Hepsi TÜSİAD üyesi takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermayesi

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, küresel Siyonist sermayenin ülkemizdeki vekaletçisi takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermayesinin ekonomiye hangi yollarla operasyon çektiklerini kamuoyuna açıklayarak nasıl bir ihanet örgütü olduklarını deşifre etti. Kavcıoğlu'nun açıklamalarını mutlaka okuyunuz.

TC tarihinde bir ilk yaşandı ve ilkler her zaman önemlidir. Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ilk kez rantçı, faizci, hortumcu ve temsilciliğini TÜSİAD'ın yaptığı takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermayesini ülke ekonomisine sabotaj yapmakla suçladı. 99 yıllık TC tarihinde hiçbir MB başkanı buna cesaret edemedi.

Şahap Kavcıoğlu'nun, karargahı TUSİAD olan ve 99 yıldır faizle, rantla, dövizle, hortumlama ile ülkenin ve milletin kanını emip semirdikçe semiren takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi iş dünyasına yönelik yaptığı suçlamalar ile daha net anlaşıldı ki, artık Türkiye Merkez Bankası, küresel Siyonist sermayenin kontrolü altında değil.

Türkiye'nin Siyonist Haçlı Batı emperyalizmi'nden özgür ve bağımsız politikalar üretip bunları hayata geçirebilen bir küresel güç olduğu gerçeğinin en büyük delillerinden birisi de Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun TÜSİAD(Türkiye Sabetayist İş İnsanları Derneği) üyesi dövizci, karaborsacı, stokçu, harami, rantçı ve faizci iş dünyasını hedef almış olmasıdır.

Takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun ekonomiye operasyon çeken döviz stokçusu kurumsal firmalar hakkındaki söylevlerini gündeme getirip tartışma konusu yapacak mı? Yoksa şal olup üstünü örtecek mi?

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, " 2022 Şubat'ından şu ana kadar 1 trilyon ₺( eskinin 1 katirilyonu) yatırım kredisi kullanıldı. Ancak kurumsal firmalar bu ucuz kredi ile yatırım/istihdam yapmak yerine döviz stokladılar. Tam 55 milyar dolar döviz alındı" dedi. Kim bu sözü edilen kurumsal firmalar? Hepsi TÜSİAD üyesi takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi sermayesi.

" Bankalardan ucuza yatırım kredisi alıp bunlarla 55 milyar dolar döviz alan kurumsal firmaların listesi elimizde" diyerek takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi iş dünyasını tehdit eden Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'na AK Parti iktidarı, yandaş medya ve millet sahip çıkmazsa bu toplum 2'nci bir İstiklal Mahkemeleri dönemini hak etmiş demektir.

Arı kovanına( takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi iş dünyası) çomak sokan Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'na yönelik çok yakında illüzyoncu medya ve akademiya'da korkunç bir yıpratma, iftira ve karalama kampanyası başlatılacağı muhakkak. Eğer AK Parti iktidarı, yandaş medya ve millet, böyle vatansever ve milli bir MB başkanını, vatan ve millet düşmanı takiyeci Sabetayist Zümre'ye yem edecekse yerin dibine batsın 2023!

***

"Kılıçdaroğlu aday olursa kim emanetçi genel başkan olacak" tartışması

Selanik Dönmesi Sabetayist olmayan Dersimli Kılıçdaroğlu'nun 2023 adaylığına engel olmak isteyen takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi illüzyoncu medya ve akademiyası, "Kılıçdaroğlu aday olursa kim emanetçi genel başkan olacak" tartışmasını açarak CHP içinde şiddetli bir iktidar savaşının ateşini yakıp harlayarak, Kılıçdaroğlu'nun adaylığı aleyhine bir kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

***

Erbakan, Fatih Erbakan için ne demişti:" Çoluk çocuk!"

Erbakan, Fatih Erbakan için ne demişti:" Çoluk çocuk!" Erbakan doğruyu söylemiş. Türkiye'nin dünyada yaşanan büyük tahıl ve gıda krizini çözüme kavuşturmasını, " Ülkeyi, Ukrayna'nın tahılına mahkûm etmek" şeklinde çarpıtarak algı operasyonu yapan ve gerçeği tersyüz eden Fatih Erbakan tek kelimeyle takiyeci Sabetayist Zümre Oligarşi'nin politikalarına goygoyculuk, şaklabanlık yapan bir çoluk çocuk. Fatih'in peşine düşenler de Sabi Sübyan olsa gerek.

O.G.

30 Tem 2022 - 19:49 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.