"Ne işimiz var Yunanistan'da?" demiyor!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

"Ne işimiz var Irak'ta? Ne işimiz var Suriye'de? Ne işimiz var Libya'da? Ne işimiz var Dağlık Karabağ'da?" diyen takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyası, " Ne işimiz var Yunanistan'da?" demiyor! Niçin?

Çünkü Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilimin tırmandırılmasını İsrail istiyor!

İsrail ve Türkiye'deki İsrail (Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre) şunu çok iyi bilsin! Eğer, Türkiye, Yunanistan ile savaşa girerse TSK soluğu Tel Aviv'de alır. Türkiye için Yunanistan bir içimlik su..TSK, kukla ile değil; kuklacı ile savaşa hazırlanıyor. Bu yüzden Türkiye-Yunan gerginliğini destekleyen Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre başına ne geleceğini iyi hesap etmeli!

***

CHP'li Aykut Erdoğdu, dünya evine İstanbul'un kenar semtlerinden birinde girdi

Açlık ve sefalet edebiyatının öne çıkan yazarlarından CHP'li Aykut Erdoğdu, dünya evine İstanbul'un kenar semtlerinden birinde var olan gecekondunun bahçesine girdi! Samimiyet ve dürüstlüğün gereği bu değil mi?

***

Kemalizm yerine neyi suçlarsa suçlasın bataklık yerine sineklerle mücadele ediyor demektir

Toplumdaki ahlaki erezyonun, edep yozlaşmasının, utanma duygusundaki korelmenin ana nedeni; 99 yıldır resmi ideoloji ilan edilip yasalarla tüm millete dayatılan tagut'i, inkarcı, putperest Kemalist statüko'nun paganist ilke ve prensipleridir. Ahlaki çöküntüyle ilgili kim Kemalizm yerine neyi suçlarsa suçlasın bataklık yerine sineklerle mücadele ediyor demektir. Cübbeli Ahmet gibi.

***

"Atatürk'e ait belgeler hiçbir zaman tümüyle yayınlanmadı, seçmeler yapıldı."

Kemalist tarihçi Ord. Prof. Enver Ziya Karal: "Atatürk'e ait belgeler hiçbir zaman tümüyle yayınlanmadı, seçmeler yapıldı."

(6 Kasım 1988. İkibine Doğru)

***

ABD ya da Avrupa ülkesinde EL Kaide veya DEAŞ mensuplarına özgürlük yürüyüşü düzenlenebilir mi

HDP'li vekiller, İstanbul'da terör örgütü elebaşı APO'ya özgürlük yürüyüşü düzenleyebiliyor. ABD ya da Avrupa ülkesinde EL Kaide veya DEAŞ mensuplarına özgürlük yürüyüşü düzenlenmesine izin verilebilir mi? Böyle bir etkinlikte yürüyen Senatör veya politikacıya Batı'da neler yapılır? Ama gel gelelim Türkiye'de totaliter bir yönetim, Batı'da demokrasi var!

***

Yeşilçam artistliğine özeniyor

İnkarcı, müşrik, putperest Kemalist eğitim sistemi ile inancından, tarihinden ve kimliğinden uzaklaştırılıp mankurtlaştırılmış öyle kokuşmuş bir leş nesil yetişti ki, ABD ve Batı'nın Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar, Sudan, Somali ve Venezuela'da Türkiye'ye mağlup olduğu gerçeğini söylediğimizde bundan bile rahatsız olup, "Nayır, nolamaz" diye Yeşilçam artistliğine özeniyor.

***

Lütfü Türkkan'ı ayrıcalıklı/imtiyazlı kılan bir üstünlüğü var

Şehit yakınına sinkaflı küfür ve hakaret eden İsrail'in aparatı İP'siz vekil Lütfü Türkkan hala bu ülkede yaşıyor ve hala Milletvekili sıfatıyla dolaşıyor! Neden? Çünkü Lütfü Türkkan'ı ayrıcalıklı/imtiyazlı kılan bir üstünlüğü var; Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi mensubu olması!

