BU KAFAYLA İKTİDAR OLMASI İÇİN DAHA ÇOK FIRIN EKMEK YEMESİ LAZIM

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Bu kafayla iktidar olması için daha çok fırın ekmek yemesi lazım
  • SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup eden Erbakan kurtardı
  • Erbakan yeniden lider ülke süper güç yaptı
  • Sakın takiye deyip geçmeyin!
  • Tıpkı Fahrettin Paşanın Medine Savunması gibi

***

Merkez Bankası Başkanı, sanayiciler yatırım için ₺ üzerinden aldıkları düşük faizli kredi ile yatırım yapmak yerine 55 milyar Dolar alıp dövize yatırarak avantadan para kazandılar, dedi. İstanbul Sanayi Odası Başkanı ise hiçbir Türk sanayicisinin ülke ekonomisine zarar vermek istemeyeceğini iddia ederek vurgunculukla birlikte yaptıkları ihaneti gerekçelendirmeye çalıştı. Takiyeci Zümre'nin karakteristik özelliği budur. Hiç kimse hiç kimseden vatansever değildir gibi beylik laflarla her türlü ihanet için ortamı ve şartları hazırlarlar. Sürü sepet haini, işbirlikçisi, satılmışı bulunan bir Türkiye'de kimse kimseden daha vatansever değilmiş. Bölücü terör örgütü PKK'yı destekleyen İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğinin veto edilmesine karşı çıkan TÜSİAD ile vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna canını feda eden şehitlerin vatanseverliği nasıl bir olur?

Yüzde 700 kâr açıkladıkları halde çalışanlarını asgari ücrete mahkûm eden, kuruluşlarında sendikalaşmaya geçit vermeyen, buna rağmen ekonominin büyümesi halka yansımıyor diyerek kendi suçunu iktidara yükleyen takiyeci Zümre Cumhur İktidarını devirmek için nicedir illüzyoncu medya ve akademiyaya yoksulluk edebiyatı yaptırıyor. İktidar asgari ücrete, maaşlara büyük zamlar yaparken buğday ve fındık üreticisine umdukları üzerinde taban fiyatı açıkladı. Böylece geniş toplum kesimlerini rahatlatan, ticareti geliştiren, ekonominin çarklarını döndüren kararlar karşısında muhalefet partileri, iktidar dediklerimizi yapıyor diyerek kendilerine pay çıkarmaya çalışıyorlar. Demekle yapmak arasındaki farkı idrak edemeyen muhalefetin bu kafayla iktidar olması için daha çok fırın ekmek yemesi lazım.

Takiyeci Zümre'nin imtiyazlarını yerine getirmek, cukasını, haracını ödemek istemeyen ya da zorlanan iktidarları illüzyoncu medya ve akademiya başka başka gerekçelerle, bahanelerle, iftiralarla, karalamalarla hep şamar oğlanına çevirmiştir. Cumhur İktidarına karşı da her yolu denediği, bütün başarılarına kulp taktığı, dezenformasyon ve manipülasyonun her türlüsünü uyguladığı halde etkili olamıyor sonuç alamıyor. Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının ipliğinin pazara çıkması Türkiye'nin büyük hayrına olacaktır.

***

SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup eden Erbakan kurtardı

Üst üste iki dünya savaşı çıkartarak yüz milyonlarca insanı öldürüp 4 imparatorluğu yıktıktan sonra 1945'te Yalta'da kapitalist komünist küresel zulüm, inkâr, sömürü düzenini kuran Deccal Siyonizm'den insanlığı, örgütlediği Cihatçı Gruplarla SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup eden Erbakan kurtardı. Millî Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen vizyonu da gerçekleşiyor. Allah Nurunu Tamamlıyor.

***

Erbakan yeniden lider ülke süper güç yaptı

Siyonist Haçlı Batı 200 yılda geliştirdiği sanayi ve teknoloji ile tekel oluşturup üstünlük elde ederek küresel bir zulüm ve sömürü düzeni kurdu. Selçuklu-Osmanlı çizgisinde bir yönetim kurulmasın diye Selanik Dönmesi takiyeci Zümre Oligarşisine teslim edilerek geri, ilkel bıraktırılan Türkiye'yi kurduğu üstün savunma teknolojisi ile Batı'yı geride bırakan Erbakan yeniden lider ülke süper güç yaptı.

***

Sakın takiye deyip geçmeyin!

Patronların bankaya ödediği faizi, maliyeye ödediği vergiyi masrafa yazdırıp fiyatlara bindirerek işsiz insana bile fırında ekmek dâhil satın aldığı her şey üzerinden ödeten "Yahudi şaheseri hile rejimi ve köle düzenini" kuran takiyeci Zümre Oligarşisi Bülent Ecevit'i sosyalist Karaoğlan diye topluma dayatarak "hakça düzen" sloganı attırıyordu. Sakın takiye deyip geçmeyin!

***

Tıpkı Fahrettin Paşanın Medine Savunması gibi

Yeniden Büyük Lider Türkiye karşısında dış güçler Suriye'de, Irak'ta, Katar'da, Somali'de, Libya'da, Doğu Akdeniz'de, Karabağ'da, Sudan'da, Venezuela'da, birçok Afrika ülkesinde pes ettiler. Ancak iç güçler (takiyeci Zümre) inatla direnişini sürdürüyor. Tıpkı Fahrettin Paşanın Medine Savunması gibi.

(Dışarıda gösterdiğimiz başarıyı içeride niye yapamıyoruz kadrolaşma anlamında, sorusu üzerine...)

Takiyeci Zümre Oligarşisi Batı güdümlü müstemleke tipi Kemalcı vesayet rejimi altında 4 kuşaktır inkârcı paganist eğitimle inançsız, materyalist, kozmopolit bir toplum yetiştirdi. Bu çürümüş toplum üzerinden takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası kullanılarak siyaset yapılıyor. Bu toplumun düzelmesi, yenilenmesi zaman alıyor.

O.G.

01 Ağu 2022 - 20:49 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?