4 BÜYÜK PLAN GERÇEKLEŞTİRDİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • 4 büyük plan gerçekleştirdi
  • Bir beşinci kol faaliyetidir
  • Bir iktidarın da insan gibi gücü kendine ve şartlara göre sınırlıdır
  • Kurulu tağuti düzene karşı cihad eden onun neden olduğu günahlardan muaf olur
  • İnsanların en çok beğendikleri en iyiler değil, belki en kötülerdir

***

Kurdukları İttihat ve Terakki Partisi ile darbe yaparak Osmanlı Devletini ele geçiren ardından 1. Dünya Savaşına sokan, Siyonist Haçlı Batı ülkelerine işgal ettirdikleri imparatorluğun bakiyesinde TC'yi kuran ve yöneten Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisini Erbakan başlattığı Milli Görüş hareketi ile yönetimden uzaklaştırdı ve Müslümanları iktidar yaptı. Ancak sermayede, medyada, üniversitelerde, sivil toplum kuruluşlarında, sanat ve kültürde, bürokraside ve her alanda örgütlenen, inşa ettikleri kurulu düzenin imkânlarından yararlanan takiyeci Zümre Türkiye'yi yeniden ele geçirme mücadelesini gözü dönmüşçesine sürdürmektedir. İşte Türkiye bu Zümre ve arkasındaki küresel güçlerle mücadele halinde kalkınmasını, büyümesini, güçlenmesini sürdürerek süper güç olmayı başarmaktadır.

Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisi Erbakan'ın başlattığı Milli Görüş hareketine aşırı güç kullanarak yaptığı üst üste hamlelerin tamamında mağlup edilerek yönetimden uzaklaştırıldı. 12 Mart 1971'de şeriatçı suçlamasıyla MNP'ni kapatınca dini hiçbir sıfatı olmayan Erbakan Müslümanların güvenine mazhar oldu. Bu sayede kurduğu MSP 1973 seçiminde 52 parlamenterle Meclis'te grup kurdu. 12 Eylül 1980'de MSP kapatılınca yerine kurduğu Refah Partisi 1994-95 yerel ve genel seçimlerinde birinci çıkarak iktidar, Erbakan başbakan oldu. Bu defa 28 Şubat postmodern darbesi başlatılınca takiyeci Zümre Oligarşisi sermayede, medyada, siyasette ve sivil toplum kuruluşlarında ağır darbeler yiyip büyük kayba uğratılarak yönetimden uzaklaştırıldı. 20 yıldır Türkiye'yi yöneten AKP bu sayede iktidar oldu.

Erbakan, Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisi'nden Türkiye'yi kurtarmak için daha ilk günde kapsamlı iki plan yaptı. Kurduğu siyasi partilerle Milli Görüş söylemini topluma yansıtmayı, ordu bünyesinde kurduğu derin odakla da devleti ele geçirmeyi planladı. 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat darbelerini ordu bünyesindeki odakla tersine çevirerek Zümre Oligarşisini yönetimden uzaklaştırdı. Buna karşın Zümre Oligarşisi klasik yöntemlerle Millî Görüş partilerine adamlarını yerleştirerek Erbakan'ı diskalifiye edip ele geçirme planı yaptı. Erbakan ise kurduğu partilerin içini boşaltarak 12 Eylül 1980'den sonra Turgut Özal liderliğindeki ANAP'ı iki dönem, 28 Şubat 1997 sonrasında Erdoğan liderliğindeki AKP'yi (20 yıldır) iktidar yaptı. Zümre Oligarşisi'nin önünü kesmesine karşın ANAP ve AKP'yi iktidar yapan Erbakan gerçekleştirdiği ağır sanayi ve üstün savunma teknolojisiyle Türkiye'yi süper güç yaptı.

Erbakan daha ilk günde açıkladığı Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen vizyonunu hayata geçirmek için 4 büyük plan gerçekleştirdi.

1. Siyonist Haçlı Batı destekli Zümre Oligarşisi'ni Türkiye yönetiminden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı.

2. Örgütlediği cihatçı gruplarla SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup ederek Siyonizm'in kurduğu 1945 Yalta Düzenini çökertti.

3. Türkiye'yi İslam Konferansına üye yaparak ve D-8'i kurarak İslam Birliğinin zeminini oluşturdu.

4. Kurduğu ağır sanayi ve üstün savunma teknolojisi ile Türkiye'yi karşısına çıkılamaz süper güç yaptı.

***

Bir beşinci kol faaliyetidir

Takiyeci Zümre'ye bağlı sanayicilerle ekonomi bürokrasisindeki unsurlarının dayanışmasıyla sağlanan yatırım amaçlı sıfır faizli 1 trilyon ₺ kredinin dövize yatırılıp 55 milyar $ stok yapılması sadece para hırsıyla yapılmış vampirlik değildir. Daha da kötüsü ülke ekonomisini batırıp Cumhur İktidarını devirmeye ve Türkiye'yi kaosa sokup istikrarsızlaştırmaya dönük bir beşinci kol faaliyetidir.

***

Bir iktidarın da insan gibi gücü kendine ve şartlara göre sınırlıdır

Bir iktidarın da insan gibi gücü kendine ve şartlara göre sınırlıdır. Yapabildikleri, yapamadıkları; başardıkları, başaramadıkları vardır. Doğru da yanlış da yaptıkları vardır. Ameller niyetlere göre tartılır. Bendeniz, Cumhur İktidarının iyi niyetine, her ne yapıyorsa Türkiye için yaptığına, Türkiye düşmanlarıyla iş ve menfaat birliği yapmadığına inananlardanım. Allah yardımcısı olsun.

***

Kurulu tağuti düzene karşı cihad eden onun neden olduğu günahlardan muaf olur

Faiz almak da vermek de haram. 10 bin Lira maaş alan kişi % 4 enflasyonla ayda 400 Lira faiz ödemiş olur. Bu durumda TL'yi kullanmak haram. Bu mümkün mü? Değil! Peki, çözüm ne? Tağuti Kemalcı rejime ve kapitalist ekonomik düzene karşı cihad etmek. Kurulu tağuti düzene karşı cihad eden onun neden olduğu günahlardan muaf olur. İtaat edip rıza gösteren ise rejimin/düzenin neden olduğu günahlardan sorumludur. Türkiye'de artık takiyeci Zümre değil Müslümanlar iktidar. Bu nedenle yapılacak olan cihad değil, marufu emir, münkeri nehiy farizasıdır.

***

İnsanların en çok beğendikleri en iyiler değil, belki en kötülerdir

Şu yadsınamaz bir gerçektir ki; eğer Yüce Allah tebdil-i kıyafet ederek yeryüzüne inse ve örnek bir ömür yaşasa insanların çoğu aleyhinde olur, düşmanlık eder. İnsanların en çok beğendikleri en iyiler değil, belki en kötülerdir.

O.G.

10 Ağu 2022 - 19:49 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.