Dünya 5'ten büyüktür manifestosuna ABD ile Fransa'dan destek geldi

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Yıllardır yalnızca CB Erdoğan'ın küresel zulüm ve vahşet sitemi Siyonist Haçlı Batı'ya meydan okumak için ifade ettiği ve dünyada motto olan, "Dünya 5'ten büyüktür" manifestosuna ABD Başkanı Biden ile Fransız CB Macron'dan da destek geldi. Dehşet bir Türkiye düşmanı bu iki ülkenin BM'de reform çağrıları yaparak Türkiye ile aynı safta olması oldukça mide bulandırıcı. Türkiye'ye rüşvet veriyorlar da ne karşılığında?

Rusya'yı emperyalist işgalci ilan eden kim? ABD, Fransa, Almanya, İngiltere, İspanya, Belçika, Portekiz, NATO, BM. Kim bunlar? 2 asırdır tüm insanlığın kanını, canını, malını, aklını, ruhunu, emeğini, yaşamını kan emici vampir gibi sömüren emperyalizmin temsilcisi Siyonist Haçlı Batı!

Art arda iki dünya savaşında on milyonlarca insanın ölümüne neden olan; 1 asırdır işgal ettiği İslam dünyasında görülmemiş katliam, işgal ve zulümlere imza atan Siyonist Haçlı Batılı ülke devlet ve hükümet başkanları, BM Genel Kurul Zirvesi’nde yaptığı konuşmalarda sürekli barış, adalet, hakça yaşam ve hukuktan bahsediyorlar. İşin ilginç tarafı sömürge devlet yöneticileri de Genel Kurul'da iştahla alkışlıyorlar.

BM Genel Kurul Toplantısı'nda Ukrayna CB Zelensky ayakta alkışlanmış. Niye? Zelensky'inin ayakta alkışlanacak ne başarısı var? Ülkesini Batı istedi diye Rusya ile savaşa sokup virane hale sokan Zelensky niye alkışlanıyor? Çünkü Zelensky bir Yahudi! Arkasında İsrail desteği var! Alkışlayanlara değil; alkışlatana bakmak lazım!

***

Zehri altın tas içinde sunarlar, bal da suç ortağıdır!

AK Partili bazı hesaplar bakıyorum da İsrail ile normalleşme adımlarından zevkten dört köşe olmuş gafiller. Siyaset bu kadar saflığı ve iyi niyetli yaklaşımı asla tolere etmez. Düşmanın sana ikram ettiği yemeği düşünmeden afiyetle yerseniz zehirlenip ölürsünüz. Zehri altın tas içinde sunarlar, bal da suç ortağıdır! Siyasette her an hidayet, basiret ve feraset üzere olacaksınız. Bir anlık gaflet ve delalet hayatınıza mal olur.

İsrail ve ABD Yahudi lobileriyle ilişkilerin normalleşmesi ardından, AK Parti ve Beştepe Külliyesi'nde Milli Görüş fabrika ayarlarından bir uzaklaşma, sapma veya kopma olur mu? olmaz mı? Olursa kimse görmese de biz görürüz, herkes sussa da biz susmayız! Takipteyiz.

CB Erdoğan düşmanı Uğur Dündar, Erdoğan'ın 20 yıldır girdiği her seçimi kazanan başarılı bir lider olduğunu Millet İttifak'ına hatırlattı ve anketlere aldanıp sakın kazandık havasına girmeyin diye de uyardı. Peki, radikal muhalif Uğur Dündar, niye bu iyiliği CB Erdoğan'a yaptı? Bekir Bozdağ ile bazı AK Partililerin başında Kipa ile Ağlama Duvar'ında poz veren eski GKB İlker Başbuğ'a açtıkları davayı geri çekmelerinin katkısı olmuş mudur?

İsrail CB Herzog'un ziyareti. İki ülke dışişleri bakanları görüşmesi. Ardından atanan büyükelçiler. ABD'de CB Erdoğan ile Siyonist Yahudi lobileri arasında yapılan toplantılar. CB Erdoğan ile İsrail Başbakanı Lapid arasında gerçekleşen görüşme. İşin içinde İsrail ve Siyonizm varsa bundan rahatsızlık duymamak, işkillenmemek gaflet değilse ihanettir. Herkesin radarı açık, alıcıları da sağlam olsun!

***

Pelikan Örgütü tarafından yeni bir komplo

Süleyman Soylu'ya AK Parti içindeki İsrailci yapılanma Pelikan Örgütü tarafından yeni bir komplo kuruluyor. Soylu hakkında, "siyaseti bırakacak" tezviratı kamuoyuna pompalanarak toplumsal baskı oluşturup Süleyman Soylu'yu harcama taktiği devreye sokuldu. Süleyman Soylu'dan kim niye rahatsızlık duyar? Tabi ülke, devlet ve millet düşmanı takiyeci Sabetayist Zümre ve çantacıları hariç!

