MİLLÎ GÖRÜŞ DERİN DEVLETİNİN ÜSTÜN AKLI YANINDA ÇOCUK AKLI GİBİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Millî Görüş derin devletinin üstün aklı yanında çocuk aklı gibi
  • Cumhur İktidarı itfaiye gibi bir bir söndürüyor
  • Bu ülkede vatanseverlerin bedel ödemedikleri, vatan hainlerinin ödüllendirilmedikleri günler gelmeyecek mi?
  • Firavun'un sihirbazları gibi teslim olmasalar da yutkunmaya başladılar
  • CHP'nin bile bazen şu SP ve YRP'den daha insaflı, daha yerli ve milli olduklarına şahit oluyoruz
  • Adil Ekonomik Düzen

***

Siyonist Haçlı Batı Dünyasını yöneten ortak derin akıl Türkiye'yi yöneten Millî Görüş derin devletinin üstün aklı yanında çocuk aklı gibi. Bu, 12 Mart 1971, 12 Eylül 1980, 28 Şubat 1997, 15 Temmuz 2016 darbelerinde, 1 Mart 2003 Tezkeresinde ve irili ufaklı daha birçok olayda çok açık net şekilde gözlemlendi. Batı Türkiye'yi zerre kadar anlayabilmiş değil. Ama Türkiye Batı'yı avucunun içi gibi biliyor. Bu muhteşem gerçeklik takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının karartması nedeniyle kamuoyu ve toplumda fark edilemiyor.

Siyonist Haçlı Batı 12 Mart 1971'de irticayı hedef alıp İslami faaliyetlere darbe indirmek istedi. Lakin aksine Müslümanların başına geçirilmek için hazırlanan takiyeci ajanları Mehmet Şevket Eygi ve Kadir Mısıroğlu yurt dışına kaçmak zorunda kaldılar ve bir daha iflah olmadılar. Kapatılan Millî Nizam Partisi yerine ise Millî Selamet Partisi kuruldu, 52 parlamenter Parlamento'ya soktu, değişik koalisyonlarla 4 yıl aralıksız iktidar ortağı oldu.

(Evet; eski bir müsteşarının "ben MİT Müsteşarı değil, CİA'nın Türkiye şubesinin başındaydım. Maaşlarımızı ABD öderdi" dediği dönemlerde Mehmed Şevket Eygi ile Kadir Mısıroğlu Müslümanlara dönük görevli MİT ajanlarıydı.)

12 Mart Muhtırası tersine sonuçlar doğurunca 12 Eylül 1980 Darbesi sağ-sol anarşisi bahane edilerek Erbakan ve Millî Görüş hedef alındı. Bu süreçte de kapatılan CHP ve AP (Adalet Partisi) artık iflah etmedi. Kapatılan Millî Selamet Partisi yerine kurulan Refah Partisi ise 1994 ve 1995 seçimlerinde birinci çıkarak yerel ve genel yönetimde iktidar, Erbakan Başbakan oldu.

12 Mart, 12 Eylül askeri müdahaleleri ile istenen sonuç alınamayınca ABD'de "Bu defa silahsız kuvvetler halletsin" denilerek 28 Şubat 1997 Post Modern Darbe planı hazırlandı. Erbakan "Türkiye 28 Şubat'a menfi sermaye, menfi medya, menfi siyaset ile girdi" dedi. Bu süreçte menfi sermayenin 24 bankası hortumlanıp batırıldı. Menfi medyadan Sabah ve ATV Grubu elinden alınarak Dinç Bilgin içeri tıkıldı. Doğan Grubu ise teslim alınarak kullanıldı. Ünlü gazetecileri işten atıldı. 28 Şubat destekçisi menfi siyasetin partileri ise toptan barajın altına sokularak 20 yıldır Türkiye'yi Millî Görüş'le yöneten AKP iktidar yapıldı.

12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat süreçleri sonunda Siyonist Haçlı Batı güdümlü TC'nin kurucusu takiyeci Zümre Oligarşisi yönetimden  uzaklaştırılarak Kemalcı vesayet statükosu çökertildi. Bunun üzerine FETÖ kamuflajlı NATO işbirlikçisi Yurtta Sulh Konseyi 15 Temmuz 2016 işgal girişimini başlattı. Bu işgal girişimi Siyonist Haçlı Batı'ya ve işbirlikçilerine ağır bir darbe vurulmasıyla sonuçlandı. Eğer bir çılgınlık daha yapılmazsa sırada 1923'ün rövanşının alınacağı 2023 finali var!

Siyonist Haçlı Batı Büyük Ortadoğu Projesi kamuflajı içinde Büyük İsrail projesini hayata geçirmek için işgal ettiği Irak ve Afganistan'dan çekilirken Türkiye küresel güç haline geldi. Türkiye'yi bulaştırmak için kışkırtılan Ukrayna Rusya savaşı ise Türkiye'ye tek süper güç olmada yeni ufuklar açıp ivme kazandırıyor.

***

Cumhur İktidarı itfaiye gibi bir bir söndürüyor

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası ile dümen suyundaki muhalefet partilerinin her ateş gördükleri yere körükle koşup çıkardıkları yangınları Cumhur İktidarı itfaiye gibi bir bir söndürüyor. Dolar'ın manipülatif fiyat artışını kur korumalı mevduat uygulamasıyla, harami beş süpermarket zinciri ve tedarikçilerinin suni kıtlık, yokluk, pahalılık yaparak büyüttükleri enflasyonu asgari ücret ve maaşlara yaptığı büyük zamlarla kontrol altına alan iktidar şimdi de spekülatif şekilde yükseltilen emlak piyasasını 81 ilde en az 150 bin sosyal konut inşa ederek tanzim etmek üzere harekete geçmiş bulunuyor.

***

Bu ülkede vatanseverlerin bedel ödemedikleri, vatan hainlerinin ödüllendirilmedikleri günler gelmeyecek mi?

Bu ülkede vatanseverlerin bedel ödemedikleri, vatan hainlerinin ödüllendirilmedikleri günler gelmeyecek mi? Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu yatırım yapacağız diye sıfır faizle aldıkları milletin parasıyla 55 Milyar Dolar stokladıklarını açıkladığı sanayici görünümlü hortumcu vampirlere sahip çıkan çıkana.. Buna karşı her türlü riski göze alarak bu vahim gerçeği açıklayan Kavcıoğlu'na sahip çıkılmazken vay sen misin bunu diyerek saldıran saldırana..

Cumhur İktidarını kur baskısıyla, suni yokluk, kıtlık, pahalılıkla, hiper enflasyonla ekonomik istikrarsızlık üreterek devirmeye çalışan takiyeci Zümre oligarklarının yatırım yapacağız diyerek aldıkları sıfır faiz kredi ile 55 milyar Dolar alıp stokladıklarını açıklayan MB Başkanı Şahap Kavcıoğlu'na illüzyoncu ekonomi medya ve akademisi muhalefeti yedeğine alarak saldırıyor. Pelikan Örgütünün Barlaslara aile boyu teslim ettiği AKP medyası Kavcıoğlu'nu asla savunmuyor. Takiyeci Zümre ahtapotu iktidarı da muhalefeti de etkiliyor.

İktidara talip Türkiye'yi yönetecek olan şu muhalefete bakın. Yatırım yapacağız diye sıfır faiz kredi aldıkları milletin parasıyla 55 milyar Dolar alıp stoklayan sanayici görünümlü hortumcu vampirleri savunuyor! Allah bu ülkeyi bu muhalefetin iktidarından korusun.

***

Firavun'un sihirbazları gibi teslim olmasalar da yutkunmaya başladılar

İsrail penceresinden bakarak Türkiye'nin dış politikasını felaket diye niteleyip yerden yere vuran takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının artık etekleri suya değmiş gibi. En çok karşı çıktıkları Suriye politikasının başarısı, Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi söz sahibi yapan Libya politikası, 30 yıllık işgalden Karabağ'ı kurtarması ve nihayet Batı'nın kışkırttığı Ukrayna - Rusya savaşında oynadığı barışçı rolle eşsiz bir konuma gelerek dünyada hayranlık uyandırması karşısında illüzyoncular asa-yı Musa karşısında teslim olan Firavun'un sihirbazları gibi teslim olmasalar da yutkunmaya başladılar.

***

CHP'nin bile bazen şu SP ve YRP'den daha insaflı, daha yerli ve milli olduklarına şahit oluyoruz

CHP'nin bile bazen şu SP ve YRP'den daha insaflı, daha yerli ve milli olduklarına şahit oluyoruz. CHP iktidarın eleştiremeyeceği bir doğru işini görünce bunu biz demiştik yaptınız diyerek kendine pay çıkarmaya çalışıyor. Şu SP ve YRP'nin ise Erbakan'ın bütün kalkınma projelerini gerçekleştiren, Milli Görüş'ün en önemli davası Ayasofya'yı ibadete açan, Erbakan'ın arzusu Taksim'e cami yapan, üstün teknolojili savunma sanayi projelerini hayata geçiren, BM, NATO, Avrupa Birliği karşıtı söylemlerle şahsiyetli, milli bir dış politika izleyen iktidarın başarılı, doğru işlerine tek olumlu söz söyledikleri görülmüş değil. Takiyeci Zümre öyle bir teslim almış ki hayra motor şerre fren maksatlı bir söylem için bıçak ağızlarını açmıyor.

***

Adil Ekonomik Düzen

İslam köleliği yok etmeyi hedefledi ama bir realite kabul ederek faiz gibi yasaklamadı. Köle özü itibariyle işini kuramayan, hayatını kendi tanzim etmeyen, başkasının işini yapandır. Günümüzde işçiler ve yetkisiz devlet görevlileri bu kapsama girer. Adil Ekonomik Düzen herkesin kendi işini kurmasını esas alan bir sistemi, başkasının işinde çalışmayı en aza indirmeyi öngörmektedir. Çalışma hayatını tamamen özelleştirip devleti yalnızca yetkili kişilere bırakmaktadır.

O.G.

08 Ağu 2022 - 20:15 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.