Bu, KKTC'nin resmen Rusya tarafından tanınması anlamını taşıyor

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Rusya, KKTC'ye direk uçuşlara başlıyor. CB Erdoğan'ın da açılışına katılacağı Yeni Ercan Havalimanı 15 Kasım'da faaliyete geçiyor. Rusya'nın uçuşlar için havalimanı açılışını beklediği yazıldı çizildi. Bu, KKTC'nin resmen Rusya tarafından tanınması anlamını taşıyor. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyasının neden Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkileri zehirlemek istediğini anlıyor musunuz?

İsrail ve ABD'nin Yunanistan'dan sonra GKRY'ni de silahlandırmaya başladığı bir süreçte, Rusya KKTC'nin tanınması anlamına gelecek KKTC'ye direk uçuşlara başlıyor. Türkiye ile Rusya'nın tek güç merkezinden yönetildiğinin en güzel göstergesidir bu gelişme. Türkiye ve Rusya, küresel Siyonist Haçlı Batı'ya karşı birlikte hareket ediyor.

***

MOLLA REJİMİ BİN YILLIK Şİİ/ SİYONİST HAÇLI İTTİFAKI'NIN KADİM TEMSİLCİSİ!

İran'da gözaltında ölen kadın yüzünden rejime karşı halk isyanı başladı. Bu isyanın arkasında İsrail veya ABD var diyenler gerizekalı değilse CIA/MOSSAD'ın kullanışlı unsurlarıdır. Çünkü İran'daki Molla rejimi bin yıllık Şii/ Siyonist Haçlı ittifakı'nın kadim temsilcisi. İsrail ve ABD'nin en son isteyeceği şey, İran'daki Molla rejimi zora sokmak. Peki, neler oluyor? İran'ın Azerbaycan ve Türkiye'ye karşı tutumunda aramak lazım olup biteni!

İsrail, ABD ve Haçlı Avrupa için en büyük tehdit ve tehlike, yükselen küresel süper güç Türkiye'nin ortadan kaldırılması. Siyonist Haçlı Batı'nın bu konuda en büyük destekçisi de tarihte olduğu gibi Şii Molla rejimi! İran'daki İsrail işbirlikçisi Molla rejimine karşı halkı isyana teşvik edecek bir CIA veya MOSSAD yok. Ama artık küresel süper güç lider ülke Türkiye gerçeği var!

***

KEMALCILAR’IN "BATI'DAN UZAKLAŞIYORUZ" TRAVMASI NEYİN NESİDİR?

Selanik Dönmesi Sabetayist CHP'li Ünal Çeviköz, mandacılığın vücut bulmuş hali, paryalığın en güzel tablosu, köleliğin simgesi... En son şöyle yumurtlamış: "Şangay İşbirliği Örgütün üyelik Türkiye'yi Batı'dan koparır!" Mustafa Kemal ülkeyi emperyalizm'in işgalinden kurtardı diye kahraman değil mi? Peki, Kemalcılar arasındaki Batı'dan (emperyalizmden) uzaklaşıyoruz travması neyin nesidir?

"Atatürk ülkeyi İngiliz işgalinden kurtardı" diyerek 99 yıldır Kemalcılık yapan Atatürkçüler; İngiliz Kraliçesi’nin cenazesini katılmadı diye CB Erdoğan'a yükleniyorlar. Ulan İngiliz hükümeti, muhalefeti, medyası ve akademiyası bile CB Erdoğan'ı suçlamazken; size ne oluyor takiyeci Sabetayist Zümre İngiliz uşakları!

99 yıldır Kemalcılar ne diyor? “Biz bu ülkeyi İngiliz işgalinden kurtardık öyle kurduk!” Madem öyle o zaman İngiliz Kraliçesi’nin cenazesine katılmadı diye niye CB Erdoğan'a saldırıyorsunuz İngiliz uşakları!

***

SABAH GAZETESİ ZATEN DAMAT BEYİN BASIN BÜLTENİ GİBİ ÇIKIYOR!

