O NEDENLE CUMHUR İKTİDARI GERÇEK BİR İKTİDARDIR. ZÜMRE'NİN KUKLASI DEĞİLDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • O nedenle Cumhur İktidarı gerçek bir iktidardır. Zümre'nin kuklası değildir
  • Kesnizani takiyeci Zümre çabuk renk değiştirir, yeni şekil ve pozisyonlar alır
  • Türkiye'nin sahip olduğu ileri demokrasi ve özgürlüklerle bağdaşır çağdaş bir anayasa ihtiyacı var
  • Sedat Peker kabağının kimin kafasında patlayacağı henüz belli olmuş değildir
  • Dinamik Türkiye ekonomisinde hiç enflasyon olmaz
  • Kendi görüşlerini, düşüncelerini Kur'an'a doğrulatmak için hararetli bir çaba gösterenler

***

Eski Türkiye'de takiyeci Zümre Oligarşisi hancı iktidarlar yolcuydu. Her iktidara milleti sefalete mahkûm ettirerek ülkenin kaynaklarını sömürür kaymağını yerdi. Toplumun öfkesi kabarınca o iktidarı değiştirip başkasını getirir aynı şeyi ona yaptırırdı. Toplum suçlu gördüğü iktidarlardan öfkesini çıkarır gerçek suçlu kan emici vampir Zümre'nin varlığından bile haberi olmazdı. Erbakan 40 yıllık bir mücadele sonunda Zümre Oligarşisini yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı. O nedenle Cumhur İktidarı gerçek bir iktidardır. Zümre'nin kuklası değildir. Takiyeci Zümre Siyonist Haçlı Batı'yı arkasına alarak Türkiye'nin yönetimini ele geçirmek için ne yaptıysa başaramadı. Ancak takiyeci Zümre'nin de inine girilmedikçe hiçbir iktidar ülkeye rahat hizmet edemez, siyasi istikrar ve toplumsal barış sağlanamaz.

Cumhur İktidarı Millî Görüş söylemini açıkça sahiplenmese de Erbakan’ın bütün kalkınma ve ağır sanayi projelerini, üstün savunma teknolojilerini bir bir hayata geçiriyor. Millî Görüş'ün öngördüğü özgür, bağımsız, şahsiyetli iç ve dış politikalar üretiyor. Yeniden Büyük Lider Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen vizyonu doğrultusunda stratejiler izliyor. Bunu Erbakan'ın takiyeci Zümre Oligarşisine karşı kurduğu Millî Görüş derin devleti 53 yıldır artan bir başarı trendi ile sağlıyor.

Yüzeysel bir bakışla siyasi mücadele Cumhur İktidarı ile 6'lı masa partileri ittifakı arasında görülüyor. Dikkatli bir bakışla iktidar ve rejim mücadelesinin Cumhur İktidarı ile takiyeci Zümre'nin yönettiği muhalefet partileri arasında sürdüğü görülüyor. Analitik bir bakışla ise Cumhur İktidarında da, 6'lı masa partilerinde de karşı tarafla irtibatlı işbirliği halinde unsurlar olduğu görülüyor.

***

Kesnizani takiyeci Zümre çabuk renk değiştirir, yeni şekil ve pozisyonlar alır

Kesnizani takiyeci Zümre çabuk renk değiştirir, yeni şekil ve pozisyonlar alır. Farklı unsurlar kullandığı için hepsinin arkasında Zümre olduğu bilinmez. Örneğin çözüm süreci başlatıldığında amaç PKK'nın silah bırakmasıydı. İsrail'in 40 yıl emek verdiği bölücü terör örgütünün tasfiyesine göz yumacak değildi. Bunun için cepheye sürdüğü milliyetçi kılıklı akademisyenleri tv stüdyolarına üşüşerek bebek katili ile masaya oturulmaz, devlet terörle anlaşma yapmaz diye yeri göğü inlettiler. PKK çözüm sürecini torpilleyip polisleri katledince devlet terör örgütüne haddini bildirmeye başladı. Zümre bu defa sosyal demokrat, solcu, özgürlükçü kılıklı unsurlarını cepheye sürdü. Tv stüdyolarında terör güvenlikçi önlemlerle bitmez, barışçıl çözüm lazım diye yeni bir dezenformasyona başladılar. Her konuda Türkiye düşmanı küresel güçlerin yerli uzantısı olan Zümre hiçbir zaman Türkiye'nin yararını gözetmez daima kötülüğü için çalışır.

