SİYONİST HAÇLI BATI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ALENEN HEDEF ALIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Cuma mesajı
  • Siyonist Haçlı Batı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alenen hedef alıyor
  • 2023 finaline 10 ay kala durum
  • Bir an önce takiyeci Zümre'nin de inine, karanlık odaya girilmelidir, ne pahasına olursa olsun
  • Şu saçma sapan kadın Meral Akşener ne dese haber, ne yapsa olay
  • Şu İbrahim Kalın'ın uyanıklığını görüyor musunuz?
  • Kurulu düzenin imkânlarını kullanarak cihad etti
  • Maaş ile promosyonun farkı ne?

***

Bugün mübarek Cuma. Millî Görüş başlattığı kurtuluş mücadelesiyle 40 yılda Türkiye'yi takiyeci Zümre Oligarşisinden alıp Müslümanları iktidar yaptı. Ancak sermaye, medya, akademiya, bürorkrasi ve kurulu düzen büyük oranda takiyeci Zümre kontrolünde. Siyonist Haçlı Batı desteğiyle kurduğu TC'yi yine onun desteği ile geri almak istiyor. 15 Temmuz işgal girişimiyle başaramadı. 6'lı masa partileriyle 2023 Seçiminde de alamayacağı belli olmuş durumda. Vazgeçmeye ise hiç niyeti yok. Nasıl bir hamle yapacağı da belli değil. Ancak kaybedeceği kesin. Zira 53 yıldır Siyonist Haçlı Batı ile birlikte hep Millî Görüş'e kaybetti!

***

Siyonist Haçlı Batı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alenen hedef alıyor

Siyonist Haçlı Batı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alenen hedef alıyor. Bu çok açık ve net. Tevili yok, başka türlü izahı yok. Yönetimden uzaklaştırılmış olan takiyeci Zümre Oligarşisinin onlarla işbirliği ve dayanışma içinde olması normal ve çok tabiidir. Ancak soğan, patates, marul, maydanoz için onlarla birlikte hareket eden Müslümanlar gerçekten onlardan daha gâvur.

Takiyeci Zümre Oligarşisinin yönetiminden uzaklaştırıldığı Türkiye'nin Selçuklu Osmanlı devamı Millî Görüş vizyonunu hayata geçiren Cumhur İktidarı yönetiminde olmasını Siyonist Haçlı Batı kendisi için büyük tehdit ve tehlike olarak algılıyor. En büyük sondaj gemisine Abdülhamit Han adı verilmesinin Batı'da korku ve tepkiye neden olması bundan. Korkunun ecele faydası yok.

***

2023 finaline 10 ay kala durum

Siyonist Haçlı Batı destekli takiyeci Zümre ile Cumhur İktidarının seçim mücadelesinde 2023 finaline 10 ay kala durum: Kılıçdaroğlu'nun adaylığının engellenememesi ile takiyeci Zümre'nin 6'lı masa partileri projesi çökmüş durumda. Seçime yönelik yapacak bir şeyi kalmadı. Sermaye, medya, akademiya ve bürokrasideki gücüne, kurulu düzen avantajına rağmen takiyeci Zümre'nin pes edeceğini düşünmek zor. Zira Cumhur İktidarının Türkiye'yi yönetmesine ne takiyeci Zümre ne arkasındaki Siyonist Haçlı Batı 5 yıl daha dayanamaz. Mevcut gücünü şimdi kullanmadığı takdirde 5 yıl sonra bir şey yapacak elinde güç kalmaz. Mutlaka bir şey yapması lazım ama ne?

***

Bir an önce takiyeci Zümre'nin de inine, karanlık odaya girilmelidir, ne pahasına olursa olsun

İhracattan, turizmden, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden kaç milyar $ gelirse gelsin.. Sanayici kılıklı hortumcu vampirlerin sıfır faizle aldıkları 1 trilyon ₺ krediyi 55 milyar $'a çevirip stok yaparak ekonomide oluşturdukları karadelik kapatılamaz. Ekonomisi ve bürokrasisi takiyeci Zümre'nin kontrolünde oldukça Türkiye asla iflah etmez. Bir an önce takiyeci Zümre'nin de inine, karanlık odaya girilmelidir, ne pahasına olursa olsun.

***

Şu saçma sapan kadın Meral Akşener ne dese haber, ne yapsa olay

Şu saçma sapan kadın Meral Akşener ne dese haber, ne yapsa olay. İllüzyoncu medya ve akademiyanın kaderi mi hep patlamış balonları yeniden şişirmek? Ecevit'i Karaoğlan diye şişirdi patladı. Sonra Kenya Fatihi diye bir daha şişirdi. Birlikte rezil oldular, zavallı %1'i gördü. Her defasında şapkasını alıp giden Demirel'i 7. sinde küllerinden kendini yaratan anka kuşu diye şişirdi. Erbakan'a göz açtırmadı. Özal'ı yerden yere vurdu. Erdoğan'da artık yalancı çoban muamelesi görüyor. Medya ve akadamiya artık kendi balon olup patlıyor.

***

Şu İbrahim Kalın'ın uyanıklığını görüyor musunuz?

Şu İbrahim Kalın'ın uyanıklığını görüyor musunuz? İrili ufaklı ne olsa Cumhurbaşkanımızın emriyle yaptık diyerek söze başlıyor. Balıklı Rum Hastanesindeki yangını bile Cumhurbaşkanının emriyle söndürdük diyor. Bununla bir taştan iki kuş vurmaya çalışıyor. Bir yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağlılığını göstererek yalakalık yapıyor. Diğer yandan tek adam, diktatör görüntüsü vererek her ne olsa Cumhurbaşkanı talimatıyla yapıldığı izlenimi oluşturuyor. Sonuçta Cumhurbaşkanı Erdoğan'a diktatör ve yalaka sever algısı yapıyor.

***

Kurulu düzenin imkânlarını kullanarak cihad etti

Hz. Muhammed (SAS) müşrik Kureyş yönetimine karşı Humeyni gibi kıyam ve isyan ederek değil kurulu düzenin imkânlarını kullanarak cihad etti. Bazen anlaşma bazen savaş yaptı. Erbakan da kurulu düzenin kuralları içinde hareket ederek Millî Görüş'ü devlete hâkim kılarak Müslümanları iktidar yaptı. Kemalcı tağuti rejimin asimile edip köleleştirdiği Müslümanlar bir türlü şuurlanıp Türkiye'deki hiçbir ülkede olmayan ileri demokrasi ve özgürlüklerden yararlanarak despotik Kemalcı tağuti rejimi değiştirme çabası göstermiyorlar. Aksine tağuti rejimi kuran takiyeci Zümre'nin illüzyoncu medya ve akademiyasına kanıp vesayet statükosunu savunuyorlar. Evet, "Cennet ucuz, cehennem lüzumsuz değil"

***

Maaş ile promosyonun farkı ne?

Devlet ya da şirket sana verdiği maaşı, ücreti nasıl kazanıyor? Maaş ile promosyonun farkı ne? Kemalcı tağuti rejimle barışık yaşayıp fıkha uymak fahişenin gusül abdesti almasına benzer. Tamam, zararı yok, fahişe de gusül abdesti alsın. Neyi tartışıyor bu asimile olmuş köle Müslümanlar?

Kemalcı tağuti rejimin din eğitimini, öğrenimini yasaklayarak cahil bıraktırdığı Müslümanlar 1000 yıl önceki fıkhı öğrenince âlim, fakih olduk sanıyorlar. İçtihat yapılmasını da dinde reform ile karıştırıyorlar. Mezheplerin doğuşu ve ürettiği fıkıh Hz. Muhammed (SAS)'den 2 ilâ 3 asır sonradır. İçtihad İslam'ı değişen hayata uygulamak için meşru (şer'i) bir yoldur. İçtihad kapısı kapandı mı Müslümanlar tağuti Kemalcı rejimden kaynaklanan günahlardan kurtulmak için 1000 yıllık fıkıhtan çare/çözüm ararlar. Müslümanlar ivedilikle Kemalcı tağuti rejimi değiştirmenin yol ve yöntemlerini tartışmalılar.

Kemalcı tağuti rejimin boyun eğdirip asimile ettiği şu Müslümanların hali ne kadar gülünç. Genelevi vergisi ile ödenen maaşını alıyor, afiyetle yiyiyor, harcıyor.. fitre zekât veriyor,  hayır hasenet yapıyor.. Sıra promosyona gelince vicdanı kabul etmiyor, midesi almıyor. Ey Müslüman sen şu Kemalcı tağuti rejimi değiştirmeden boğzından helal lokma geçmez, boşuna uğraşma. Bir de hiç bilmediğin şu husus var. Cihad ortamında (Dar-ül harpte) fıkıh farklıdır. Hile, yalan, harbi kâfirin faizle, kumarla, aldatarak, gasp ederek malını almak caizdir. Şükür et ki Millî Görüş barışçı yoldan ve kurulu düzenin kurallarıyla Müslümanları iktidar yaptı. Artık Türkiye dar-ül İslam'dır. Şimdi marufu emir, münkeri nehiy zamanıdır.

O.G.

12 Ağu 2022 - 20:44 - Zeki Geçkil


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

D E R İ N Ş U U R - Allah razı olsun hocamızdan onun tespitlerini fikirlerini bilgilerini destekleyip topluma anlatması gereken hacı hoca tarikat cemaat ilahiyatçıyım ben hakiki şuurlu müslümanım diyen cesaretli müslümanlar olmadıkça müslümanlar hep köle sabetayistler efendi olarak kıyamete kadar yaşamaya devam edecekler çünkü İslam şekil dini değil şuur dinidir bu devrin en önemli hizmeti; tağuti kemalcı vesayeti reddedip kemalin kurduğu 1923 hile rejimi kölelik sisteminin yalanları algılarıyla mücadele edip hakikatleri ortaya çıkarıp tebliğ etmektir E R B A K A N gibi yoksa papağana da şahadet getirmeyi öğretsen oda getirir namaz kılan robot üretsen oda kılar eşeği bi ağaca bağlasan akşama kadar yemeyip içmese oda oruçlu olur bu devrin müslümanım diye geçinenlerinin durumu böyle ne yazık ki ameller niyetlere göredir niyetin neyse ahirette eline geçecek olan odur ! . . .

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 12 Ağustos 23:11