EĞER ZÜMRE'NİN CUKASINI KESMESEYDİ KİM BUNLARIN DİLİNE ERDOĞAN'IN SARAYINI, UÇAKLARINI DÜŞÜRECEKTİ?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, aktüel gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Eğer Zümre'nin cukasını kesmeseydi kim bunların diline Erdoğan'ın sarayını, uçaklarını düşürecekti?
  • Bu sorunları böl-yönet yöntemini uygulayan azınlıkçı Zümre Oligarşisi planlı programlı üretti
  • Dersimli Kemalcılar Selanikli Kemalcılara kök söktürüyor
  • Yürek yakan bir soru
  • "İyi bir Müslüman 3 dikişlidir”

***

Geri zekâlılar Erdoğan'ın sarayı, uçakları... bizim paramızla aldı onları diyor da diyor. Oysa onlar milletin malı. Peki, milletin parasını her türlü iç edip sülale boyu yalılarda oturan Zümre'yi niye görmüyor bu mallar? Eğer Zümre'nin cukasını kesmeseydi kim bunların diline Erdoğan'ın sarayını, uçaklarını düşürecekti? Zümre'nin Ankara Valisi Nevzat Tandoğan " Ulan öküz Anadolulu" diye başlıyor o ünlü sözlerine ya.. Hani haksız da değilmiş.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin maliyetinin iki katı değerde yalılar var. Zümre onları gasp edip aralarında paylaştı. Büyük sermaye ve ekonominin % 70'i Zümre'nin. Harami 5 büyük süpermarket zinciri ve tedarikçi ağı Zümre'nin. Medya, bankalar Zümre'nin. Geri zekâlılar niye bu her şey Zümre'nin? Diye düşünemiyor. Zümre diline düşürmüş papağan gibi Erdoğan'ın sarayı, uçakları deyip duruyor. Kabala'nın Tevrat'a yazdığı gibi bunlar sığır sürüsü olmasa Zümre bu ülkenin kaymağını bir asırdır cuka edip hesabını bu iktidardan sorabilir miydi?

Neden mi; devletin malı ve millete hizmet için kullanıldığı halde "Erdoğan'ın Sarayı, uçakları" diye herkesin dilinde de.. Neden "Beyaz Türkler" sülale boyu yalılarda; "Bayağı Türkler" hep kirada oturuyor? Diye kimsenin aklında ve dilinde değil? Çünkü Zümre Oligarşisi TC'yi kurdu ve on yıllarca yönetti. Kontrolündeki medya ve akademiya sayesinde Zümre ne istiyorsa toplum onu düşünür, onu konuşur!

***

Bu sorunları böl-yönet yöntemini uygulayan azınlıkçı Zümre Oligarşisi planlı programlı üretti

Türkiye başından beri ilerici-gerici, doğulu-batılı, sağcı-solcu, Alevi-Sünni, Türk-Kürt... diye hep sivrisineklerle uğraştı, bataklığı göremedi. Bu sorunları böl-yönet yönemini uygulayan azınlıkçı Zümre Oligarşisi planlı programlı üretti. Zümre artık Yeniden Büyük Türkiye'yi yönetme kabiliyetinde değil. Güncelleştirilmiş Sevr Planı ile Türkiye'yi bölmek ve Marmara Bölgesini İstanbul Dükalığı olarak Avrupa Birliği'ne katıp "ilelebet" yönetmek istiyor. Zümre bataklığı kurutulmadan olmaz.

***

Dersimli Kemalcılar Selanikli Kemalcılara kök söktürüyor

12 Eylül 1980 sonrası kapatılan CHP'yi Zümre yeniden kurmak istemeyince Millî Görüş derin devleti Deniz Baykal'a kurdurdu. Zümre bir hamle yaparak Baykal'dan alıp başına Altan Öymen'i getirdi. Baykal kurucusu olduğu CHP'yi Zümre'den geri almayı başardı. Dinsizin hakkından imansız gelir deyimindeki gibi Dersimli Kemalcılar Selanikli Kemalcılara kök söktürüyor.

***

Yürek yakan bir soru

Yürek yakan bir soru: CHP'yi M. Kemal karşıtlarına kaptıran Zümre mensupları neden feveran ederken... Saadet Partisi'ni Erbakan düşmanı Zümre'ye kaptıran Millî Görüşçüler neden sessiz? Onlar bilinçli, bizimkiler şuursuz da ondan.

****

"İyi bir Müslüman 3 dikişlidir”

"İyi bir Müslüman 3 dikişlidir. 1. Cihad emirine biatlıdır. 2. Bir mürşid-i kâmile intisaplıdır. 3. Bir Ehl-i Sünnet mezhebine bağlıdır. Hz. Peygamber (SAS) övgüsüne mazhar olan Sultan Fatih ve askerleri böyleydi."
-ERBAKAN-

Cihad emirine biat etmemiş olan şeyh mürşid-i kâmil olamaz. Ona intisap edilemez. Ümmetin başı cihad emiridir ve yeryüzünde tektir. İki kişi cihad emiri olamaz. Ümmet birliğini ancak cihad emiri temin edebilir. Ümmet bir imama bağlı toplum demektir. İmamsız ümmet de cemaat de olmaz; ancak kalabalık olur.

Allah'a giden hiçbir yol güvenli değildir. Şeriat, tarikat, hakikat... hepsine de pusu kuran şeytan büyük düşmandır. Yüce Allah hayatı ve ölümü imtihan için yarattı. İmtihanda kazanma garantisi olmaz.

Kendisine tabi olanlara cennet garantisi vaat eden kim olursa olsun o ancak şeytanın avanesi bir saptırıcıdır. Peygamberler bile kendilerine tabi olanlara cennet garantisi veremezler. Hatta peygamberler de ümmetleriyle imtihan olurlar. Cennet garantisini eğer verirse ancak Allah verebilir.

Hakiki bir şeyh mürit devşirmez. Ancak mürit olmak isteyene kapısını açık tutar. Herkes kabiliyeti ve nasibi kadar mürşide yakınlaşır, belki de onu geçer. Mürşit mürit seçmez, terfi ettirmez. Onu Allah'a bırakır, artık kime neyi ne kadar nasip buyurursa.

Mürşid-i kâmil asla hiçbir müride ihtiyaç duymaz, zaaf göstermez, ondan bir şey ummaz. Ancak iyi niyetli saygısını, desteğini, yardımını, fedakârlığını da reddetmez. Bütün her şeyi Allah'tan bilir. Mürşide yapılan da müridin yaptıkları da ancak Allah'tan bir nasiptir müyesser olan.

O.G.

27 Haz 2022 - 20:29 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler