MERKEZ BANKASI BAŞKANI ŞAHAP KAVCIOĞLU BU GİDİŞLE TAKİYECİ ZÜMRE'Yİ BİTİRECEK

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu bu gidişle takiyeci Zümre'yi bitirecek
  • 6'lı masa partileri projesini yüzüne gözüne bulaştırdı
  • İsrail'i Suriye'de sıkboğaz eden, Doğu Akdeniz'de ablukaya alan Türkiye'dir, Siyonizm'in hedefinde olan...
  • "Bizim yöntemimiz ikna yöntemidir"
  • Türkiye'de beklenmedik gelişmeler olabilir
  • Siyonist Haçlı Batı 2. Dünya Savaşında olduğu gibi birbirini yemeye başladı
  • Artık Şii mollalar hedefte
  • Peki; Vietnam'ı, Irak'ı, Afganistan'ı, Somali'yi ABD Conileri değil de domuzlar mı işgal etti?
  • Bu her iki başarı da İsrail'in!
  • Başarı Allah'tandır

***

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu bu gidişle takiyeci Zümre'yi bitirecek. Bizim buralarda "iti öldürmezler rızkını keserler" diye bir söz vardır. Takiyeci Zümre faizden besleniyor. Faizsiz yaşayamaz, imtiyazları alınınca normal şartlarda ekonomik rekabette ayakta kalamaz.

Küresel Siyonist sermayeye bağlı bütün merkez bankaları birlikte faiz artırırken Türkiye, Rusya ve Çin faizi düşürüyor. Siyasi bağımsızlık, ekonomik özgürlük, milli çıkarları koruyan politikalar işte böyle hayata geçirilir. Türkiye'nin bunu gerçekleştirmesi ve hızla yükselen küresel güç olması üstün savunma teknolojisindeki başarıları sayesindedir.

***

6'lı masa partileri projesini yüzüne gözüne bulaştırdı

İmkânlar ne kadar büyük olursa olsun kullanacak üstün bir akıl olmayınca bir kıymeti harbiyesi olmaz. Siyasi akıl üstünlüğünü yitiren takiyeci Zümre sahip olduğu büyük sermaye, yaygın ekonomik faaliyetler, etkin medya ve akademiyaya rağmen 6'lı masa partileri projesini yüzüne gözüne bulaştırdı. Aylardır kamuoyunu illüzyoncu medya ve akademiya ile meşgul edip 6'lı masa partilerinin toplantılarına, açıklamalarına büyük önem, değer ve yer veren takiyeci Zümre'nin izlediği strateji ve politikalar akamete uğrayıp siyasi mühendislik projesi çöktü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la uzlaşıp anlaşmak için yollar aramaya başladığı görülüyor. Türkiye'nin iç ve dış politikasında etkili olan, belirleyici olan, oyun kuran, oyun bozan, projelerini gerçekleştiren, isabetli stratejiler izleyen tek güç Milli Görüş derin devletidir.

***

İsrail'i Suriye'de sıkboğaz eden, Doğu Akdeniz'de ablukaya alan Türkiye'dir, Siyonizm'in hedefinde olan...

Küresel Siyonizm'in Sovyetler Birliğini dağıtarak bizzat kurduğu Rusya Federasyonu'yla herhangi bir sorunu olmaz. Asıl sorunu 12 Eylül 1980 darbesinden sonra Batı'dan ekseni kayarak istikrarlı bir trendde özgür, bağımsız, milli çıkarlarını gözeten ve son dönemlerde küresel Siyonizm'in oyunlarını bozan Yeniden Büyük Lider Türkiye'dir. Çıkardığı İran-Irak Savaşının da, Körfez Savaşının da, Irak'ın işgalinin de, kışkırttığı Ukrayna-Rusya Savaşının da asıl hedefi özgür, bağımsız politikalar izleyen Yeniden Büyük Türkiye'dir. İsrail'i Suriye'de sıkboğaz eden, Doğu Akdeniz'de ablukaya alan Türkiye'dir, Siyonizm'in hedefinde olan... Ancak söz konusu bütün bu savaşlar Türkiye'ye zarar vermek yerine büyük imkânlar sağlamıştır. Bu demektir ki küresel Siyonizm Milli Görüş derin devletine karşı akıl üstünlüğünü yitirmiştir.

***

"Bizim yöntemimiz ikna yöntemidir"
- ERBAKAN-

Hak ehli hakikati yalnız ikna ederek kabul ettirir. Batıl ehli batılı memnun ederek, aldatarak, dayatarak üç yolla kabul ettirir.

