ERBAKAN VE MİLLİ GÖRÜŞ'E EN ZIT SÖYLEMLERLE POLİTİKA YAPIYORLAR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • SP ve YRP Erbakan ve Milli Görüş'e en zıt söylemlerle politika yapıyorlar
  • Bu yüzden Pelikan Örgütü Ergenekon ve FETÖ'den daha tehlikeli bir yapı…
  • Zümre 53 yıldır Millî Görüş karşısında denemediği bir şey kalmadı ama hep kaybetti, hep geriledi
  • Kemalcılık ideoloji ise dayatılması demokrasiye, inanç ise laikliğe aykırıdır
  • Büyük mitingler yapan CHP'nin önüne miting yapamayan İyi Parti'yi geçirmek istiyorlar

***

40 ilde Adil Ekonomik Düzen konferansı veren Erbakan kitapçık haline getirerek de parti teşkilatlarına dağıttırdı. Devletin ticaretle uğraşmayacağını, fabrika kurup işleterek üretim yapmayacağını, bunun tamamen özel sektör tarafından gerçekleştirileceğini üzerine basa basa anlatıyor. Buna rağmen SP ve YRP sözcüleri cehaletten mi hinlikten mi bilinmez iktidarın fabrikaları sattığını diline dolayarak özelleştirmeye karşı çıkıyorlar, tek bir fabrika kurmadığından söz ederek iktidarı eleştiriyorlar. Oysa her toplu açılış töreninde organize sanayi bölgelerinde onlarca fabrikanın birden açılışı yapılıyor. Devletin yol, tünel, baraj, köprü, havaalanı, liman gibi alt yapı tesislerini yapmasını öngören Adil Düzen Ekonomisine inat SP ve YRP sözcüleri Erbakan'ın kalkınma projelerini gerçekleştiren iktidarı karalıyorlar. Utanmazca tek parti CHP dönemi Eski Türkiye'nin batakçı, devletçi, komünist ekonomi politikasını savunuyorlar.

SP ve YRP yönetimlerini kontrolüne geçiren takiyeci Zümre Cumhur İktidarının iç ve dış politikada uyguladığı Milli Görüş politikalarını sözcülerine karalatıyor. Cumhur İktidarının İsrail'e, ABD'ye, BM'ye, NATO'ya, Avrupa Birliği'ne karşı Milli Görüş'ün lider ülke şahsiyetli dış politikalarını desteklemek yerine 6'lı masa partilerinin Siyonist Haçlı Batı güdümlü müstemleke tipi Eski Türkiye Kemalcı vesayet politikalarına destek veriyorlar. Milli Görüş'ün dava ettiği Ayasofya'nın açılışını, Taksim'e Cami yapılmasını görmezden gelip Çamlıca Camiinin görkemli büyüklüğüne hınçla yüklenen İngiliz Temel'e YRP'den de bir itiraz gelmiyor. Takiyeci Zümre'nin kontrolüne geçen SP ve YRP Erbakan ve Milli Görüş'e en zıt söylemlerle politika yapıyorlar.

Erbakan'ın başlattığı ağır sanayi hamlelerini özel sektörün gerçekleştirdiğini, Erbakan'ın kurduğu şirketlerin üstün teknolojili savunma sanayiindeki başarılarıyla dünyanın dilinde olduğu gerçeğini umursamayan SP ve YRP Milli Görüş ve Türkiye düşmanlığında Siyonist Haçlı Batı ve yerli uzantısı Kesnizani takiyeci Zümre'den geri kalmamaktadır. Erbakan ve Milli Görüş adına hareket ettikleri görüntüsüyle nifakçı bir yaklaşımla Türkiye ve İslam düşmanlığı yapmaktadırlar.

***

Bu yüzden Pelikan Örgütü Ergenekon ve FETÖ'den daha tehlikeli bir yapı…

Gücünü gizlilikten, bilinmezlikten alan Kesnizani takiyeci Zümre örgütlediği Ergenekon ve FETÖ girişimleri nedeniyle alabildiğine tırpanlar yiyerek büyük zayiat verdi. Onlardan ders çıkararak kurduğu Pelikan Örgütü için yok böyle bir şey dedirtiyor. Varlığını tamamen inkâr ediyor. Bu yüzden Pelikan Örgütü Ergenekon ve FETÖ'den daha tehlikeli bir yapı olarak bürokraside ve AKP'de sinsice örgütleniyor. Bunu takip edecek istihbarat ise emin ellerde!

***

Zümre 53 yıldır Millî Görüş karşısında denemediği bir şey kalmadı ama hep kaybetti, hep geriledi

İsrail'in, ABD'nin, NATO'nun, Avrupa Birliği ülkelerinin Suriye'de, Irak'ta, Doğu Akdeniz'de, Libya'da, Karabağ'da, Katar'da, BAE'de, Suudi Arabistan'da, Somali'de, Sudan'da, Venezuela'da ve daha birçok ülkede Türkiye'yi durduramadığını iç kamuoyumuz pek bilmese de dünya kamuoyunun malumudur. Siyonist Haçlı Batı bütün umudunu takiyeci Zümre'ye bağlamıştı. Zümre 53 yıldır Millî Görüş karşısında denemediği bir şey kalmadı ama hep kaybetti, hep geriledi. Erbakan'ın vaat ettiği Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen vizyonunun gerçekleşmesi asla önlenemez. Allah Nurunu Tamamlayacaktır.

***

Kemalcılık ideoloji ise dayatılması demokrasiye, inanç ise laikliğe aykırıdır

Türkiye'deki İsrail denilen takiyeci Zümre'nin medya ve akademiyası her konuda Türkiye aleyhine tavır alıp İsrail, ABD, Avrupa Birliği ülkeleri lehine pervasızca kamuoyu oluşturmaya çaba göstermektedir. Batıcı müstemleke tipi Kemalcı paganist eğitimle 4 kuşaktır yetiştirilen toplum bu açık ihanete duyarsız kalmaktadır. Kemalcı resmi ideolojinin anayasa ve yasalarla bütün topluma dayatılması uygulamasına bir an önce son verilmelidir. Kemalcılık ideoloji ise dayatılması demokrasiye, inanç ise laikliğe aykırıdır. Takiyeci Zümre Oligarşisi bu zorbalığı ilginçtir demokrasi ve laiklik adına yapagelmiştir.

***

Büyük mitingler yapan CHP'nin önüne miting yapamayan İyi Parti'yi geçirmek istiyorlar

İyi Parti tabansız olduğundan Meral Akşener miting yapamıyor. Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası yaptığı esnaf ziyaretlerini büyük bir heyecanla ekranlara taşıyıp üzerinden ahkâm kesiyordu. Artık seçim sürecine girildi, mitingler başladı. İllüzyoncular bu defa mitingleri önemsiz, anlamsız gösterip itibarsız yapmaya çalışıyor. Büyük mitingler yapan CHP'nin önüne miting yapamayan İyi Parti'yi geçirmek istiyorlar. Bunlar toplumu muharref Tevrat'ın ifadesiyle goyim (güdülecek sığır) sanıyorlar! Oysa bütün seçim sonuçları kimin goyim olduğunu göstermiyor mu?

O.G.

27 Tem 2022 - 20:22 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler