AKP 20 yıldır hala savunmada

Yazarlarımızdan Mesud Akgül'ün yorumu...

AK Parti, 20 yıldır iktidarda ama hala iktidar nedir, nasıl yapılır, muhalefet nedir, nasıl yapılır öğrenemedi gitti! Takiyeci Sabetayist Zümre medya ve akademiyasının yalan ve herzeler üzerine bina ettiği suni gündemlere karşı saldırıya geçmek yerine 20 yıldır hala savunmada. Ya iktidar savunma makamı değil, saldırı makamı. Öğrenin şunu artık!

Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi, CB Erdoğan ve AK Parti'ye muhalefet etmek için siyasi, askeri, ekonomik ve toplumsal hiçbir neden artık bulamıyor, uyduramıyor. Malzemesizlikten piyasaya %100 hakimiyeti altında olan lağım çukuru kültür ve san'at camiasını sürdü. Adını da, "Sanata Özgürlük" koydu. İçini gösteren saydam elbise ile sahneye çıkan sanat için özgürlük istiyor.

Bu milletin dinine, inancına, kimliğine, tarihine kin ve öfke dolu, İslam düşmanlığında level atlamış, CB Erdoğan ve AK Parti düşmanı, içindeki kilot ile sahneye çıkan ne kadar Gezi zekalı sanatçı varsa iki kurum tarafından korunup kullanıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile AK Partili Belediyeler. Adını ne koyuyorlar; Festival!

Takiyeci Sabetayist Zümre, anadan üryan sahneye çıkıp mahremiyetini açık sergilemek, göstermek isteyen, "Esfeli Safilin" sözde sanatçılara özgürlük diye havlıyor, kişniyor, anırıyor ve böğürüyor. AK Parti ve Müslüman toplum, "Hadi oradan gavur aşıkları" diyemiyor. Üstelik de suçlu kendileri imiş gibi savunmaya geçiyorlar.

Sabetayist Dönme illüzyoncu medya ve akademiya, PKK sevici ve anadan üryan sahneye çıkan Aynur Doğan ve Melek Mosso üzerinden ülke gündemini esir almayı ve 20 yıldır tek başına iktidar AK Parti'yi de savunma yapmak zorunda bırakabiliyor. Bunun iki sebebi var. 1- Propaganda gücünün kitleleri koyun gibi gütmesi. 2- Müslümanların hala köle psikolojisinin etkisi altında kalması.

60 yıldır iktidar yüzü göremeyen Kemalcılar, 60 yıldır saldırıyor. 20 yıldır tek başına iktidar AK Parti, 20 yıldır savunmada. Savaşı savunma yapanlar değil; saldıranlar kazanır. AK Parti, 2023'te savaş ruhuna sahip özgürlük ve hürriyet sahibi kimseler ile yeniden tasarlanmalı. Sürekli savunmada kalan kadrolar ile bir 20 yıl daha Türkiye kaybetmemeli.

CB Erdoğan haricinde AK Parti içinde Siyonist Haçlı Batı ve Sabetayist Dönme oligarşinin saldırılarına karşı taarruz yapan başka kimse yok. CB Erdoğan hariç 20 yıldır herkes sadece savunma yapıyor. Bırakın siyaseti, futbolda bile savunma yapan değil, hücum yapan takım makbuldür.

99 yıldır, Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi taarruzda… 99 yıldır Müslümanlar sadece savunmada... Bu tablo artık değişmeli. Müslümanların hücuma geçmesi, Takiyeci Sabetayist Zümre Kemalist vesayet rejiminin savunmaya çekilmesi şarttır. Peki, bu paganist Kemalcı eğitim ile 4 nesildir asimile edilip köleleştirilmiş Müslüman toplum ile mümkün mü?

1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetinde milletimiz Alayı İlliyin idi. Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 müstemleke Kemalcı vesayet rejiminin inkarcı, putperest, paganist eğitim sistemi ile asimile edilip köleleştirildiği için Esfeli Safilin'e düştü. Hiç şikayeti de yok. Halinden gayet memnun görünüyor.

Ezici çoğunluk Müslüman toplum, tağuti, inkarcı, putperest ve paganist Kemalist statüko'nun kamu gücü ve yasalarla devletin resmi ideolojisi olarak millete dayatılmasına son verilmesiyle ilgili yasalar çerçevesinde ulusal bir kampanya açmalı. İlahiyat, tarikat ve cemaatler de bunun önündeki en büyük engel.

Milli Görüş Derin Devleti, Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi'ye karşı 50 yıldır ulusal çapta hücumda. Kafkasya, Ortadoğu, Balkanlar, Afrika, Asya, Amerika ve Avrupa'da küresel güç Siyonizm'e karşı 50 yıldır uluslararası düzeyde saldırıda. Ne var ki Türkiye'de iktidar olan Müslümanlar ise sadece savunmada. Bu böyle gitmez… Milli Görüş Derin Devleti’nin hücum stratejisine ayak uyduracak bir yönetime ihtiyaç var.

Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası yalan, dezenformasyon ve manipülasyon ile taarruz yapıyor, saldırıyor. AK Parti ve Müslüman toplum ise sadece savunma yapıyor. Bu böyle sürmez, süremez. Bediüzzaman'ın dediği gibi; “Eski hal muhal; ya yeni hal ya izmihlal!”
Ey Müslüman... 99 yıldır, İslâm düşmanı Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi'nin saldırılarına karşı sadece savunmadasın da eline ne geçti?

2023'te iktidar olsalar; Erbakan'ın 40 yıllık Milli Görüş mücadelesi ve CB Erdoğan'ın 20 yıllık kavgası ile elde ettiğin ne kadar kazanım varsa hepsini kanırta kanırta elinden alacaklar, bununla yetinmeyip tek parti CHP despotizm'ini sana mumla aratacaklar. Yardakçılığı, yalakalığı, yanaşmacılığı bırak da özüne dön.

***

Tanju Özcan

Beğenin, beğenmeyin ayrı konu ama ülke siyasetinde CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan diye bir fenomen var. AK Parti içinde de Özcan gibi davasına inanmış, cesur, fedakâr, korkusuz kaç tane belediye başkanı var.

***

TÜSİAD operasyon çekiyor

Almanya'da son 48 yılın en yüksek enflasyonu yaşanıyor. Türkiye'de hayat pahalılığı var, geçim sıkıntısı var, mutfak yanıyor diye amuda kalkan Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası bu haberi tartışma konusu yapmaz!

Türkiye ekonomisi %7,3 büyüdü. Ekonomide büyüme rekorları kırılıyor. İhracatta rekor üstüne rekor. Borsa'da hakeza öyle. Sanayii kullanım kapasitesinde de rekorlar kırılıyor. Üretim de dünyada kıskanılacak başarılar elde ediliyor. Sınır kapılarında 40 km kuyruk var. Peki, nasıl oluyor da enfeksiyon'da yükseliş var? Neden yokluk, pahalılık, kıtlık var? Çünkü ülke ekonomisinin %70'ine sahip TÜSİAD operasyon çekiyor!
Ayrıca içimizde dolara kulluk edenler var... Evinin ederini dolar ile belirler. Sahibi olduğu arsa/araziyi dolar değeri üzerinden satar. Borç verir dolar kuruna endeksler. Arabasını dolar ile satar. Birikimini dolara yatırır. Eline para geçti mi döviz bürosuna koşarak dolar alır. Sonra öküz gibi böğürür; "hükümet dolara haddini bildiremiyor!" Dolara kulluk eder, ama şeytana meydan okuyan mücahid gibi etrafına hava atar!

***

Cem Küçük

Cem Küçük. Hani şu “Mavi Marmara tiplerinden AK Parti kurtulmalı” diyen kişi. Durup dururken Beşiktaş Futbol Kulübü ile ve taraftarlarını CB Erdoğan ve AK Parti ile karşı karşıya getirdi. Öncesinde de Rasim Ozan Kütahyalı da Ali Koç ile girdiği polemik nedeniyle Fenerbahçe Futbol Kulübü ve taraftarlarını iktidara karşı kışkırttı. Kahpe içeriden olunca kapı kilit tutmaz!

***

TRT'de yayınlanan diziler

TRT'de yayınlanan 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetini anlatan dizileri izlediğinde yüreğinden Ertuğrul, Osman, Fatih, 2. Abdülhamid fışkıran toplum; Takiyeci Sabetayist Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasının karalama kampanyaları karşında bir bakıyorsun süt dökmüş kediye dönüvermiş! Kahramanlık, iman ile yoğrulmuş, hidayet ile kuşatılmış kalp ile elde edilen bir meziyettir

***

Bu korkunun kaynağı nedir?

Fatih Erbakan, partisinin il teşkilatının 2'nci Olağan Kongresi için Diyarbakır'ı ziyaret etti. 1000 gündür çocuklarını kaçıran PKK'ya karşı şanlı bir direniş içindeki Diyarbakırlı anneleri ziyaret etti mi? Hayır. Neden? Sizce son 2 yılda 3 kez geldiği Diyarbakır'da Fatih Erbakan'ın Diyarbakırlı anneleri ziyaret etmesine mani olan engel nedir? Bu korkunun kaynağı nedir?

***

Dolara kulluk eder

Evinin ederini dolar ile belirler. Sahibi olduğu arsa/araziyi dolar değeri üzerinden satar. Borç verir dolar kuruna endeksler. Arabasını dolar ile satar. Birikimini dolara yatırır. Eline para geçti mi döviz bürosuna koşarak dolar alır. Sonra öküz gibi böğürür; hükümet dolara haddini bildiremiyor! Dolara kulluk eder, ama şeytana meydan okuyan mücahid gibi etrafına hava atar!

(Sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.)

O.G.

31 May 2022 - 18:12 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.