Batı'nın 2 asırlık zulüm, sömürü, işgal, kan ve gözyaşı hegemonyası tükendi

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Deccal düzeni küresel Siyonist Haçlı Batı egemenliğini kaybediyor. Milli Görüş'ün Yeniden Büyük lider ülke süper güç Türkiye önderliğinde bir Adil Dünya Düzeni inşaa ediliyor. Yahudi illüzyoncu medya ve akademiyası felaket tellalığı yaparak bu gerçeği şimdiye kadar örtmeyi başardı ama hiçbir güç ilanihaye hakkı karanlığa mahkum edemez.

Batı'nın 2 asırlık zulüm, sömürü, işgal, kan ve gözyaşı hegemonyası tükendi, iflas ediyor. Artan enerji maliyetleri ve tedarik sıkıntısı dolayısıyla Almanya'da hastanelerin %45'i kapanmak üzere. Fransa'da fabrikalar kepenk kapatmaya başladı. Belçika'da müteahhit şirketleri tüm yatırımları durdurdu. Kış mevsimi bastırdığında tüm dünya AVRUPA BAHARINA şahitlik edip Batı'nın bitişini izleyecek.

ABD ve Avrupa, Rusya- Ukrayna savaşının ekonomik, sosyal, askeri ve toplumsal olarak kendisini tükettiğini bildiği halde niçin savaşın devamında ısrar ediyorlar? ABD ve Avrupa yöneticilerinin hepsi aptal mı? Elbette değil. O zaman ABD ve Avrupa'yı bile bile iflasa/çöküşe sürükleyen baskın bir derin güç, karanlık oda olmalı değil mi? Bu global güç Dünya Siyonizmi'dir.

Reuters muhabiri CB soruyor. "Biden ile başbaşa görüşmek ister misiniz?" CB Erdoğan cevap veriyor: "Yo, niye? Ben Erdoğan, o Biden!" Erbakan'ın şahsiyetli dış politika vizyonunun en güzel tablosu bu işte.

BM resmi Youtube kanalından canlı yayınladığı BM Genel Kurul toplantısıyla ilgili konuşma yapacak önemli 36 ülke içinde yer alan Türkiye'yi listenin başına koydu! Yani BM için 1 numara artık ABD değil, Türkiye; Biden değil, Erdoğan! Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası bu muhteşem başarıyı da diğer başarılar gibi karartıp üstünü örtecek.

***

Akşener ile tarikatlar söylem birliğinde... 

Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener, “TOKİ dini olarak yanlış” demiş. Ülkemizdeki tarikat ve cemaatler de TOKİ'nin sosyal konut projesini haram ilan etti. Meral Akşener ile tarikat ve cemaatlerin söylem birliği içinde olması tesadüf mü? Yoksa bu birlik, Akşener ile tarikat ve cemaatlerin aynı güç odağından emir aldıklarının bir göstergesi mi? Sizce hangisi?

Anıtkabir'e iman tazelemek için gidecek kadar radikal bir dinci olan Sabetayist Dönme Meral Akşener, TOKİ'yi dine uygun değil diyerek küffar ilan etti. Oysa TOKİ'nin dar gelirli vatandaşlar için hazırladığı 500 bin konut projesi ev sahibi olmayan fakir, fukara ve yoksullar için büyük umut kaynağı oldu. Akşener'in TOKİ düşmanlığı, muhalefetin yaptığı fakir fukara edebiyatında sahtekarlık yaptığının kanıtı değil mi?

Mustafa Kemal'in yazdığı ve İslam'a, Kur'an'a, Hz Muhammed'e (SAV), Müslümanlara hakaret edilen “Medeni Bilgiler Kitabı’nı okullarda ders kitabı yapacağız” diyen Meral Akşener'e karşı üç maymunu oynayan tarikat ve cemaatler, TOKİ aleyhtarlığında Akşener ile bir olup haram ilan ettiler. Yıllardır ne diyoruz? Türkiye'deki tarikat ve cemaatler; tağuti, inkarcı, paganist Kemalist statüko imalatıdır!

Faizci kapitalist sisteme karşı faizsiz Adil Düzen ekonomisini savunan Erbakan yerine faizci kapitalist sisteme entegre parti ve liderlere oy verip devamını sağlayan ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin, TOKİ konutlarıyla ilgili ödeme sistemine faiz diye karşı çıkmaları münafıklığın Hz. Adem'den (AS) itibaren ulaştığı en yüksek zirvedir.

Ateist Dilbilimci Sevan Nişanyan: "Türkiye'de Atatürkçülük ahlaki yozlaşmışlığın ve insani bağnazlığın en aşırı ucudur. Kendini Müslüman sayan ve beş vakit namazında olan insanlardan her zaman pozitif, dostane ve sempatik yaklaşımlar gördüm. Düşmanlığı, devletin simgesi olan diktatörü kendilerine Ata belleyen Atatürkçülerden gördüm. Atatürkçülerle en ufak bir insani ilişkinin olduğuna inanmıyorum."

***

Zümre Soylu'dan kurtulmak istiyor!

Takiyeci Sabetayist Zümre mensubu Hadi Özışık, Süleyman Soylu'nun 2023'te siyaseti bırakacağını söyledi. Süleyman Soylu, takiyeci Sabetayist Zümre'nin CB Erdoğan'dan sonra AK Parti içinde hedef aldığı 6 isimden biri. (Fahrettin Altun, Şahap Kavcıoğlu, Nureddin Nebati, Mustafa Şentop, Hulusi Akar) Süleyman Soylu'dan kurtulmak isteyen Zümre, hakkında yalan ve manipülatif haber yaparak toplumsal baskı oluşturup Soylu'dan kurtulmak istiyor.

Süleyman Soylu, "Biz yalnızca PKK, YPG/PYD terör örgütlerini değil onların arkasında ki ABD ve AB'yi de yeniyoruz" dedi. Sokakta ki sıradan vatandaşın bile ifade etmekten çekindiği gerçeği söyleyen İçişleri Bakanı'nı takiyeci Sabetayist Zümre ister mi hiç?

***

SP ve YRP'nin Milli Görüş'e ihaneti

İsrail ve Türkiye'deki İsrail (Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi), Erbakan'ın kalkınma projelerini tek tek bitiren, üstün teknolojiye dayalı savunma sanayi hamlesini zirveye çıkaran, şahsiyetli dış politika vizyonunu uygulayan, Ayasofya'yı ibadete açan, Taksim'e Cami yapan CB Erdoğan ve AK Parti'ye karşı SP kabuk yönetimi ile palyaço YRP'yi de üstelik de Milli Görüş adına tepe tepe kullanıyor.

SP ile YRP'ye açık çağrı. Erbakan, dijital video mecralarında da yayınlanan bir konuşmasında şöyle diyor: "Birgün Ayasofya'nın minarelerinden ezan sesi duyarsanız biliniz ki bu ülkede Milli Görüş iktidar olmuştur." Ayasofya'da ezan sesi yükseliyor mu? Evet. Peki, iktidarda kim var? Erbakan mı yanılıyor; yoksa SP ile YRP, Milli Görüş'e ihanet mi ediyor?

Tahir Şimşek diye biri sözde anket yapmış ve CB Erdoğan ile F. Erbakan yarışırsa kime oy verirsiniz diye sormuş ve %54 Fatih çıkmış. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi, CB Erdoğan'dan kurtulmak için Fatih Erbakan ve YRP'sini de aparat gibi kullanıyor. Çünkü Fatih Erbakan'ın YRP'sini takiyeci Sabetayist Zümre finanse ediyor. E dolayısıyla parayı veren de düdüğü çalıyor. Böyle bir sonucun yalan, palavra, safsata, algı operasyonu olduğunu ilkokul seviyesindeki çocuk zekasına sahip herkes bilebilir.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, Osmanlıya hakaret ettiği için Tunç Soyer'i ve İBB CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı'yı eleştirdi diye Eyüpsultan İlçe Başkanı Emre Ustaosmanoğlu'nu görevinden aldı. Osmanlıyı savunmanın suç olduğu SP kabuk yönetimine hala Milli Görüş diye itaat eden varsa ya ahmak ya da haindir. Hem ahmaklar hem de hainler toplumun cüruf takımıdır.

