1000 yıllık İngiliz Kraliçesine ağıt yakıyor

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün yorumu…

İngiltere Kraliçesi'nin ölümüne dünyada İngiliz medyası kadar üzülüp ağlayan ve bütün haber kanallarında saatlerce canlı yayınlarla Kraliçe'yi hayırla yad eden tek medya var; takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası.

1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetinin hanedanına kuduz gibi hırlayan takiyeci Sabetayist Zümre, 1000 yıllık İngiliz Kraliçesine ağıt yakıyor. Nasıl yakmasın? Takiyeci Sabetayist Zümre, Payitaht İstanbul'u işgal eden İngiliz Ordusunun himayesi altında Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimini kurdu...

Neden böyle? Çünkü Dünya Siyonizm'inin emri ile İngiltere'ye kurdurulan 1923 eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi kurucu iradesi takiyeci Sabetayist Zümre idi. TC bir İngiliz sömürgesi olarak tasarlandı.

İngiltere'de 1000 yıllık Kraliyet hanedanlığı var. İsveç'te, Norveç'te, Danimarka'da, Hollanda'da, İspanya'da, Belçika'da Kraliyet hanedanlığı devam ediyor. Peki, 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetini yöneten Osmanlı Hanedanlığı nerede? Eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimi, Osmanlı hanedanını 1000 yıllık düşman Haçlı Batı'ya sürgün edip hepsini açlıktan, yoksulluktan, sefaletten ölüme mahkum etti.

Tağuti, inkarcı, putperest Kemalist vesayet rejimi, paganist eğitim sistemi ile ölen İngiltere Kraliçesi'ne başsağlığı dileyen ama 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetine küfreden iki ayaklı zombi nesil yetiştirdi!

Abdullah Gül'e İngiltere Kraliçesini argüman olarak kullanıp itibar suikasti yapan AK Partililer; CB Erdoğan'ın İsrail CB Herzog ile Beştepe Külliyesi'nde verdiği fotoğrafa sessiz kaldılar. Niyetim CB Erdoğan'ı suçlamak değil. Yapılan ilkelliği, bönlüğü, banallığı kıyas yoluyla kitlelere anlatabilmek. Sonuçta İsrail CB Herzog, İngiltere Kraliçesi'nden daha iyi birisi değil!

Siyasi kişilikleri ziyaret ettiği ülkelerin yöneticileri ile çektikleri fotoğraflar üzerinden yargılamak, suçlamak holiganizm ve fanatizm siyasetinin zirveye çıkmış hali olsa gerek. Abdullah Gül, İngiltere Kraliçesi ile çektirdiği fotoğraflar üzerinden kara propaganda saldırısı altında. Bu vasatlığı, banallığı ve bönlüğü yapanların AK Partili olması ayrı bir üzüntü kaynağı. Yazık gerçekten yazık.

İngiltere Kraliçesinin Türkiye'deki hampaları, Abdullah Gül aday olursa CB Erdoğan'ı tercih ederiz diye yazsınlar ama Abdullah Gül, Kraliçe'nin adamı ilan ediliyor. Kim bu Kraliçenin hampaları? Tayfun Atay, Hasan Pulur, Can Ataklı, Mine Kırıkkanat, Yilmaz Özdil, Ufuk Büyükçelebi, Muharrem İnce.

Cumhurbaşkanı adaylığı ilan edildiğinde, İngiltere Kraliçesinin Türkiye'deki uzantıları tarafından, " Hanımı başörtülü birisi Çankaya Köşküne çıkamaz" diye yoğun bir karalama kampanyasının hedefi olan Abdullah Gül, bugün Kraliçenin adamı ilan ediliyor. Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasının propaganda gücüyle narkozlayıp şartlandırdığı kitlelere gerçeği anlatmak, deveyi ırmaktan geçirmekten daha zor!

CB Erdoğan, Cuma namazı çıkışı, "Kraliçe'nin cenaze törenine katılacak mısınız?" sorusuna, "Programlar elverirse katılmayı düşünüyorum?" cevabını verdi. Abdullah Gül'ü linç eden sosyal medyadaki müsamere takımı bakalım şimdi ne yapacak?

***

Özgür Özel bunu bilmez mi?

