ŞU ABD'NİN HALİNE BİR BAKIN

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Şu ABD'nin haline bir bakın
  • Allah'ın izniyle artık Türkiye'ye zeval yok
  • İşte Allah söyletirse böyle söyletir
  • Her konuda açıkça Türkiye karşıtı bir ihanetçi söylem geliştiriyor
  • Toplum şartlandırıldığı anlayışlar dışında yeni bir anlayışı, kavrayışı içselleştiremiyor

***

Fahişeler çaptan düşünce randevu evi açarlarmış... ABD de bütün savaşları kaybederek artık savaşamaz hale gelip çaptan düşünce savaş kışkırtıcılığı yapmaya başladı. Önce Rusya-Ukrayna Savaşını kışkırttı. Başta Ukrayna bütün Avrupa'nın başını belaya soktu. Şimdi de Ermenistan'ı Azerbaycan'a saldırtarak barış görüşmelerine darbe vurdu. Yunanistan'a üsler kurarak, Dedeağaç'ta yığınak yaparak Türkiye'ye saldırtma ve iki NATO ülkesi arasında savaş çıkarma planları yapıyor. Siyonizm'in savaş aygıtı, tek dişi kalmış ABD canavarı çıkardığı fitne fesatla, savaş goygoyculuğu yaparak dünyanın baş belası olmaya devam ediyor.

Siyonist Haçlı Batı'nın truva atı takiyeci Zümre Oligarşisi girdiği bütün savaşları kaybedip okyanus gerisine çekilmek zorunda kalan ABD'yi illüzyoncu medya ve akademiyasıyla sopa gibi göstererek Türkiye'yi dizayn etmeye çalışıyor. Toplumu korku ve endişeye salarak istikrarı bozmaya, kalkınma hamlelerine ve ekonomik girişimlere darbe vurmaya, beşinci kol görevi yapmaya çalışıyor. Artık kesnizani takiyeci Zümre'nin inine, karanlık odasına girmek kaçınılmaz hale gelmiştir.

Takiyeci Zümre'nin illüzyoncu medya ve akademiyayla tehdit unsuru gibi gösterip Türkiye'yi İsrail'in isteklerine boyun eğdirtmeye çalıştığı şu ABD'nin haline bir bakın: Vietnam'da savaşmış yenilip çekilmiş. Somali'yi işgal etmiş bir direniş örgütüne yenilip çekilmiş ve oraya Türkiye yerleşmiş. Bütün müttefikleriyle birlikte Irak'ı işgal etmiş 6 bin asker 7 Trilyon Dolar kaybedip çekilmek zorunda kalmış ve ülkeyi düşmanı ilan ettiği İran'a teslim etmiş. Afganistan'ı işgal etmiş Taliban Örgütüne yenilmiş apar topar ülkeden çekilmiş. Afganistan'a da Türkiye yerleşmiş. 14 Arap ülkesiyle Katar'ı kuşatmış, Katar Türkiye'nin desteğiyle kuşatmayı dağıtıp püskürtmüş. Şimdi bu ABD mi Türkiye ile savaşacak, Zümre Oligarşisini yönetime yeniden getirecek? Takiyeci Zümre'nin inine girilmeli illüzyoncu medya, akademiyanın çanına ot tıkılmalıdır artık.

En son 15 Temmuz kanlı darbe girişimini yüzüne gözüne bulaştıran.. Türkiye'nin Suriye'de gerçekleştirdiği 5 askeri harekata karşı hiçbir şey yapamayan.. TSK'nın Irak'taki operasyonlarına mani olamayan.. Sözde süper güç olarak kanlı terör örgütü PKK'yla alçakça ittifak kuran.. Türkiye'nin Balkanlardaki girişimlerine seyirci kalan bir ABD'yi takiyeci Zümre Oligarşisi tehdit unsuru gibi kullanarak oligarşik, vesayetçi statükosunu yeniden kurmaya çalışıyor. Oysa Türkiye üzerinde hiçbir emelini gerçekleştiremeyen İsrail ve ABD'nin tek umudu bu takiyeci Zümre truva atıdır.

