Meral Akşener 2. Abdülhamid Han'ı hedef alıyor. Neden?

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün yorumu…

İsrail'in sağlam İP'i Meral Akşener, son günlerde her mecrada sultan 2. Abdülhamid Han'ı hedef alıyor. Neden? İki sebepten.1- Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'ye, sizin gerçek partiniz CHP değil, İP demek için.2- Kemalist seçmeni tavlayıp CHP'den İP'e kaydırmak için.

Selanik Dönmesi Meral Akşener'in Sultan 2. Abdülhamid'e yönelik Siyonizm ve İsrail ağzıyla konuşup iftira atması ve üzerinden CB Erdoğan'a yüklenmesi öylesine değil bir proje. Bu projenin ortaya çıkardığı gerçek şudur: Sultan 2. Abdülhamid'in en büyük düşmanı Dünya Siyonizm'i'nin yeni hedefi CB Erdoğan. Sultan 2. Abdülhamid'i temsil eden ruh ve mana Cumhur İttifakı. Sabetayist İttihatçıların yeni başrol oyuncusu Akşener.

Her fırsatta, her konuşmasında ve her platformda Sultan 2. Abdülhamid Han'a bir Siyonist slogan olan, "istibdatçı"diyerek çemkiren Meral Akşener ile aynı ittifak içinde yer alan SP kabuk yönetimi ile; ikide bir 3. İttifak olsun ve Akşener de liderliği yapsın diyen salako-palyaço YRP, hak'tan sapmış ve batıla koltuk değneği olmuş delalet bataklığıdır.

Meral Akşener'e bazı sorular. 1- İstiklal Mahkemeleri'ni kim kurdu? 2- 15 yıl seçim yapandan kim ülkeyi yönetti? 3- Tüm muhalif parti ne medyayı yasaklayarak tek parti despotizm'ini kim uyguladı? 4- Takrir-i Sükun kanunu kim çıkarttı? 5- Siyonist Haçlı Batı'dan kopyala yapıştır sözde devrimleri halka sorma ihtiyacı duymadan devlet gücü ve yasalarla cebren Müslüman topluma kim dayattı? 2. Abdülhamid mi? Mustafa Kemal mi?

Saadet Partisi'nin yandaş olduğu, YRP'nin de candaş olmak için can attığı İsrail'in sağlam İP'i Meral Akşener'in son günlerde 2. Abdülhamid Han'a Sabetayist Dönmelerin sloganı, "istibdatçı" iftirasıyla saldırganlaşması ve bu küstahlığa, pervasızlığa Saadetçiler ile YRP'lilerden tepki gelmiyor olması, Milli Görüş'ün Türkiye'de tek hakiki temsilcisinin El-aziz olduğunun ispatıdır.

HDP ile kolkola, yanyana yol yürüyen sonra Dünya Siyonizm'i'nin Filistin'in Yahudileştirilmesi teklifine hayır dediği için tahtan indirilen Sultan 2. Abdülhamid Han'a saldıran Meral Akşener'in milliyetçiliği, 1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetine ait olabilir mi? Olsa olsa Sabetay Sevi milliyetçiliği olur!

Selanik Dönmesi Meral Akşener, " Bugünün Abdülhamid'i CB Erdoğan'dır" dediğine göre; Cumhur İttifakı karşıtları kimin safında olmuş oluyor?

Erbakan'ın Milli Görüş ile başlattığı gerçek Kurtuluş Savaşı'nda Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'yi devletten tasfiye edip Müslümanları iktidara getirerek zaferle ayrıldığını Takiyeci Sabetayist Zümre mensubu Meral Akşener şöyle izah ediyor: " CB. Erdoğan, zamanın 2. Abdülhamid'idir!"

Yani, 2. Abdülhamid'in temsil ettiği inanç, iman, mana ve zihniyet, Türkiye'yi yönetiyor.

Son 1 asırda İslam dünyası 2 büyük manevi önder/şahsiyet ile 1 büyük kahraman gördü. Sultan 2. Abdülhamid Han, Milli Görüş lideri Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan. Üç liderin düşmanı da ortak; küresel güç Siyonizm ve yerli versiyonu Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre. Üç liderin de kıymeti Müslüman toplum tarafından bilinmedi. Üç lider de en yakınları tarafından ihanete uğrayıp düşmanlarına karşı sahipsiz bırakıldı.

Meral Akşener'in CB Erdoğan'ı, "Zamanın 2. Abdülhamid'i" şeklinde hedef alması; 2023'e yaklaşırken ya herro ya merro moduna girmiş Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşinin artık kimliğini gizleme, örtme, kamufle etme gibi olmazsa olmaz okült geleneğini terk ettiğinin göstergesidir. Ey millet.. Artık dost da düşman da belli.. Öyle görmedim, bilmedim yok. 2. Abdülhamid'den mi yoksa Siyonizm güdümlü İttihat ve Terakki'den mi yanasın?

Ey Müslüman toplum. Artık saflar net ve berrak. 2. Abdülhamid'in temsil ettiği manayı, ruhu, imanın vücut bulduğu Cumhur İttifakı'nı mı; yoksa 2. Abdülhamid Han'ı deviren Dünya Siyonizm'i güdümlü Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi'nin temsil edildiği Millet İttifakı'nı mı tercih edeceksin?

***

NATO restine tek sahip çıkıp destek olan Fahrettin Altun!

CB Erdoğan'ın Siyonist Haçlı Batı'ya çektiği NATO restine tek sahip çıkıp destek olan Fahrettin Altun! Başka ikinci bir isim, görevli, yetkili, AK Partili yok. Neden? Çünkü CB Erdoğan ve Fahrettin Altun dışında diğerlerini mıknatıslayıp çekim alanına mahkum eden Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre.

***

Poroşenko: Erdoğan ve ekibinden minnettarız

Ukrayna Eski Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko, "Erdoğan ve ekibinden minnettarız. Kendisi Ukraynalı askerleri savaş bitimine kadar Türkiye'de tutmayı teklif etti. Barbar Putin, Erdoğan'ın teklifini reddetti" dedi. Bu haberi, Barbar Putin, Erdoğan'ın teklifini reddetti başlığıyla duyuran hangi haber kanalı varsa hiç farketmez, Siyonizm'in fikirsel olarak ırzına geçip iğfal ettikleridir.

***

Kolombiya Cumhurbaşkanı Ivan Duque Türkiye'de

Kolombiya Cumhurbaşkanı Ivan Duque Türkiye'de. Niçin? Türkiye, tek başına Maduro iktidarını küresel güç Siyonist Haçlı Batı'nın darbe girişimine karşı muhafaza edip korumayı başardı ya, Batı'nın darbe tehdidi altındaki diğer Latin Amerika ülkeleri Türkiye'yi güvenlikli küresel güç olarak tercih ediyor artık.

***

Hani yalakadan sanatçı olmazdı

CHP'nin Maltepe'deki Milletin Sesi mitingine birçok sanatçı katıldı. Bunlar yandaş sanatçı mı? Hani yalakadan sanatçı olmazdı. Sanatçı dediğin özgür olmalıydı! Peki, CB Erdoğan'ın mitingine de sanatçılar katılsa başlarına ne gelir?

***

(Sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir…)

O.G.

21 May 2022 - 19:49 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.