***

Türkiye'nin sahip olduğu ileri demokrasi ve özgürlüklerle bağdaşır çağdaş bir anayasa ihtiyacı var

Azınlıkçı takiyeci Zümre Oligarşisi TC'yi 1920'li yılların lider fetişizmine dayalı faşist bir dikta rejimi ile inşa edip paganist ritüellerle Kemalcı resmi ideolojiyi oluşturdu. Böylece büyük Müslüman çoğunluğa rağmen Selanik Dönmesi takiyeci Zümre'nin Türkiye'yi ilelebet yönetme statükosu anayasa ve yasalarla oluşturuldu. Erbakan Milli Görüş cihadıyla takiyeci azınlıkçı Zümre'yi yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı. Ancak Zümre'nin kendi yönetimi için oluşturduğu Kemalcı resmi ideolojiye dayalı kurulu düzen devam ediyor. Türkiye'nin sahip olduğu ileri demokrasi ve özgürlüklerle bağdaşır çağdaş bir anayasa ihtiyacı var.

***

Sedat Peker kabağının kimin kafasında patlayacağı henüz belli olmuş değildir

Cumhur İktidarını devirmede işe yarar düşüncesiyle Sedat Peker'i, paylaşımlarını popüler yapıp milyonlara izlettirerek fenomen haline getiren takiyeci Zümre sanki önüne konulan yeme sazanca atlamış gibidir. Zira bütün yollara Roma'dan geçer misali her türlü yolsuzluğun araştırılıp takip edilmesi halinde varacağı yer takiyeci Zümre'nin karanlık odasıdır. Kamuoyunun yoğunlaştığı yolsuzluk ve rüşvet çarkını döndüren mafyatik şebekelerin ipleri takiyeci Zümre'nin elindedir. Bu paralel yapılanmalara yönelik başlatılacak kapsamlı operasyonlar kesnizani takiyeci Zümre'nin karargâhı karanlık odaya dayanacaktır. Sedat Peker kabağının kimin kafasında patlayacağı henüz belli olmuş değildir.

***

Dinamik Türkiye ekonomisinde hiç enflasyon olmaz

Eylül ayı itibariyle yıllık enflasyonun % 81 olduğu açıklandı. İktidarın enflasyon oranında maaşlara, asgari ücrete zam ve önemli ölçüde sosyal yardımlar yapması ekonomi çarkını döndürüp büyümeyi sürdürüyor. Zümre bundan rahatsız.

Büyük sermayeye, ekonominin % 70'ine, 5 harami süpermarket zincirleri ile tedarikçi şebekesine sahip olan takiyeci Zümre eğer suni pahalılık yapmasa dinamik Türkiye ekonomisinde hiç enflasyon olmaz. Ancak büyüme sonuçlarından rahatsız olan Zümre sanki suni enflasyon yaptığına pişman gibi. Zira iktidarın enflasyon oranında maaşlara özellikle de asgari ücrete zam yapmasından rahatsız.

***

Kendi görüşlerini, düşüncelerini Kur'an'a doğrulatmak için hararetli bir çaba gösterenler

Yüce Allah'ın Kur'an'da ne buyurduğunu anlayıp gereğini yapma azmi, gayreti içinde olanlar ancak hidayet ve şifa bulurlar. Kendi görüşlerini, düşüncelerini Kur'an'a doğrulatmak için hararetli bir çaba gösterenlerin ise sapıklığı, hüsranı artar.

O.G.

05 Eyl 2022 - 20:04 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.