tarafından gazeteci kimliği öne çıkarılarak serbest bırakılmasının istendiği gerçeğine karşı üç maymunu oynuyor. Demek ki hapiste olanlar gazeteci değil, terörist imiş!

Çözüm Sürecinde, "Şehitlerin kanlarına ihanet ediliyor. Terör örgütü ile masaya oturuluyor" diyerek süreci AK Parti aleyhine provoke eden Millet İttifak'ı paydaşı partilerin 2023'te yapılacak seçimlerde desteğini almak için PKK'nın siyasi kanadı HDP ile kapalı kapılar ardından nasıl sırnaşık davrandıklarını görüyor musunuz?

***

Paşinyan'a, "Türkiye ve Azerbaycan ile ilişkilerini normalleştir" çağrısı

Fransa CB Macron, Elysee Sarayı'nda yaptığı görüşme sonrası Ermenistan Başbakanı Paşinyan'a, "Türkiye ve Azerbaycan ile ilişkilerini normalleştir çağrısı yaptı. Türkiye'nin karşı konulamaz üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii nedeniyle Batı'nın ağzında bir normalleşme furyası başladı sormayın gitsin. Türkiye ile normalleşen normalleşene...

"Aşırı sağcı, faşist, Türkiye ve İslam düşmanı" diye yaftalanan yeni İtalya Başbakanı Meloni, küresel güç Siyonizm düşmanı çıktı. Meloni, "İtalyan kimliğini koruyacağız, aileyi parçalamaya çalışan küresel güçlere karşı direneceğiz. Çocuklarımıza dayatılan cinsiyetsizleştirme projesi LGBTİ'ye asla izin vermeyeceğiz. Milli kimliğimiz, dini kimliğimiz, aile kimliğimiz ve cinsel kimliğimiz tehdit altında!"

***

Kendisini 6'lı masaya itenin CB Erdoğan olduğunu söyledi

Karazangoçoğlu İngiliz Temel, yaşlılığın yol açtığı Demans hastalığı ile mücadele veriyor! Kendisini 6'lı masaya itenin CB Erdoğan olduğunu söyledi. CHP'ye koltuk değneği olmasının suçunu bile CB Erdoğan'a yıkmaya çalışıyor İngiliz Temel! Demans hastalığı ile ilgili tedavi gören birine niye saçmalıyorsun da denilmez ki? İnsan Bilge Başkan olunca böyle oluyor demek ki!

***

Ayda 216 bin ₺ maaş bağlanan İsmail Küçükkaya

Halk TV'den 3 milyon dolar( 55 milyon ₺) transfer ücreti alıp ayda 216 bin ₺ maaş bağlanan İsmail Küçükkaya programında halk aç, fakir, yoksul, mutfak yanıyor, ülke ekonomisi battı, bitti, iflas etti diye avara kasnak gibi boşa dönüp duruyor.

***

Peki, bu gerçek yıllardır niçin gizlendi şimdi açıklanıyor?

ODA TV yazarı Rafael Sadi, ADL Kudüs bürosu şefi Caroll Nuirel'in kendisine, "CB Erdoğan'a verilen, 'Cesaret Ödülünün' şahsına değil; 2. Dünya Savaşı'nda Yahudilerin kurtarılması için büyük çaba gösteren Türk diplomatlara ithafen verildiğini" söylediğini yazdı. Peki, bu gerçek yıllardır niçin gizlendi şimdi açıklanıyor? İsrail'den CB Erdoğan'a rüşvet-i kelamdır bu!

O.G.

27 Eyl 2022 - 18:06 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.