BİR SİYONİST ÇETEDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Bir Siyonist çetedir
  • "Seri jübile" 2023'e 1 kala başladı bile.
  • Ancak kimse "Yurtta Sulh Konseyi" gerçeğini ağzına almıyor; unutturdular
  • Gelişmiş Batılı ülkeler enflasyonu tamamen vatandaşlarının sırtına sarıyor demiyor
  • Burunları sızlatan kokuşmuşluk bünyelerindeki iç kavgalarda açığa çıkıyor
  • MİT Başkanı Hakan Fidan’a güzellemeler düzüyor

***

Davar sürüleri çobanlarını tanırlar ama sürü sahiplerini tanımazlar. Toplumlar da sahnedeki kukla yöneticilerini bilirler kuklacıları bilemezler. Mevsimler gibi tabii imiş gibi değişip duran, tüm toplumların uyduğu şu moda olayına bir bakalım. Kitlelerin neyi nasıl giyineceklerini belirleyen, bunu imalatçı firmalara ürettiren, yeryüzündeki mağazalarda sattıran, bütün insan toplumlarına dayatarak memnuniyetle kabul ettiren bu güç, akıl, irade kime aittir? Bunu kaç kişi merak eder, düşünür, bilir? Modayı belirleyenler hiç şüphesiz ki dünyayı da yönetenlerdir. Siyasi, ekonomik, kültürel, ideolojik oluşumları, akımları da modayı yönetenler belirler. Bunlar 8 milyar insan içinde 30 milyon kadar olan Yahudilerden çıkan bir Siyonist çetedir.

Hayatın mutlak sahibi Allah'tır. Dünyayı insanlar için imtihan yeri olarak tanzim buyuran Allah gündüzle gecenin birbirini izlediği gibi bazen Hakk'ı bazen Batıl'ı dünyaya hâkim kılmaktadır. Hak Batıl mücadelesinde geçmiş peygamberler gibi Hz. Muhammed (S.A.S.)'in de ümmetini uyardığı final Deccal ve Mehdi dönemleridir. Her türlü kötülüğü örgütleyen, yalanı, hileyi, küfrü, inkarı, insanlık tarihindeki bütün sapkınlıkları hakim kılan bir zulüm düzenini inşa eden Siyonizm bildirilmiş olan Deccal'dır. Siyonizm'in art arda iki dünya savaşı çıkartarak bitiminde 1945 Yalta Konferansında kurduğu iki bloklu kapitalist - komünist dünya düzenini örgütlediği Cihatçı Gruplarla SSCB'yi Afganistan'da ABD ve müttefiklerini Irak'ta mağlup ederek Erbakan dağıttı. Bu süreçte Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen vizyonu hayata geçirilerek hızla yükselen süper güç Türkiye gerçeği ortaya çıktı. Bu da bütün dinlerde büyük kurtarıcı diye ifade edilen, pek çok hadislerle haber verilen 2. Asr-ı Saadet, BEKLENEN MEHDİ çağının başlangıcıdır. Böylece Allah vaad ettiği nurunu tamamlamaktadır.

***

"Seri jübile" 2023'e 1 kala başladı bile.

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası artık Cumhur İktidarı aleyhine istismar edecek, köpürtecek bir konu bulamıyor. Dünyada olmayan bir özgürlük ve ileri demokrasi ortamını alabildiğine kötüye kullanarak tüketmediği bir konu bırakmadı. Özgürlük adına her türlü fitneyi, fesadı örgütleyen, toplumu sürekli dezenformasyon bombardımanına tutan takiyeci Zümre 6'lı masa partilerince de hayal kırıklığına uğratıldı. "Seri jübile" 2023'e 1 kala başladı bile.

***

Ancak kimse "Yurtta Sulh Konseyi" gerçeğini ağzına almıyor; unutturdular

Daha önce yere göğe sığdıramayanlar, övgülere boğanlar günlerdir şöyle alçak FETÖ, böyle hain FETÖ diyerek küfrün, hakaretin her türlüsünü yapıyorlar. Ancak kimse "Yurtta Sulh Konseyi" gerçeğini ağzına almıyor; unutturdular. İsrail, ABD, NATO açık desteğini de perdelediler. Bu işbirlikçi, hain, riyakâr, ahlak yoksunu toplumda hiçbir ihanet, kötülük desteksiz kalmaz. Takiyeci Zümre Oligarşisi Kemalcı vesayet ve baskı rejimi ile kendisi gibi takiyeci bir toplum oluşturdu.

***

Gelişmiş Batılı ülkeler enflasyonu tamamen vatandaşlarının sırtına sarıyor demiyor

İllüzyoncular hep hokus-pokus yaparak gelişmiş Batılı ülkelerde enflasyon şu kadar, Türkiye'de bu kadar diye kıyaslıyorlar. Ama hiçbiri Türkiye enflasyondan fazla asgari ücrete ve maaşlara zam yapıyor; gelişmiş Batılı ülkeler enflasyonu tamamen vatandaşlarının sırtına sarıyor demiyor.

***

Burunları sızlatan kokuşmuşluk bünyelerindeki iç kavgalarda açığa çıkıyor

Kemalcı tağuti hile rejimi ve köle düzeni dokunulamaz devrim yasalarıyla tarikatları yasakladığı halde kendine bağlı tarikatlar kurdurup el altından destekleyip palazlandırdı. Hiçbir denetime tabi olmayan resmen yok fiilen var tarikatlarda dehşet bir çürüme ve kokuşma yaşanıyor. Burunları sızlatan kokuşmuşluk bünyelerindeki iç kavgalarda açığa çıkıyor.

***

MİT Başkanı Hakan Fidan’a güzellemeler düzüyor

Yandaş medya PKK lider kadrosuna yönelik operasyonlar üzerinden MİT Başkanı Hakan Fidan’a güzellemeler düzüyor. Takiyeci Zümre en iyi iktidar yanlısı medya ve akademiyayı kullanıyor. Tabii ki Pelikan Örgütü sayesinde.

O.G.

20 Tem 2022 - 20:36 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.