Seçim öncesi uydurma, safsata anketlerle CB Erdoğan'ı etkileyip 5 büyükşehir belediye başkanını görevinden eden Takiyeci Sabetayist Zümre işbirlikçisi Pelikan Örgütü'nün bu hamlesi yerel seçimlerde AK Parti'ye büyük bedel ödetti. Pelikancıların asıl düşmanı Süleyman Soylu! Çünkü Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, Soylu'nun son derece başarılı terörle mücadelesinden çok rahatsızlar.

***

Müslüman toplum kokuşmuş, çürümüş!

Tağuti, inkarcı, putperest Kemalist vesayet rejimiyle hiçbir problemi olmayan ilahiyatçı İhsan Şenocak, TOKİ'nin son 500 bin konut projesiyle ilgili ödeme sistemine helal değil dedi. Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener de TOKİ'ye dine uygun değil demişti. İlahiyat, tarikat ve cemaatlerin Meral Akşener ile aynı safta buluşmasına koca Türkiye'de sadece biz dikkat çekip itiraz ediyoruz. Müslüman toplum kokuşmuş, çürümüş!

CB Erdoğan, "Kur'an'da hakkında haram olduğuna dair nas var. Bize ne oluyor?" diyerek ayeti referans alıp faize savaş ilan ettiğinde salyangoz gibi kabuğuna çekilen ilahiyat, tarikat ve cemaatler, TOKİ'ye faiz diyerek savaş açtı. Hadi oradan yüzüne tükürülesi Bel'amlar...

***

AK Parti içindeki Amerikancılar

Doğu Perinçek'in, "AK Parti içindeki Amerikancılar, Esad ile görüşmemizi engellediler. Niyetleri Suriye ile ilişkileri denetim altına alıp ilişkileri engellemek, bozmak" şeklindeki sözlerini dikkate almakta fayda var. Peki, kim bu Amerikancılar? (İsrailciler) Esad rejimi ile iktidar adına kim iletişime geçtiyse onlar!

***

Ey Saadetçiler... Kendinizle ne kadar gurur duysanız azdır!

Saadet Partisi kabuk yönetimi ile Saadetçilerin oy verip, "AK Parti'ye İstanbul'u biz kaybettirdik" diyerek baş tacı ettikleri Ekrem İmamoğlu ve eşi, Siyonist proje olan eşcinsel imamın Türkiye'de sponsoru olmuşlar. Ey Saadetçiler... Kendinizle ne kadar gurur duysanız azdır!

***

Doğru söylüyor Aysever!

Fondaş Tele1'de program yapan Enver Aysever, "Ben Osmanlı torunu değilim, Cumhuriyet çocuğuyum. Ermenilere zulüm yapıldı" dedi. Doğru söylüyor Aysever!

1- Osmanlı torunu değil; İzmirli Kabalist haham Sabetay Sevi'nin torunu Enver!

2- 1915 Ermeni Tehciri kararı alan Osmanlı Devleti değil; Selanik Dönmesi Sabetayist İttihat ve Terakki kadroları. Yani Cumhuriyetin çocukları!

***

TSK'ya karşı üç maymunu oynar mıydı?

Mustafi Amiral Cihat Yaycı, ABD'nin Yunanistan'a yaptığı askeri yığınağı argüman olarak kullanıp , "Yakında Türkiye'ye savaş ilan edilecek. Türkiye çatışmanın hedefi olacak" propagandasıyla topluma korku, endişe, panik ve moral bozukluğu pompalıyor. Oysa ABD ve Haçlı Batı'nın Türkiye ile savaşacak gücü olsa Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz ve Dağlık Karabağ'da TSK'ya karşı üç maymunu oynar mıydı?

***

Millet İttifakı iktidar olsaydı

Muhalefetin ülke ve dünya siyasetinden ne kadar habersiz, kopuk, cahil ve bilgisiz olduğunu; ülkenin, devletin ve milletin menfaatinin nerede olduğunu bilecek liyakatten mahrum kaldığını anlamak için Rusya-Ukrayna savaşına bakmak yeterli. Millet İttifakı iktidar olsaydı şimdi Rusya'ya ambargo uygulayan ABD ve Avrupa gibi enerji, gıda, tedarik zinciri yokluğuna düçar olmuştuk.

***

Esir değişiminde Yahudiler kurtarıldığı için Özgür Demirtaş iktidara teşekkür ediyor

CB Erdoğan'ın keskin karşıtı Zümre ekonomisti Özgür Demirtaş, Rusya ile Ukrayna arasındaki esir değişimi dolayısıyla iktidarı Twitter'dan tebrik etti. Ne var bunda diyebilirsiniz? Kim ne derse desin biz diyeceğimizi diyelim. İsrail ordusu ve istihbaratında görevli personel Ukrayna'da Azak Taburu'nda paralı asker olarak Rusya'ya karşı savaşıyordu. Rusya bu Azak Taburu'nu esir aldı. Esir değişiminde Yahudiler kurtarıldığı için Özgür Demirtaş iktidara teşekkür ediyor.

O.G.

22 Eyl 2022 - 18:51 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.