***

Allah'ın izniyle artık Türkiye'ye zeval yok

Müstemleke tipi uydu ülkelerin işbirlikçi yöneticileri hep aynıdır. ABD Gürcistan'ı Güney Osetya'yı işgale kışkırttı. Sonra Rusya bütün ülkeyi işgal edip Osetya'yı ilhak etti. Cumhurbaşkanı Saakaşvili Ukrayna'ya kaçıp vali oldu. ABD Ukrayna'yı Rusya'ya karşı kışkırttı ülkenin yarısı Rusya'nın işgaline girdi. Şimdi Yunanistan'ı Türkiye'ye karşı kışkırtıyor. İşbirlikçi Yunan yönetimi Türkiye ile savaşa girmekle başına neler geleceğini bile düşünebilecek konumda değil. Allah'a çok şükür ki Erbakan Milli Görüş cihadıyla Türkiye'yi Siyonist Haçlı Batı'nın truva atı Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisi yönetiminden kurtarıp özgür, bağımsız, lider Yeniden Büyük Türkiye konumuna getirdi. Allah'ın izniyle artık Türkiye'ye zeval yok.

***

İşte Allah söyletirse böyle söyletir

Düşünün.. Kenan Evren'in savcısının oğlu CHP'li İzmir BŞB Başkanı Tunç Soyer 9 Eylül'ün 100. Yılında bir afiş hazırlatıyor ama ne afiş! "Barışın 2. Yüzyılı" diyor. İşgal ordularıyla savaşmadık; barış yaparak TC'yi kurduk diyor. Yani büyük taarruz yalan.. Dumlupınar meydan muharebesinin aslı yok, 30 Ağustos Zaferi yalan. Düşmanın denize döküldüğü bir kuyruklu yalan. Yıldırım orduları palavra. Evet, en değme Atatürk düşmanları, en aşırı TC karşıtları böyle bir iddiada bulunamadılar. Hiç kimse 100 yıllık tiyatroya karşı KRAL ÇIPLAK diye böyle haykırmadı. İşte Allah söyletirse böyle söyletir.

***

Her konuda açıkça Türkiye karşıtı bir ihanetçi söylem geliştiriyor

Takiyeci Zümre medya ve akademiyası Siyonist Haçlı Batı işbirlikçiliğinde o kadar küstahlaşıp pervasızlaştı ki, her konuda açıkça Türkiye karşıtı bir ihanetçi söylem geliştiriyor. Milli ruh kökünden koparılmış, Batı hayranı, gâvur âşığı ne idüğü belirsiz bir kitle üzerinden siyaset yaparak Cumhur İktidarını devirme çabası sergiliyor. Takiyeci Zümre'nin inine, karanlık odaya da girilmesi artık kaçınılmaz olmuştur.

***

Toplum şartlandırıldığı anlayışlar dışında yeni bir anlayışı, kavrayışı içselleştiremiyor

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının algılarla, manipülasyonlarla, tahrik ettiği aidiyet duygularıyla dezenformasyon manyağı yaptığı toplum şartlandırıldığı anlayışlar dışında yeni bir anlayışı, kavrayışı içselleştiremiyor. Ne İngiliz Temel'in Saadet Partisi'ni takiyeci Zümre kontrolüne sokup Milli Görüş karşıtı politikalar izlemesinin, söylemler geliştirmesinin farkına varabilmekte.. Ne de Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'yi takiyeci Zümre'nin Siyonist Haçlı Batı işbirlikçisi kurucu felsefesinden uzaklaştırıp milli ve yerli bir Türkiye partisi haline getirme çabasını anlayabilmektedir.

O.G.

19 Eyl 2022 - 19:56 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.