Türkiye'nin en büyük baş belalısı takiyeci Sabetayist Zümre

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün yorumu…

Türkiye'nin en büyük baş belalısı takiyeci Sabetayist Zümre. Türkiye'ye karşı PKK, YPG/PYD'nin safında yer alır..Terör seviciliği yaparak devlet düşmanlığını körükler.. İsveç ve Finlandiya'yı savunur.. PKK p.çleri ormanı yakar, p.çleri değil; devleti suçlar.. Nerede bir Türkiye düşmanı varsa içeriden en ciddi desteği Dönme Zümre'den görür...

Siyonist Haçlı Batı ne yaparsa yapsın, hangi tuzağı kurarsa kursun, içeriden de takiyeci Sabetayist Zümre gibi bir şeytan ordusunun desteğine rağmen, Türkiye'yi bir türlü esaret altına alıp eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimini hakim kılamıyor. Türkiye bu kadar dış ve iç küresel düşmana rağmen yoluna devam ediyor. Bunun tek izahı, Allah vaadi olan nurunu tamamlamak istiyor.

***

Zümre'nin kullandığı sihirli kelimelere yüklenmiş Kabalist anlamlar:

Demokrasi: Dönme Sabetayist Zümre oligarşi'nin hakimiyeti.

İnsan Hakları: Takiyeci Zümre'nin yasal engel olmadan rahatlıkla İslam düşmanlığı yapması.

Özgürlük: Bilinen bilinmeyen ne kadar cinsel sapkınlık varsa hepsinin moda, eğlence, müzik, sinema ve show dünyası diyerek meşrulaştırılması.

Hukukun üstünlüğü: Takiye Sabetayist Zümre'nin devletin sahibi olmasının yargı ve yasalar tarafından garanti altına alınması.

Yargı bağımsızlığı: Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin dokunulmazlığını kabul etmiş yargı düzeni.

Fikir ve ifade özgürlüğü: Sabetayist Zümre'nin milletin dinine, inancına, kimliğine ve tarihine sınırsızca hakaret ve küfür etme hürriyetine sahip olması.

Özgür medya: İsrail, Sıyonist Haçlı Batı ve takiyeci Sabetayist Zümre'nin menfaatlerini koruyup kollayan medya düzeni.

Piyasalar: Tapınak Şövalyesi TÜSİAD'ın yönettiği sermaye.

Ekonomi kötü yönetiliyor: Hükümet, Sabetayist Dönme sermayenin faiz, rant, borsa ve döviz ekseninde kolay ve tatlı kar elde ettikleri ekonomik sistemi uygulamıyor.

Uluslararası toplum: Küresel güç Siyonist dünya düzenine teslim olup itaat etmek.

Türkiye'nin menfaati: İsrail'in menfaati.

Türkiye'nin aleyhine: İsrail'in aleyhine.

Türkiye kazanacak: İsrail kazanacak.

Halk aç: Takiyeci Sabetayist Zümre toplum ekonomik hagemonyasını kaybediyor.

Milletin menfaati: Takiyeci Sabetayist Zümre'nin menfaati.

Milletin çıkarı: Takiyeci Sabetayist Zümre'nin çıkarı.

Türkiye'de dikta rejimi var: Mevcut cumhurbaşkanı ve hükümet, İsrail ile işbirliği yapmıyor.

Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem: Güçlendirilmiş, tahkim edilmiş bir rejimle Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin kontörlünde İsrail vesayetine girmiş bir Türkiye.

Türkiye çöküyor: İsrail çöküyor.

Dış politika bir felaket: iktidar, dış politikada Sıyonist Haçlı Batı'dan bağımsız ve özgür politikalar izliyor.

Ekonomi batıyor: TÜSİAD sermayesi kan kaybediyor.

Tüm komşu ülkeler ile kavgalıyız: İsrail ile kavgalıyız.

Tüm komşu ülkeler ile barışmalıyız: İsrail ile barışmalıyız.

Halk ne derse o olsun: İsrail neyi isterse o olsun.

***

CB Erdoğan'ın maaşına kafası takılanlar

CB Erdoğan'ın maaşına kafası takılanlar; CB Erdoğan'ın küresel güç Siyonist Haçlı Batı'ya takmasına kafası takılanlardır.

CB Erdoğan'ın aylık maaşının tam 3 katını sahnede 1 saat dans gösterisi yapacak bir İspanyol'a tek seferde ödeyen İstanbul BŞB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ikinci Atatürk diyenler; CB Erdoğan'ın maaşı üzerinden yine algı operasyonu çekiyorlar.

Ey takiyeci Sabetayist Zümre oligarşisi..Madem derdiniz fakir fukara..Madem derdiniz halkın geçim sıkıntısı..Madem derdiniz dar gelirli vatandaşların mutfağı.. Öyleyse TC tarihinde fakir fukaraya, garip gurebaya, dar gelirliye, emekliye, memura, işçiye, asgari ücretliye, çiftçiye en yüksek rekor maaş zammı yapan Erbakan'a karşı neden 28 Şubat post modern darbesini yaptınız?

***

Türkiye ile Siyonist Haçlı Batı arasındaki mücadelede belirgin faktör bu siyasi akıl üstünlüğüdür

Siyasi akıl üstünlüğü imkansızlıklar, zorluklar, çaresizlikler içindeki bir devleti ve toplumu dünyanın efendisi yapmaya muktedirdir. Güç, kuvvet, imkan, itibar, saltanat sahibi devlet ve toplumlar ise eğer düşük akıllı siyasiler tarafından idare ediliyorsa batmaya mahkumdur. Türkiye ile Siyonist Haçlı Batı arasındaki mücadelede belirgin faktör bu siyasi akıl üstünlüğüdür.

***

Cemal Kaşıkçı cinayeti

Cemal Kaşıkçı cinayeti, Türkiye ile Suudi Arabistan'ın arasını bozmak için MOSSAD tarafından kurgulanmış bir operasyon idi. Türkiye asla bu tuzağa düşmedi. Şimdi de Suudi Arabistan ile ilişkileri yeniden raya oturtarak İsrail'in tuzağını başına geçiriyor. Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası da bu yüzden anırıyor.

***

SP ve YRP'den Milli Görüş olmaz!

Ağır Sanayii, ileri teknoloji ürünü savunma sanayii, kalkınma hamleleri ( otoyollar, köprüler, tüneller, hastaneler, duble yollar vb.) enerji yatırımları( Nükleer Santraller, barajlar vs.) şahsiyetli dış politika, inançlı insanlara özgürlük, Taksim'e Camii, Ayasofya'nın ibadete açılması bunların tamamı Erbakan'a ait projeler.Bu projeleri gerçekleştiren Cumhur İttifakı'na değil de karşıt Millet İttifakı'na payanda olan SP ve YRP'den Milli Görüş olmaz!

***

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin anlamadığı nokta şu

20 yıldır, "AK Parti ve CB Erdoğan'ın dönemi kapanıyor, artık yeni bir dönem başlıyor" diyen takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası 2023 için de aynı sloganı kullanıyorsa 2023 zaferi şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin anlamadığı nokta şu: CB Erdoğan ve AK Parti'yi; Turgut Özal ve ANAP gibi siyasi mevta yapmayı başarsanız bile Türkiye'nin yükselişine, küresel güç olma yürüyüşüne asla engel olamazsınız. Türkiye nasıl Özal'sız ve ANAP'sız yükselişine devam ettiyse yine aynısı olacak. Çünkü devleti yöneten üstün siyasi akıl Milli Görüş derin devletidir.

O.G.

22 Haz 2022 - 19:29 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.