Takiyeci Sabetayist Zümre, damat Berat Albayrak'ta öyle bir maden bulmuş ki asla vazgeçmiyor. CB Erdoğan'ın hazır sırtındaki bu yükten kurtulmuşken ne yapıp edip yine sırtına bu yükü yüklemenin gayreti içinde. Bu konuda yandaş medyayı da mükemmel kullanıyor takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi. Sabah Gazetesi zaten damat beyin basın bülteni gibi çıkıyor.
Pelikan Örgütü'nün medya adresi Sabah'ın Ankara Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, damat Berat Albayrak ile ilgili yazısında öyle bir dalkavukluk yapmış ki mezardaki dalkavuklar ters dönmüştür. CB Erdoğan ve AK Parti muhalifleri bile damat beyi arıyormuş. İyi de bu muhalifler niye damat beyi arıyor? Niye olacak, CB Erdoğan'ı vurmak için damat beyin varlığı, takiyeci Sabetayist Zümre için önemli bir aparattı. Bunu geri istiyorlar.

***

Milli Gazete, İsrail'in büyükelçi atamasına, "Siyonizm'in elçisi geldi" diye haber yapmış. Oysa Siyonizm, Türkiye'de hiçbir zaman elçisiz kalmadı. Erbakan ve Milli Görüş'ün ezeli ve ebedi düşmanlarıyla aynı safta olan SP kabuk yönetimi ile Milli Gazete, Türkiye'de Siyonizm'in elçiliğini yapıyordu zaten!

***

Rusya'ya tavır alacağım diye Türkiye'yi güçlendirmek

Batı'da en büyük sıkıntı devlet adamı olmayışı. Siyonizm tüm Avrupa'yı siyasette tam bir çoraklığa mahkum etmiş. Avrupa, Ukrayna savaşı bahanesiyle Ruslara sınırları kapatıyor. Ama bu tam bir salaklık ve ahmaklık. Zira bu karar milyonlarca Rus turistin mecburi adresi olarak Türkiye'yi tercih etmesine yol açıyor. Rusya'ya tavır alacağım diye Türkiye'yi güçlendirmek Batı açısından tam bir akılsızlık.

***

CHP'li vekillere ait sözler ulusal gündem oldu

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Elazığ ziyaretinde bilboardlara asılan ve CHP'li vekillere ait sözler ulusal gündem oldu. Elazığ'da bu projeyi düşünecek ve tatbik edecek AK Parti dahil hiçbir parti de böyle bir akıl ve şuur yok. Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Selanik Dönmesi Sabetayist Kemalcılar ile iktidar kavgası içinde olduğu malum. Elazığ'da varlığını hala sürdüren Sabetayist Zümre ancak böyle bir organizeyi yapabilir.

Talat Paşa hatıratında tehcirle sürgün edilen Ermenilerin yerine Selanik göçmeni 174 ailenin Elazığ'a yerleştirildiğinden bahsediyor. Bu ailelerin büyük çoğunluğu zenginleşip büyükşehirlere göç etse de mutlaka arkalarında temsilci bırakmışlardır. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Elazığ ziyaretinde bilboardlara asılan afişlerin arkasında bu takiyeci Sabetayist Zümre'yi aramak lazım.

Yılmaz Özdil, Muharrem İnce, Deniz Yurdakul, Nevşin Mengü, Ayşenur Arslan, Cüneyt Özdemir, Mine Kırıkkanat niye “Bu CHP Atatürk'ün CHP'si değil” diye yıllardır ciyak ciyak ötüyor? Bunların hepsi ahmak mı? Yoksa CHP'nin eskisi yenisi yok hepsi aynı diyenler mi siyasi ahmak?

Dersimli Kılıçdaroğlu'nun yeni CHP'si ile Selanikli Sabetayist Kemalcı eski CHP arasında var olan iktidar savaşını yazınca hemen herkes anında, "samimiyet" testine başlıyor. Ne kadar büyük bir saçmalık. Yani şimdi AK Partililerin hepsi samimi Erdoğancı, MHP'lilerin tamamı samimi ülkücü, SP'lilerin hepsi samimi Milli Görüşçü, HDP'lilerin tamamı samimi PKK'lı, İP'sizlerin hepsi samimi milliyetçi de bir samimi olmayan CHP öyle mi? Samimiyet testinde kirli olmayan kap yok beyler bayanlar.

O.G.

20 Eyl 2022 - 18:58 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.