CHP'deki Selanik Dönmesi Sabetayist ekipten olan Özgür Özel, iktidara hitaben, " Biden ve Putin sizi kurtaramaz" şeklinde kusmuş. Bunlar iyice akıldan oldular. Oysa CB Erdoğan ve AK Parti'yi devirmek için muhalefete daha fazla destek vereceğini açıklayan ABD Başkanı Biden değil miydi? Özgür Özel bunu bilmez mi? Bilir bilir de tipik çıfıt kurnazlığı işte.

CHP'nin sözcüsü Sözcü ile iP'sizlerin sözcüsü Yeniçağ manşetten ABD'nin sınırda YPG/PYD terör örgütü ile tatbikat yaptığını yazmış. Bu haber üzerinden iktidara yükleniyorlar. Oysa Türkiye'nin Suriye'ye düzenlediği Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Zeytin Dalı askeri operasyonlara yönelik en sert suçlama ve yıpratma kampanyasını CHP ve İP; Sözcü ve Yeniçağ yaptı.

***

Çamlıca Camii'ne israf deyip saldıran Karazangoçoğlu İngiliz Temel değil miydi?

Milli Gazete'nin işsizlikten canı sıkılmış olmalı ki, manşetten Üsküdar'daki Yeni Valide Camii'nde çalınan Kabe örtüsü ile çerçevesinin peşine düşmüş. Çamlıca Camii'ne israf deyip saldıran Karazangoçoğlu İngiliz Temel değil miydi? Ayasofya'yı önce gece kulübü, sergi salonu yapmak isteyen ancak yemeyince müzeye döndüren CHP zihniyeti ile birlik olan SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete değil mi?

Erbakan ve Milli Görüş'ün en büyük hedeflerinden birisi olan Ayasofya'yı ibadete açan CB Erdoğan ve AK Parti'ye karşı, Ayasofya'yı müze yapan takiyeci Sabetayist Zümre Kemalcı vesayet rejimi ile dayanışma içinde olan Milli Gazete, Üsküdar Yeni Valide Camii'nden Kâbe örtüsü ile çerçevesinin çalınmasına çok üzülmüş ve peşine düşmüş.

***

Bunu ben değil; Hırvatistan cumhurbaşkanı söylüyor

Hırvatistan CB Milanoviç: " Türkiye dirençli ve başarılı. İlla ki kurallar vardır ama yeni kuraları da sadece zeki ve cesur olanlar getirir!

Türkiye kime karşı dirençli ve başarılı? Küresel Siyonist Haçlı emperyalizm'ine.

Türkiye, kurulu Siyonist sistemin kurallarına karşı dünyada yeni kurallar getirebilen tek ülke.

Bunu ben değil; Hırvatistan cumhurbaşkanı söylüyor.

***

Millet İttifak'ından bir halt olmayacağını anladılar

İsmail Saymaz, Şirin Payzın, Nevşin Mengü, Barış Yarkadaş, Şahan Gökbakar bile Millet İttifak'ından bir halt olmayacağını anladılar. Tek anlamayanlar devşirilmiş, mankurtlaştırılmış Saadetçiler.

Eski CHP'li vekil Barış Yarkadaş, açıktan HDP'yi dışlayıp derinden HDP desteğiyle kazanılan belediyelerden ihale alan İP'sizlerin bir kısmını deşifre etti. Ne olacak? İP'te tek bir yaprak bile yerinden kımıldamaz. Çünkü takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin desteklediği bir parti bataklığa dönüşse bile altın muamelesi görür.

***

Sokak köpekleri

Sokak köpekleri her gün onlarca Müslümanı katletse Türkiye'de kimsenin kılı kıpırdamaz. Ne zaman sokak köpekleri Selanik Dönmesi Sabetayist Zümre mensubu bir kaç kişiye saldırır ve zarar verirse işte o zaman Türkiye'de sokak köpeği sorunu kalmaz. Sokak köpekleri Tuğba Altıntop'a saldırmışlar. Bu bir...!!!

O.G.

09 Eyl 2022 - 19:03 - Şehir



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Sadık Kaan Gündem - Günümüzde ingiltere göçmenlere GPS takacak kadar garip bir ülkedir. Eğer göçmenleri takip edeceksiniz bunu istihbaratınız ile gizlice yaparsınız.

İsrail'de birileri göçmenlere GPS takmak gibi zihni sihir işi aptalca bir uygulama yapmaya kalktığı an MOSSAD tarafından acımasızca infaz edilir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Eylül 21:45


Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?