KURTULUŞ SAVAŞI DİYE BİR ŞEY OLMADIĞINI ANLATMAKTADIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Kurtuluş savaşı diye bir şey olmadığını anlatmaktadır
  • Hakk'ın zaferi 2023 finalinde!
  • Devlet Sedat Peker'i kullanarak iktidarın bağırsaklarını temizlemeye çalışıyor
  • Pelikan Örgütü CHP'dekiler dâhil bütün Zümre mensuplarını İyi Parti'de toplamak istiyor
  • Takiyeci Zümre'nin siyasette oyun kurma oyun bozma kabiliyeti artık yok
  • Ekonomistlere bir gerçek veri
  • İlginçtir, ne dese toplumda bir karşılık buluyor

***

Yarın 30 Ağustos Zafer Bayramı, 9 Eylül'de de düşmanın İzmir'de denize dökülmesi kutlanacak. Arası 10 gün. Oysa Afyon'dan İzmir'e dönemin hayvansal nakliye araçlarıyla sürekli yol alınsa ancak 10 günde varılırdı. Meydan muharebesi ve çatışma ile geçecek bir vakit yok! Gerçek şu ki; işgal orduları talimatla hızlıca çekilip Anadolu'yu takiyecilere bıraktılar. Takiyeciler düşmanın tozuna bile yetişemeden sözde kovaladılar. Meydan muharebesi, zafer masa başında yazılan bir hayal ürünü. Burnu bile kanayan bir asker yok. Mareşallik rütbesi kâğıt üzerinde, bir karşılığı yok. Takiyeciler TC'yi kurtuluş savaşı ile değil, başkent İstanbul'u 5 yıl boyunca işgal eden İngiliz Donanmasının himayesinde kurdular. Çanakkale geçilmez sloganı Marmara'daki İngiliz Donanması fotğraflarına inat bu millette 100 yıldır attırılıyor. Takiyeciler yalanlarla Osmanlı Devletini yıkarak TC'yi kurdular.

Eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman katıldığı Rize'nin fethinin 561'nci yıl kutlamalarında, fetihler kutlanmalıdır. Düşman işgalinden kurtuluş günleri değil. İşgalciler gelmiş alacaklarını almışlar tek mermi sıkılmadan çekip gitmişler, bunun kutlanacak nesi var, şeklinde konuştu. Eski Meclis Başkanı, işgalciler alacaklarını alıp tek mermi sıkılmadan çekip gitmişler, sözleriyle kurtuluş savaşı diye bir şey olmadığını anlatmaktadır. Neyi alıp gitmişler sorusuna gelince Siyonist Haçlı Batı'nın istediği devrimlerin yapılacağına dair sözlerle TC'nin kurulması teminatı olabilir. Zaten Büyük Taarruz emri 26 Ağustos'ta Ankara'da verildi 9 Eylül'de düşman İzmir'de denize döküldü diye kutlamalar yapılmaktadır. Dönemin en güçlü ordularının Urfa'dan, Antep'ten, Maraş'tan püskürtülüp Dumlupınar'da meydan muharebesi kazanılıp İzmir'den denize dökülmesi 14 güne sığdırılacak bir olay değil. Hayatın doğal akışına ve fizik, tabiat, matematik kanunlarına aykırıdır. İstiklal Savaşı diye bir olay olmamıştır tamamen masa başında uydurulmuştur. Olan şudur: İşgalciler Anadolu'yu takiyecilere bırakarak çekildiler.

Erbakan'ın başlattığı Millî Görüş'ün Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisine karşı özgürlük, bağımsızlık mücadelesiyle iktidar olan Müslümanların karşı karşıya geldikleri sorun Kemalcı vesayet statükosunun anayasa ve yasalarla tüm topluma dayatılmasının ve resmi ideoloji uygulamasının kaldırılmasıdır. Son günlerde Kemalcı ideolojinin ve TC'nin kimler tarafından nasıl kurulduğunun tartışılması öylesine olmadığı, belli bir amaca yönelik olduğu anlaşılıyor.

Kemalcı resmi ideolojinin anayasa ve yasalarla devlet gücü kullanılarak tüm topluma dayatılması uygulamasına son verilmeden, Kemalcı vesayet statükosu kurulu düzeni tasife edilmeden Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisinin hakimiyetine ve her alandaki nüfuzuna son verilmesi mümkün değildir. Milli Görüş cihadının gelip dayandığı nokta da bu sorunun çözümüdür.