***

karanlık inine girilme vakti gelmedi mi?

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi kurduğu Kemalcı vesayet rejimi ile ülkeyi ilelebet yönetmek için, "Küçük olsun bizim olsun" mottosu ile ülkenin kalkınmasını, büyümesini, güçlenmesini ve gelişmesini isteyen Vecihi Hürkuş, Nuri Killigil, Nuri Demirağ, Şakir Zümre, Erbakan, T. Özal ve CB Erdoğan'a yapmadığı düşmanlık kalmadı. Üstelik ülkenin geri kalmışlığının suçunu da İslam'a Müslümanlara yükledi. Takiyeci Sabetayist Zümre'nim karanlık inine girilme vakti gelmedi mi?

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının yıllardır gündemde tuttuğu bir konu var! Türkiye'nin ekseni kayıyor! Ne demek bu? "Türkiye, Siyonist Haçlı Batı'dan özgür ve bağımsız bir devlet oldu!' Türkiye'nin ekseni kaymıyor! Gerçekte olan Türkiye kendi eksenini kuruyor!
Ordusu ile muzaffer olan dünyada tek ülke Türkiye. ABD ve müttefik Haçlı ülkeleri Irak ve Afganistan'da mağlup olup çekildi. Rusya, Ukrayna'da ciddi kayıplar veriyor, bataklığa saplandı. Avrupa'da ordusu olan devlet zaten yok gibi. Oysa Türkiye ve TSK; Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Libya, Dağlık Karabağ , Somali ve Katar'da zafer üstüne zafer kazanıyor elhamdülillah.

***

Bu işte bir yanlışlık olmalı!

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası her gün MİT'in terör örgütlerine yönelik operasyon haberlerini topluma servis ederek Hakan Fidan'ın PR'ını yapıyor. Takiyeci Sabetayist Zümre bir amacı, niyet ve hedefi olmazsa hiç kimsenin PR'ni böyle bedavaya yapmaz, kendini kullandırtmaz.

Takiyeci Zümre medyasına göre terör örgütlerine operasyon düzenleyen sadece MİT. Ama şehid haberlerinde yalnızca TSK var! Bu işte bir yanlışlık olmalı!

***

Sessizliğin sebebi bu mu?

İran'da İsrail, ABD ve Haçlı Batı işbirlikçisi Şii Molla rejimine karşı halk isyanı çığ gibi büyüyerek artıyor. Ancak küresel sermaye medyası ile takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası İran'daki halk isyanına karşı oto sansür uyguluyor. Oysa Turuncu Devrimler ile Arap Baharı isyanlarına karşı ne kadar da istekli, arzulu ve coşkulu idiler. Yoksa İran'daki halk ayaklanmasının arkasında George Soros yok mu? Sessizliğin sebebi bu mu?

***

Doğu Perinçek'in Şam'da Esad ile yapması gereken görüşme ertelendi

Türkiye ile Suriye arasında normalleşme adımları çerçevesinde Doğu Perinçek'in Şam'da Esad ile yapması gereken görüşme ertelendi. Perinçek, AK Parti içindeki Amerikancıların, rejime, "Önce bizimle görüşün. Sonra Perinçek ile" dayatmasını yaptıklarını söyledi. AK Parti içindeki Amerikancıların bozmak, engellemek için Suriye ile olan ilişkileri de denetimleri altına almak istediklerini ifade etti.

Ben bunun doğruluğuna %100 inanıyorum. Bir farkla. AK Parti içindeki Amerikancılar değil, İsrailciler bu ziyareti engellemiştir.

O.G.

21 Eyl 2022 - 19:14 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.