FATİH BEY ŞU ANDA MİLLÎ GÖRÜŞ'ÜN KÖKÜNE KİBRİT SUYU DÖKÜYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Fatih Bey şu anda Millî Görüş'ün köküne kibrit suyu döküyor
  • Takiyece Zümre Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldu
  • Darbeciler hayatlarının kararacak olması pahasına daha çok sivil ölmesin diye mi teslim oldular?
  • Dünyada yok böyle açıktan bir ihanet
  • Milli Görüş bu toplumdan yeniden tarihine, milli ruh köküne bağlı bir millet yetiştirme projesidir

***

Şu SP ve YRP'den daha sefil, daha kalitesiz, daha ilkesiz ve omurgasız parti yok. Kendilerini başkalarından ayıracak hiçbir özellikleri yok. Külüstür vagonlar gibi önüne gelen lokomotife takılıp gidiyorlar. Sonra ıssız bir yerde terk ediliyorlar. Bu iki partinin efradını cami, ağyarını mani bir tarifleri yok. Bazen her şeyler, bazen hiçbir şey.

Fatih Bey için YRP sözcüleri Erbakan'ın oğlu olması yeter. Aslan'ın yavrusu aslan olur diyorlar. Hayır, bu insanlar için değil, hayvanlar için geçerli. Bütün insanlar Hz. Adem soyundandır. Daha ilk iki oğlunun biri mü'min biri kâfirdi. Hz. Nuh'un oğlu inkârcıydı. Hz. İbrahim'in babası putperestti. Hz. Muhammed (SAS) akrabaları içinde iman eden azdı. Amcası Ebu Leheb lanetlendi. Amcası Ebu Talib iman etmedi. Amcası Hz. Abbas hicret etmedi, Mekke'de müşriklerle kaldı. Tefecilik yaptı, kaldırılan ilk faiz onundu. Hz. Ali siyasetiyle ümmete çok zarar verdi. Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin siyasette hiç başarılı olamadılar.  Fatih Bey şu anda Millî Görüş'ün köküne kibrit suyu döküyor. Türkiye'ye zarar verenlerin yanında yer alıyor. SP ve YRP takiyeci Zümre'nin emrinde.

"Erdal İnönü'yü dinlerken dinleniyorum. O babadan bu oğul."
-ERBAKAN-

Aslanın yavrusu çakal olmaz ama dahinin oğlu salak olabilir. Cins hayvanda olur insanda olmaz. Erbakan gibi bir eşsiz siyaset dehasının oğlu Fatih Bey siyaset adına tam bir salak.

Fatih Bey dibe vurmuş bir Saadet Partisi'nin başına geçmeye çalıştı başaramadı. Erbakan'ın "Milli Görüş'ün tek partisi var o da Saadet Partisi'dir. Kim ben de Milli Görüşçüyüm diye başka bir parti kurarsa o bir palyaçodur" sözlerine inat YRP'yi kurdu. Tavşan kakası gibi kokmaz, bulaşmaz, renksiz bir parti olan YRP tam da Erbakan'ın tarifine uygun bir salako palyaço partidir. Takiyeci Zümre'nin kullandığı, Milli Görüş ile alakası olmayan bir eğreti parti.

***

Takiyece Zümre Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldu

Takiyece Zümre Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldu. SP ve YRP'yi kafeslerken CHP'yi alan Kemal Kılıçdaroğlu Dersim'i geçti. Kılıçdaroğlu'nun resmen ilan edilmediyse bile Cumhurbaşkanı adaylığı kesin. Hakan Fidan projesi bir başka bahara. Zümre şimdi İyi Parti'yi ikinci yapmaya çalışıyor. Böyle durumlarda Anadolulular "ölme eşek çayır bitecek" der.

***

Darbeciler hayatlarının kararacak olması pahasına daha çok sivil ölmesin diye mi teslim oldular?

15 Temmuz vahşi kanlı darbe girişiminin silahsız halkın direnişi ile sonuçsuz kaldığı söylemi gerekli ancak asla hiçbir gerçekliği olmayan bir retoriktir. Eğer Millî Görüş derin devleti süreci başından itibaren izleyerek organizasyonun tüm unsurlarını eliyle koymuş gibi enseleyip derdest etmeseydi gözü dönmüş Kemal'in NATO'cu Yurtta Sulh Konseyi'ni milyonlarca sivilin ölmesi bile durduramazdı. Darbeciler hayatlarının kararacak olması pahasına daha çok sivil ölmesin diye mi teslim oldular?

***

Dünyada yok böyle açıktan bir ihanet

Şu illüzyoncu medya ve akademiyanın şaklabanlığına bir bakar mısınız? Suudi Arabistan'ı ziyaret eden ABD Başkanı Biden Veliaht Prens Selman'la yumruk tokası yaparak Kaşıkçı cinayeti nedeniyle tavır koymuşmuş! Kral'la ise normal tokalaşma yapmışmış. Bu yüzsüzlüğü adeta göz yaşartıcı ilkeli bir tavır gibi sunuyor. Suudi Arabistan'ın Türkiye'ye yakınlaşmasına bozulan takiyeci Zümre medya ve akademiyası ABD'ye yanaşmasına alkış tutuyor. Dünyada yok böyle açıktan bir ihanet.

***

Milli Görüş bu toplumdan yeniden tarihine, milli ruh köküne bağlı bir millet yetiştirme projesidir

"İnsanlar iyiye yönlendirildiklerinde iyi, kötüye yönlendirildiklerinde kötü olurlar."
-ERBAKAN-

Tamamen bir şer odağı olan takiyeci Zümre Oligarşisi resmi ilkel ideolojisine bağlı jakoben devlet bürokrasisiyle, Kemalcı paganist eğitim sistemiyle, illüzyoncu medya ve akademiyasıyla, kültür sanat adına yaptığı melanetleriyle tarihin bu en şerefli milletini pelteleştirerek çürütüp kokuşturdu. Milli Görüş bu toplumdan yeniden tarihine, milli ruh köküne bağlı bir millet yetiştirme projesidir.

O.G.

16 Tem 2022 - 20:09 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?