6'lı masa kurgusu başlamadan bitti

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün yorumu…

Siyon yıldızı 6'lı masa diye bir fenomen artık yok hükmünde. Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi mensubu medya ve sanat çevreleri de 6'lı masaya saldırmaya başladı. Milli Görüş derin dünya devletinin üstün siyasi aklı, İsrail'in üst aklını yine tuş etmeyi başardı. İsrail'in bir projesi daha çöktü.

6'lı masada bulunan partner partilere mensup isimlerin son 3 gündür birbirlerine karşı yaptıkları sert suçlama ve yolsuzluk ithamlarından da belli ki masa dağıldı. Asıl soru, 6'lı masa projesi dağılan takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin 2023'e nasıl hazırlandığıdır? 2023'e doğru nasıl bir hamle yapacağıdır? Ne düşünüyor? Ne planlıyorlar? Sandıktan umut yok!

Her zaman ifade ettiğimiz gerçek olağan görüntüsü ile güneş gibi ortaya çıktığı için önemine binaen tekrar hatırlatmakta fayda var. 6'lı masayı dağıtan Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylıkta ki ısrarcı tutumu. Kılıçdaroğlu bunu niye yapıyor? Çünkü Kılıçdaroğlu bir Dersimli! Takiyeci Sabetayist Zümre'nin kurduğu Kemalist statüko ile arasında kan davası var!

2023 yaklaşırken, 6'lı masa kurgusu başlamadan biten takiyeci Sabetayist Zümre, CB Erdoğan ve Cumhur İttifakı'nın bir 5 yıl daha iktidarına asla dayanamaz. Dağılır, yok olup çöplüğe dönüşür. Peki, nasıl bir hamle yapacak? Ya, " benden bu kadar, yeter artık" deyip Milli Görüş derin devletine diz çökecek, ya da beklenmedik bir çılgınlık deneyecek! Ancak bundan önceki tüm çılgınlıkları aleyhlerine sonuçlandı.

***

Ulemaissu tayfası

Tağuti, inkarcı, paganist küresel Siyonist düzen ile takiyeci Sabetayist Zümre Kemalist statüko güdümlü, cihad şuuru olmayan, hak'kı üstün tutmayan, zalim ve zulüm ile mücadele etmeyen, İslam'ı sadece kılık kıyafete, şekil ve görüntüye indirgeyen cerbezeci, madrabaz, şöhret manyağı ulemaissu tayfası, 2023'e yaklaşırken yine Selanik Dönmesi medya ve akademiya'nın baş rolünde oynamaya başladı.

Refah-Yol'da Erbakan'a karşı Ali Kalkancı, Müslüm Gündüz, Fadime Şahin tiyatrosunu kurgulayıp narkozlanmış/şartlandırılmış kitleleri laiklik diyerek sokağa döken İsrail ve takiyeci Sabetayist Zümre benzer bir kabareyi CB Erdoğan için de kurguluyor. Tağuti, paganist Kemalist statüko imalatı tarikat ve cemaatlerin ulemaissu kadrosu idiot, süfli, arkaik, ilkel ve bayağı fikirlerini gark ettiği videolar raftan indirildi!

***

Brüksel iflas etti

Avrupa Birliği'nin başkenti Brüksel'in bulunduğu Belçika ana muhalefet lideri, "ülkemiz ekonomik olarak iflas etti. İkinci Yunanistan olduk" ifadelerini kullandı. Dünya'nın en tehlikeli iç ihanet örgütü takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin binbir türlü yıkıcı kampanya ve provokasyonlarına rağmen Türkiye'nin dünyada yükselen küresel güç olarak parlaması tam bir mucizedir.

***

Doğu Perinçek, 2023'e yaklaşıldığı süreçte, " U" dönüşü yaptı

Düne kadar, CB Erdoğan ve AK Parti iktidarıyla paralel bir çizgi izleyen Doğu Perinçek, 2023'e yaklaşıldığı süreçte, " U" dönüşü yaptı. Çünkü hem kendisi hem de AK Parti için en doğrusu bu. Doğu Perinçek, kamuoyundaki şirret/kötü imajını, olumsuz algısını, sevilmeyen çizgisini Cumhur İttifakı'na bulaştırmak istemiyor.

***

Mersin'de başlayan orman yangını

Mersin'de başlayan ve devam eden devasa boyuttaki orman yangınının ana hedefi, Türkiye- Rusya ortak yapımı Akkuyu Nükleer Santral'ini yakmak! Türkiye'nin Nükleer enerji sahibi olmasından rahatsızlık duyacak tek devlet İsrail'dir! Ancak mutlaka yine kukla, piyon ve taşeron kullanmıştır.

***

Milli Görüş derin devleti, İsrail'in nasıl bir sinsi ve tehlikeli bir düşman olduğunu biliyor

Türkiye ile İsrail normalleşmesini; AK Parti, Beştepe Külliyesi, bürokrasisi ve yandaş havuz medyasını Pelikan Örgütü ile kuşatmış takiyeci Sabetayist Zümre çok arzu etse bile; devletin sahibi Milli Görüş derin devleti, İsrail'in nasıl bir sinsi ve tehlikeli bir düşman olduğunu biliyor. Önemli olan da bu. Gerisi dolgu malzemesi.

***

Arap Ligi Dışişleri Bakanları Konseyinin bildirisi

Arap Ligi Dışişleri Bakanları Konseyi, Türkiye'nin Irak, Suriye ve Libya'daki varlığına son verme çağrısı yapmış. Arap Ligi'nin Filistin işgali ile ilgili aldığı kararlar İsrail'i ne kadar bağlıyorsa; Türkiye'yi de o kadar bağlıyor!

***

Global Compact

Ersin Çelik: BM'ye bağlı, Global Compact" adı verilen iş dünyası örgütlenmesi var. 160 ülkede faaliyet yapıyor. 15 bin şirket bu çatı kuruluşun üyesi. Global Compact Network Türkiye örgütlenmesinde çoğunluğu TÜSİAD'a mensup 383 holding ve şirket bulunuyor. Bu küresel örgüt, iş dünyasına LGBTİ personel çalıştırmayı ve üst düzey yönetici atamayı aksi halde tüm kredi musluklarının kapatılacağı dayatmasında bulunuyor.

***

Lozan'da Kıbrıs dahil bütün Ege adalarını bir şampanyaya Yunanistan'a peşkeş çekenler

1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetini yıkmak için küresel güç Siyonizm'in planı gereği hiç yoktan devleti 1. Dünya Savaşına sokup 30 cephede birden savaşmak zorunda bırakan ve koca 6 asırlık Osmanlı'yı parçalayan Selanik Dönmesi Sabetayist Zümre Oligarşi şimdi, "CB Erdoğan seçime gitmemek için Yunanistan'a savaş açacak" kara propagandasına sığınıyor!

Lozan'da Kıbrıs dahil bütün Ege adalarını bir şampanyaya Yunanistan'a peşkeş çeken Selanik Dönmesi Sabetayist İttihat ve Terakki'nin torunları bugünlerde, "iktidarınızda Yunanistan adaları işgal edip silahlandırdı" diyerek kendi suçunu/ihanetini CB Erdoğan'a yıkmaya çalışıyor.

O.G.

08 Eyl 2022 - 18:53 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?