***

Hakk'ın zaferi 2023 finalinde!

Eski Türkiye'de takiyeci Zümre Oligarşisi böl yönet taktiği ile toplumu aynı merkeze bağlı aktörler aracılığıyla ilerici-gerici, sağcı-solcu, Alevi-Sünni, Türk-Kürt diye kutuplaştırıyordu. Bugün artık konu ne olursa olsun kutuplaşma gerçek anlamda Hak-Batıl ayrımı ve mücadelesi şeklinde yaşanmaktadır. Hak gelince Batıl zail olur, Allah'ın değişmez kanunudur. Siyonist Haçlı Batı güdümlü takiyeci Zümre Hakkı temsil eden Millî Görüş karşısında 53 yıldır sürekli kaybediyor. Hakk'ın zaferi 2023 finalinde!

***

Devlet Sedat Peker'i kullanarak iktidarın bağırsaklarını temizlemeye çalışıyor

Sedat Peker'i BAE koruyormuş. BAE - Türkiye ilişkileri artık iyi. Yani Türkiye'ye rağmen Sedat Peker'i korumaz. O halde olanları şöyle okumak gerekiyor: Devlet Sedat Peker'i kullanarak iktidarın bağırsaklarını temizlemeye çalışıyor. Başka bir ifade ile Pelikan'la mücadele ediyor.

***

Pelikan Örgütü CHP'dekiler dâhil bütün Zümre mensuplarını İyi Parti'de toplamak istiyor

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Ergenekon ve FETÖ tecrübesi ile Pelikan'ı çok daha derin ve gizli örgütledi. Böyle bir örgüt yok dedirtiyor. Oysa Külliye'de, AKP'de ve bürokraside çok etkin olan Pelikan Örgütü CHP'dekiler dâhil bütün Zümre mensuplarını İyi Parti'de toplamak istiyor. Ancak İyi Parti'yi bir türlü ümit bağlanacak konuma getiremiyor.

***

Takiyeci Zümre'nin siyasette oyun kurma oyun bozma kabiliyeti artık yok

O atasözünü görünen köye illüzyon gerekmez diye gündeme uyarlasak fena olmayacak. 6'lı masadan ortak bir aday çıkmayacağı açık. Her partinin adayını göstereceği belli gibi. O takdirde kabak İyi Parti'nin başında patlayacak. Meral Hanım ben aday değilim diye kaç kez vurgu üstüne vurgu yaptı. Sözünü yedirmek büyük sorun. Kaldı ki aday olsa geçen seçimde aday olup partisi kadar oy alamadığı handikabı var. Başkası aday gösterilse liderlik için rakip çıkacak. Takiyeci Zümre'nin siyasette oyun kurma oyun bozma kabiliyeti artık yok. Yüzüne gözüne bulaştırmadığı bir projesi hiç olmadı. Millî Görüş'ün 53 yıllık tarihinde bu hep böyle oldu.

***

Ekonomistlere bir gerçek veri

Ekonomistlere bir gerçek veri: Benim mütevazı bir emekli maaşım var. Başka da bir gelirim yok. Temmuz zammı öncesi ucu ucuna ancak yetişiyordu. Harcamalarımız aşağı yukarı standart. Zamlı maaşın 3.'sünü alacağız. Artık bir miktar paramız artıyor. Bu demektir ki maaş zamlarıyla birlikte bir miktar da refah payı aktarılmış.

***

İlginçtir, ne dese toplumda bir karşılık buluyor

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası enflasyonu anlatırken vatandaş cebine bakıyor. Ne üstün savunma teknolojisi, ne askeri zaferler, ne diplomatik başarılar umurunda. Suudi Arabistan ve BAE Türkiye'ye Dolar yağdıracak diyenlere ise İktidar para karşılığında Türkiye'nin itibarını satıyor diyor. İlginçtir, ne dese toplumda bir karşılık buluyor. Demek ki Tevrat'a Yahudi olmayanlar goyim (güdülecek sığır sürüsü) diye boşuna yazmamışlar.

O.G.

29 Ağu 2022 - 19:17 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?