DEĞİLSE MÜSLÜMANLARI RAHAT BIRAKIN!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • M. Kemal Müslüman'sa Anıtkabir'e bir besmele yazın. Değilse Müslümanları rahat bırakın!
  • Putin bunu açıklamasa da bilmektedir

***

Yolu, suyu olmayan, elektrik bilmeyen fakir belediyelere pay ederek zorla aldığı paralarla milyonlar harcayıp devasa Anıtkabir'i putperest tapınağı şeklinde yapan DP iktidarı bir yerine besmele, ruhuna fatiha yazdırmadı. Zira DP'yi CHP'den ayrılan İttihatçı kökenli Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre mensupları kurdu. Ama M. Kemal'e camide dua etme, hutbede adını anma dayatması hep yapıldı. Sindirilip asimile edilerek köleleştirilen Müslümanlar hiç itiraz etmedi. "M. Kemal Müslüman ise niye kabrine besmele yazmadınız; değilse niye camide dua ettiriyorsunuz?" diyen olmadı.

Anıtkabir'in bir yerine "RUHUNA FATİHA" yazdırmayan Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisi daima M. Kemal'e camilerde dua edilip hutbelerde adının anılması için dayatıp durdu. M. Kemal Müslüman'sa Anıtkabir'e bir besmele yazın. Değilse Müslümanları rahat bırakın!

Ayağına giyecek çarık bulamayan milletin parasıyla devasa Anıtkabir'i yapan, ülkenin en güzel meydanlarına M. Kemal heykelleri diken Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Müslümanların kendi parasıyla cami yapmalarını hep diline doladı durdu. İngiliz Temel de putperest tapınağı şeklinde yapılan Anıtkabir'e niye bu kadar büyük demiyor; Çamlıca Camiini niye bu kadar büyük yaptınız? Diyor. Ah bu takiyeciler!

TC'yi kuran Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisi Kemalcılığı resmi ideoloji ve pagan dini olarak anayasa-yasalarla Müslüman millete laiklik adına dayatırken bütün toplum istiyormuş görüntüsü vererek demokrasi gereği gibi gösterdi. Oysa dayatılması, Kemalcılık inançsa laikliğe, ideoloji ise demokrasiye aykırıdır. Bu Zümre tahakkümü derhal son bulmalı ileri Türkiye demokrasisi ve geniş özgürlük ortamı bu ayıplı lekeden temizlenmelidir.

Kemalcılığa değil, Kemalcılığın resmi ideoloji olarak anayasa ve yasalarla bütün topluma dayatılmasına, devlette görev alan herkesin M. Kemal'e yemin etmek zorunda bırakılmasına demokrasi, laiklik, özgürlük ve çağdaşlık adına karşı çıkılmalıdır. Zira dayatılması, Kemalcılık eğer bir ideoloji ise demokrasiye, inançsa laikliğe aykırıdır. Bugünkü çağdaş dünyada resmi ideoloji uygulaması artık kalmamıştır.

Ümit Özdağ'ın yaptığına provokasyon diyorlar. Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisi Kemalcılığı hep provokasyonlarla ayakta tuttu. Takkeli, sakallı, zebellah birinin eline balta tutuşturup Kemal'in bir heykeline saldırtarak ardından Müslümanlara yönelik tehdit, baskı, sindirme kampanyaları yürütüyordu. Prof. Dr. Ümit Özdağ şimdi bu provokasyonu Müslümanların iktidarına karşı yapıyor. Zümre böylece level atlamış oluyor.

Biz Müslümanların Kemal'le, Kemalcılarla, Kemalcılıkla bir sorunumuz olmaz. Biz Kemalcılığın anayasa ve yasalarla devlet gücü kullanılarak bütün topluma cebren dayatılmasına, paganist Kemalcı ritüellere herkesin mecbur edilmesine, Kemalcı paradigma ile evlatlarımızın yetiştirilmesine, devlette görev alan herkesin Kemal'e yemin ettirilmesine karşıyız. Kemal ve Kemalcılık Kemalcıların olsun bildikleri gibi yapsınlar. Milli Görüş sayesinde iktidar olan Müslümanların Türkiye'de sağladığı ileri demokrasiye, geniş özgürlüklere Kemalcı despotizm yakışmıyor. Çağdaş dünyada resmi ideoloji uygulaması da artık yok. Bu ilkelliğe son verilmesini istiyoruz.

1. Dünya Savaşında Başkent İstanbul'u 5 yıl boyunca işgal eden İngilizlerin himayesinde TC'yi kuran Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisi Kemalcı resmi ideoloji despotizmi ile büyük Müslüman çoğunluk üzerinde baskı kurarak iktidar olmayı, devlet gücünü kullanarak ülkenin kaynaklarını sömürüp kaymağını yemeyi, her alanda Zümre mensuplarına imtiyazlar sağlamayı yol ve yöntem haline getirdi. Eğitim kurumlarında Kemalcı paradigma ile Müslümanların çocuklarını eğitip asimile ederek baskı ve zulme boyun eğen itaatkâr köle Müslümanlar yetiştiren takiyeci Zümre Oligarşisi 1000 yıllık Selçuklu - Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetinin köklerini kazımayı hedefledi. Erbakan Millî Görüş hareketini bu inkarcı, dayatmacı, zorba Zümre Oligarşisine karşı özgürlük ve bağımsızlık mücadelesi olarak başlattı. 53 yıldır bu mücadele galibane devam etmektedir. Finali 2023'te...

***

Putin bunu açıklamasa da bilmektedir

Küresel Siyonist medya ve akademiya İsrail'i dehşet uyandıran bir koruma altına almaktadır. Bir terör devleti olarak kurulan İsrail'in dünyanın çeşitli ülkelerinde örgütlediği terörist gruplar,  gerçekleştirdiği sabotajlar ve suikastlar her defasında günah keçileri bulunup başkaları üzerine yıkılıyor. Rus uçağını FETÖ'cülere düşürten, Rusya'nın Ankara büyükelçisine ve bir düzine Rus diplomatına suikast yaptıran, Suriye'de TSK konvoyuna saldırı düzenleyen, Rusya'da birçok sabotaj gerçekleştiren ve nihayet Putin'in beyni denilen Alexander Dugin'e tertiplediği suikastte kızını öldürten hep İsrail'dir. Putin bunu açıklamasa da bilmektedir. Nitekim Suriye ve Ukrayna Savaşı nedeniyle Rusya - İsrail ilişkileri bozulsa da asıl nedeni Putin'in hedefte olmasıdır.

O.G.

28 Ağu 2022 - 19:03 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?