İsrail ve ABD'nin İran ile kavgalı olduğuna dair fikirler tam bir hezeyan

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün yorumu…

Televizyon ekranlarında hangi kesimden olursa olsun kim, İsrail, ABD ve Avrupa'nın bölgede İran ile çatışma içinde olduğunu söylerse bu kişinin İsrail adına nüfuz casusluğu yaptığından şüphe duymaya gerek yok.

Türkiye'nin bölgede gerçek rakibinin İran olduğunu ve iki ülke arasında güç çatışmasının yaşandığını vurguladıktan sonra İsrail, ABD ve AB'nin de bu mücadelede tüm güçleriyle İran'ı destekledikleri gerçeğinden bahsetmeyen kişi ya ahmak ya da takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin 3'üncü sınıf kullanışlı elamanıdır.

İrangate skandalı ne biliyor musunuz? Kimse bilmez, hatırlamaz. Çünkü küresel Siyonist sermaye medya ve akademiyası üstünü örttü, kararttı. İrangate skandalı şu: İran-Irak savaşı'nda İsrailli ve ABD'li Siyonist silah üretimi yapan firmaların İran'a ambargoya rağmen savaş boyunca 300 milyar dolar değerinde silah sattıklarının ortaya çıkarıldığı büyük skandal. Yani, İsrail ve ABD'nin İran ile kavgalı olduğuna dair fikirler tam bir hezeyan.

***

Tabi ki suçlu da baskıcı iktidar olacak!

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası, " bürokrasi, Kılıçdaroğlu'na bilgi veriyor" şeklinde sıktığı palavrayla bir taşla iki kuş vurmak istiyor. 1- AK Parti iktidarı ile bürokrasi arasında güven sorunu ortaya çıkarıp devletin karar alma mekanizmalarında dönen çarkları kırmak. 2- İngiltere'dekine benzer bir bürokraside istifa furyası başlatmak. Tabi ki suçlu da baskıcı iktidar olacak!

***

Tam bir şeytan kurnazlığı

Eski ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Müsteşarı Dov S. Zakheim'ın, " dünya tahıl krizini çözdüğü için Erdoğan'a Nobel Ödülü verilsin" teklifi tam bir şeytan kurnazlığı. Nobel Ödülü verilmiş bir CB Erdoğan kirlenir, itibarı sarsılır, İsrail işbirlikçisi olmakla suçlanır. Çünkü Nobel Ödül töreninin bir Siyonist platform olduğunu bilmeyen yok.

***

Türkiye'de İstanbul Havalimanında ise check-in işlemleri 1 dakika sürüyor

Kemalcılar için gelişmişliğin, teknolojinin, medeniyetin beşiği Avrupa'da eleman eksikliğinden havalimanlarında uçaklar kalkamıyor, bir kişinin uçağa binmesi için en az 6 saate ihtiyacı var. Ezik, devşirilmiş, mankurtlaştırılmış, yenilmişlik sendromu esiri Kemalcıların aşağılamak için fırsat kolladığı Türkiye'de İstanbul Havalimanında ise check-in işlemleri 1 dakika sürüyor.

***

Türkiye'de hakiki manada ne kadar Müslüman var?

Türkiye'de hakiki manada ne kadar Müslüman var? Kur'an, tağut'u inkar etmeyenin imanını kabul etmiyor. Tağuti, putperest, inkarcı Kemalist statükonun paganist ritüel ve paradigmalarının resmi ideoloji olarak devlet ve yasa gücüyle tüm topluma dayatılmasına son verilmesi için kitlesel bir protesto/tepki gösterilmeli çağrısını yıllardır yapıyoruz. Sonuç ne? Hiçbir şey.

***

Yükünü tutmuş Sancak'ın cevabı var mı?

20 yıl AK Parti'den beslenen, söğüşlenen, yağlı ballı ihaleler ile servetine servet katan, karunlaşan, kemirgen, semirmiş Ethem Sancak, 20 yıl sonra aniden hidayete erdi ve " AK Parti, ABD'nin desteği ile iktidar oldu" deyip istifa etti. Dönme Ethem Sancak bari şu soruya da cevap verse:" ABD iktidar olsun diye desteklediği AK Parti'yi ,15 Temmuz FETÖ-NATO darbesiyle niye indirmeye çalıştı?" Yükünü tutmuş Sancak'ın cevabı var mı?

***

Düşmanını besleyen, finanse eden bir zihniyet AK Parti'nin kökünü kazımaya kararlı

AK Partili belediyeler; İslam düşmanı, CB Erdoğan ve iktidar karşıtı, radikal Kemalcı ve solcu sanatçıları konser adı altında besleme, finanse etme ve zenginleştirme alışkanlığına devam ediyor. Her yıl milyonlarca bütçe ile düşmanların cebi dolduruluyor. Sanki konser düzenlemek Kur'an'ın emri! Olmazsa günah işlemiş olacağız gibi bir çürük zihniyet var! Düşmanını besleyen, finanse eden bir zihniyet AK Parti'nin kökünü kazımaya kararlı.

***

Hayat çok pahalı diye CB Erdoğan ve iktidara kılıç kuşanan vatandaş..

Hayat çok pahalı diye CB Erdoğan ve iktidara kılıç kuşanan vatandaş.. Kiraya ne kadar zam yaptın? Arabana ne istiyorsun? Evine ne paha biçiyorsun? Eline para geçti mi koşarak dolar alıyor musun? almıyor musun?

***

Sadece FETÖ'ye yıkmak istiyorlar

FETÖ'cü teröristler, ağalarına( Siyonist Haçlı Batı) hizmette sınır tanımıyorlar. İsrail, ABD, AB, NATO, CIA ve MOSSAD, 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesiyle ilgili asıl rejisörün, yönetmenin, aklın ve mimarın kendileri olduğu gerçeğini karartmak için bizzat FETÖ içindeki elemanları kullanarak iç işgal ve darbe girişiminin sorumluluğunu sadece FETÖ'ye yıkmak istiyorlar.

***

Gavur aşıklığı böyle bir şey işte

Milli Gazete'nin gavurun ( takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi) parasını yediği için gavurun kılıcını salladığı yine ortaya çıktı. Devletten faizsiz ucuz yatırım kredisi alıp yatırım yapmak yerine bununla 50 milyar dolar döviz alan takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermayesine kurşun sıkan Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'na bugün manşetten kurşun sıkmış Milli Gazete. Gavur aşıklığı böyle bir şey işte.

***

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun bomba etkisi yapan açıklamaları

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun bomba etkisi yapan açıklamaları takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyasında oto sansür uygulandı. Peki, sözde iktidar yandaşı Pelikan Örgütü havuz medyası niçin üç maymunu oynayıp şal oldu ve perdeledi? Pelikan Örgütü medyasına ne battı? Yoksa devletten faizsiz ucuz yatırım kredisi alıp bununla 50 milyar dolar döviz alan kurumsal firmalar içinde yandaşlar da mı var?

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, devletten faizsiz ucuz yatırım kredisi alıp (1 trilyon ₺, eski hesap 1 katrilyon) bununla 50 milyar dolar döviz alan kurumsal firmalar olduğunu söyledi.. Aslında yer yerinden oynaması lazım. Ama Türkiye'de yaprak bile kımıldamıyor! Neden? Çünkü medya ve akademiya, takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi tekelinde. Yani 50 milyar dolar döviz alanlar medya ve akademiyanın da patronları.

O.G.

31 Tem 2022 - 19:24 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.