***

Türkiye'de beklenmedik gelişmeler olabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ABD'de beklenmedik şekilde Yahudi lobisi ve medyası büyük ilgi gösterip önem atfetti. Bunu takiyeci Zümre'nin 2023'te Erdoğan'ı destekleyeceği şeklinde anlamak lazım. Anlaşılan Hakan Fidan'ı Erdoğan'a rakip çıkaramayınca 2028'de halefi olarak aday yapmayı planlıyor. Bakalım, gün ola harman ola.

Türkiye'de beklenmedik gelişmeler olabilir. Erdoğan yeniden takiyeci Zümre ile anlaşırsa Devlet Bahçeli desteğini çekebilir. AKP İyi Parti ile ittifak kurabilir. İllüzyoncu medya ve akademiya hararetli destek verebilir. Toplum bu ani değişimi hazmedemeyebilir ve ters tepebilir.

Erbakan izlediğimiz bir videoda "Tayip Erdoğan karar alıcı kurulda yer almıyor" diyordu. Ülkeyi bunca yıl yöneten Erdoğan bunu kolay hazmedecek biri değil. Nitekim Devlet Bahçeli'nin ağzına bakmak zorunda bırakılmasının çok ağırına gittiği yadsınamaz. Lakin Millî Görüş derin devleti 53 yıldır hep kazanan, Türkiye'deki İsrail takiyeci Zümre Oligarşisi hep kaybeden oldu. Erdoğan denge politikasıyla hep zirvede kaldı. Bu, Erdoğan'ın başarısından çok iki derin gücün de ona oynamasının sonucu. Ancak Erdoğan dengeyi değiştirebilecek güçte değil.

***

Siyonist Haçlı Batı 2. Dünya Savaşında olduğu gibi birbirini yemeye başladı

Osmanlı Devletinin yıkılmasıyla Siyonist Haçlı Batı İslam ülkelerini baştan başa istila ve işgal ederek  yüz yıldır her türlü zulmü, vahşeti sergiliyor. Artık ordularla yapamadığını terörü örgütleyerek vekâlet savaşları ile sürdürüyor. Ukrayna işgaliyle başlayan savaşta Siyonist Haçlı Batı 2. Dünya Savaşında olduğu gibi birbirini yemeye başladı. İt iti ısırmaz sözü çok yanlış. İtin ite yaptığını hangi mahluk cinsine yapar?

***

Artık Şii mollallar hedefte

İran'da örgütlenen Şii Mollaların kanlı bir ihtilalle gerçekleştirdikleri Şii diktatörlük art arda kanlı ayaklanmalarla sarsılıyor. Artık Şii mollallar hedefte. Siyonistler Fransa'da sürgündeki Ayetullah Humeyni'yi avanesiyle birlikte uçakla Tahran'a uçurup İran'ın başına geçirdiler. Aynı yöntemle ABD'deki meczup mollayı 15 Temmuz'da Türkiye'nin başına geçirmek için başlattıkları kanlı kalkışma ise ters teperek ihanete vurulan bir ağır darbeyle sonuçlandı.

***

Peki; Vietnam'ı, Irak'ı, Afganistan'ı, Somali'yi ABD Conileri değil de domuzlar mı işgal etti?

BM Genel Kurulunda konuşan ABD Başkanı Biden Rusya'nın Ukrayna işgali konusunda BİR ÜLKENİN BAŞKA BİR ÜLKEYİ İŞGALİ KABUL EDİLEMEZ dedi. Peki; Vietnam'ı, Irak'ı, Afganistan'ı, Somali'yi ABD Conileri değil de domuzlar mı işgal etti? Böyle bir utanmazlk, yüzsüzlük, arsızlık, kaşarlık, rezillik yok.

***

Bu her iki başarı da İsrail'in!

Halkına katliam yapan, ülkesinin üçte ikisini kaybeden Beşşar Esat 10 yıldır hala Suriye'nin başında. Ülkesini Rusya ile savaşa sokup harabeye çevirerek milyonlarca vatandaşını mülteci durumuna düşüren, topraklarının üçte birini kaybeden Yahudi asıllı Volodimir Zelenski hala Ukrayna'nın başında. Bu her iki başarı da İsrail'in!

***

Başarı Allah'tandır

Başarı Allah'tandır. (Hud Suresi: 88) Allah dilediğine başarıyı verir. Akıllılar hazmeder, akılsızlar hazmedemez.

O.G.

22 Eyl 2022 - 19:48 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.