***

Narkozlanmış kitlelere gerçeği anlatmak, deveye hendek atlatmaktan daha zo

Koyun sürüsünün başında çoban bulunur. Çoban, koyun sürüsünü bir flüt ve bir köpek ile yönetir/güder! İnsanlık koyun sürüsü (goyim).Bu sürünün çobanı Siyonizm. Çoban sürüyü bir flüt (medya), bir de köpek(akademiya) ile yönetiyor, güdüyor ve hipnozluyor! Narkozlanmış kitlelere gerçeği anlatmak, deveye hendek atlatmaktan daha zor.

***

Akar'ı harcamak için

Takiyeci Sabetayist Zümre'nin en iyi bildiği şey; fitne, nifak ve tefrika ile devletleri, toplumları, partileri bölmek, parçalamak ve yumuşak lokma haline getirip yutmak! "CB Erdoğan'a en yakın rakip Hulusi Akar" şeklindeki yayınlar; CB Erdoğan ile Hulusi Akar arasında güvensizlik oluşturup Akar'ı harcamak içindir.

***

Örnek: Hindistan!

Dünyanın hangi ülkesinde, Müslümanlara yönelik bir baskı, zulüm, asimilasyon, despotizm ve terörizm uygulanıyorsa bilinsin ki o rejimin arkasında Deccal Siyonizm ve İsrail vardır! Örnek: Hindistan!

***

Karadeniz'de gaz bulamayız...E bulduk Elhamdülillah. Karadeniz'de gaz bulduk diyelim bize yedirmezler... Yedik Elhamdülillah. Hadi diyelim bulduk bize çıkarttırmazlar... Borular döşenmeye başlandı Elhamdülillah. Bu kadar doğalgazı ne yapacaksınız? Size döşeyecegiz Elhamdülillah.

***

Sabatayist Dönme İttihat ve Terakki'yi hangi ülkeye destekletti?

Andaval, asalak, moron ve ahmak diyor ki, "2. Abdülhamid han, insanlara İngilizler tarafından yutturulmuş kahramandır!"

Peki, 33 yıl Sultan Abdülhamd'i indirmek için mücadele eden küresel güç Siyonizm; Sabatayist Dönme İttihat ve Terakki'yi hangi ülkeye destekletti? Suudi Arabistan'a mı? Şimdi bu denyo, o yıllarda Suudi Arabistan diye bir devletin olmadığını da bilmez!

***

Vatan sevgisi imandandır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ayağındaki çizme ve dize kadar suya batmış elbise neyin göstergesi?

" Vatan sevgisi imandandır. (hadis)"

Mansur Yavaş'ın boyalı, cilalı ve ütülü takım elbisesi neyin habercisi?

" İnsanlar güdülecek hayvandır.( Goyim/Siyonizm)"

***

Mesaj net değil mi?

HDP, Meral Akşener ve Mansur Yavaş'ın adaylığı söz konusu olursa kendi adaylarını çıkaracağını söyledi. Meral Akşener ve Mansur Yavaş'ın adaylığını kim gündemde tutuyor? Takiyeci Sabetayist Zümre oligarşi. HDP bu tutumuyla kimin önünü açıyor? Kemal Kılıçdaroğlu! Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına Alevi diyerek kim karşı çıkıyor? Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre. Mesaj net değil mi?

***

"Türkiye batıyor imajı çizenler"

CB Erdoğan, TİM 29. Olağan Genel Kurulu'nda, "Türkiye batıyor imajı çizenler" başlıklı bölümde 1. Grup'ta Takiyeci Sabetayist Zümre oligarşi'yi; 2. Grup'ta Zümre'den beslenen medya ve akademiya tetikçilerini; 3. Grup'ta da bu iki grubun manipülasyon ve dezenformasyon bombasıyla hipnozlayıp yalan manyağı yaptığı kitleyi anlattı. Kısacası El-aziz ne dediyse eksiksiz olarak CB Erdoğan da onu söylüyor.

***

İlk hedefinin İsrail olacağını bilse

28 Şubat'ın başörtüsü düşmanı medya ve akademiya tetikçilerinden Yeni Şafak Yazarı, Takiyeci Sabetayist Zümre mensubu Süleyman Seyfi Öğün, "Türk-Yunan savaşına her zamankinden daha yakınız" diye yumurtlamış. Türk-Yunan savaşında TSK'nin ilk hedefinin İsrail olacağını bilse bu Dönme korkudan altına kaçırır.

O.G.

13 Haz 2022 - 18:40 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler